Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

informuotas buvo telefonu, išgirdes tarė: O! IKI!..........ir naktį grįzo iš užsienio thumbup.gif ryta varem pas ginekologa ir puolem ruostis vestuvems biggrin.gif biggrin.gif tik blogiau suregavo ir apkaltino mane, del isniekinimo (pries vedybas reikejo med komisija pereiti tai viena procedura ji baisiai sunervavo) rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip man idomiausia buvo ne pati tevelio reakcija , o kaip pranesti sia zinia biggrin.gif
Ta diena kai testas parode tu spalvotus pagaliukus, mes su savo busimuoju pietