Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Sveikos busimos mamytes, vis dazniau skaitau jusu skyreli ir labai labai jau noriu patapri "legalia" sio skyrelio nare.
skaiciau jusu pasysakymus ir verkiu, nes prisiminiau kiekviena isgyventa musu su vyru akimirka kai suzinojome jog laukiuosi, nes siandien ypatinga diena, vyras paskejog pasirasys bet kur ir bet kuo jog nori anto leliuko.
atsimenu kai pranesiau apie pirma svaika, vyras liepe persizegnoti, nes negalejo tuo patiketi, paskui seke isgascio ir soko, net atsalimo man banga. gime sunus vyras taip didziavosi jog jis pirmas ji pasitiko siame pasaulyje. dabar jie yra neiskiriami draugai, ko ko bet to kad mano MB yra nerealus tevas negaleciau jam prikisti.
Ir kai siandien suzinojau jog jis nori vel jog buciau mama negaliu nustoti verkti is laimes. unsure.gif
Nesijaudinkite pirma stadija praeis kai gims vaikas ir dings pirmoji baime, antroji stadija ateis kai bus kazkiek bemiegiu naktu, o veliau po keliu menesiu tevas ir vaikas taps nedaloma kazkas, patikekit. lengvo jums gimdymo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai pasidariau testą, nuėjau į kanbarį ir prisėdau šalia vyro ant sofos. Padėjau ant stalo testą. Vyras pasižiūrėjo ir sako: Tai tos II juostėlės reiškia kad teigiamas. Aš linktelėjau galvą. Ir sėdim tylim abu. Tai jis padėjo man ranką ant kelių ir sako: Na jei taip ati teks Ženytis. Aš nu, jo. Paskui tik daėjo kad mes juk metai kaip vedę ir kur čia dar tuoktis doh.gif .Aišku pradėjom leipti juokais lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mes jau esam vieno vaikucio teveliai, tai nusprendem, jog reiktu ir antro. Artejo treciosios musu vestuviu metines, o kadangi ilgokai keistai jauciaus, nusprendziau apsilankyti pas ginekologe ir issiaiskinti. Nuejus isitikinau, jog nuojauta neapgavo - nestuke.gif . Taigi treciuju metiniu proga nuejom su vyru romantiskai pasisedeti, apsikeitem dovanomis. As jam padovanojau pypke, tabako, ir sakau - nuo siol busi solidus vyras, galesi rukyti pypke, ir tuo paciu rupintis musu abiem vaikais smile.gif Na po to buvo daug clap.gif ir yahoo.gif wub.gif
Atsakyti
Nu va! blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laukiames pirmojo vaikelio, kuris buvau labai lauktas ir planuotas. Taciau pastoti pagaliau pavyko, kai jau abiems "ta procedura" beveik prievole tapusi buvo doh.gif . Ilgai delsiau testa pasidaryti, nes eilinio nusivylimo, kai antra juostele teste taip ir nepasirodo, atrodo, nebuciau istverusi... Ir tai, testa pasidariau vyrui nieko nesakiusi. Si karta ilgai lauktasis antrasis bruksnelis pasirode is karto!!!! thumbup.gif Taciau ir tai neskubejau dziaugtis, o kita diena tiesiu taikymu nulekiau pas daktare. Buvo sestadienis, vyras i kaima isvaziaves. O daktare ne tiek gera zinia apie 4 sav. nestuma pradziugino, kiek isgasdino ir nedaug vilciu tesuteike, salia gemalines puslytes didziule hematoma gimdoje pamaciusi... Grizau namo su asaromis akyse - nezinojau, kaip jaustis. Tokia apszliumbusi ir vyrui paskambinau ir visa padeti isdesciau... Esu dekinga jam uz tai, kad nei minutei, kol pavojingasis laikotarpis nesibaige, jis neleido man galvoti, kad viskas blogai baigtis gali. Jauciau stipru jo palaikyma ir tikejima. Paskui dar visokiu sunkumu buvo, bet su viskuo abu sekmingai susitvarkem. Jis labai mazylio laukia ir daznai man tai kartoja.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif , skaiciau jusu istorijas ir nutariau papasakoti savo ax.gif . Atsikelus ryte pasidariau testuka ir jis buvo teigiamas mirksiukas.gif , gryzo vakare vyras ir as jam sakau: ateik parodysiu ka turiu, atejo jis o as jam i delna idejau NT blush2.gif , ziurejo ilgai...maciau jo akyse asaras. Stipriai apsikabino mane ir pasake kad lb myli mus. Vaikelio laukem daugiau kaip puse metu. Siuo metu man 5sav nestuke.gif
Atsakyti
taip smagu sakityti tokias istorijas wub.gif pagaliau ir man testukas parode tas issvajotas dvi juosteles.sestadieni nuvaziavome aplankyti musu draugu,mano vyras kazkaip uzklause kada bus pagausejimos seimos,nes tokiam diedeliam name reikia dar vieno leliuko,o jie mum ir sako jau uzsakytas.taip supavydejau blush2.gif grizome namo nuejom miegoti,o nakti sapnuoju,kad darausi testuka ir jis man parodo tas dvi juostele.sekmadienio ryta nuvaziavom i sporto kluba as truputi anksciau isejau is ten,kad testuka nusipirkciau.vyrui nieko apie tai neskiau.grizus namo tiesiai i tualeta...sedziu laukiu,ziuriu tokia neryski juostele pasirode,isejau is tualeto visa svytinti biggrin.gif sakau tikiuosi tai galima uzskaityti uz teigiama.maniskis kaip pamate tajuostele buvo dar labiau issryskejus tai abu glebesciavomes,buciavom viens kita,vos neverkem abu,nes labai norim maziuko. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 10 16, 09:49)
taip smagu sakityti tokias istorijas wub.gif pagaliau ir man testukas parode tas issvajotas dvi juosteles.sestadieni nuvaziavome aplankyti musu draugu,mano vyras kazkaip uzklause kada bus pagausejimos seimos,nes tokiam diedeliam name reikia dar vieno leliuko,o jie mum ir sako jau uzsakytas.taip supavydejau blush2.gif grizome namo nuejom miegoti,o nakti sapnuoju,kad darausi testuka ir jis man parodo tas dvi juostele.sekmadienio ryta nuvaziavom i sporto kluba as truputi anksciau isejau is ten,kad testuka nusipirkciau.vyrui nieko apie tai neskiau.grizus namo tiesiai i tualeta...sedziu laukiu,ziuriu tokia neryski juostele pasirode,isejau is tualeto visa svytinti  biggrin.gif sakau tikiuosi tai galima uzskaityti uz teigiama.maniskis kaip pamate tajuostele buvo dar labiau issryskejus tai abu glebesciavomes,buciavom viens kita,vos neverkem abu,nes labai norim maziuko. wub.gif



kaip gražu 4u.gif nors į šį skyrelį užsukau visai atsitiktinai, bet labai gea skaityti tokias gražias istorijytes 4u.gif Visoms lengvo gimdymo ir sveikų vaikučių biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes, skaitau jusu istorijas ir verkiu cray.gif kaip grazu 4u.gif cray.gif o mano vaikucio tevelis suzinojes nepatikejo verysad.gif ir nors po kurio laiko jau buvo viskas gerai, bet laikui begant dingo is musu gyvenimo verysad.gif verysad.gif jis nenori vaikucio verysad.gif ir gimus vaikuciui net nesirodo, nesugebejo net paskambinti, pasiteirauti ar sveikas blink.gif schmoll.gif verysad.gif liudna, ir taip pat labai pikta gun_bandana.gif gun_bandana.gif bash.gif
Atsakyti
Na jis pirmiau negu as pradejo sokineti is laimes ir vadino is kart mane nestuke biggrin.gif, nes as dar nebuvau tikra ir bijojau vel nusivylti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2007 10 29, 17:25)
sveikutes, skaitau jusu istorijas ir verkiu cray.gif  kaip grazu 4u.gif  cray.gif  o mano vaikucio tevelis suzinojes nepatikejo verysad.gif  ir nors po kurio laiko jau buvo viskas gerai, bet laikui begant dingo is musu gyvenimo verysad.gif  verysad.gif  jis nenori vaikucio verysad.gif ir gimus vaikuciui net nesirodo, nesugebejo net paskambinti, pasiteirauti ar sveikas blink.gif  schmoll.gif  verysad.gif  liudna, ir taip pat labai pikta gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  bash.gif


Sveikute, neverk mergyt, jis tikrai nevertas tavo asaru, jis nieksas kad taip pasielge su jumis , tu verta geresnio ir pamatysi toki rasi, kuris myles tave ir tavo vaikeli 4u.gif Negalvok apie skaudzius dalykus, nes jie dar labiau tave skaudina
Atsakyti
na, ir as papsakosiu.
nuejau darytis testo i vonia, vyras lauke jau. isejau ir sako jis nu kaip kaip. as parodziau ir tada abu apsizliumbem. jis is laimes o as is baimes, kad teks gimdyt, nes baisiai bijojau proceso smile.gif dabar viskas fainai ir vaikui tevelio reik labiau nei manes turbut ax.gif
Atsakyti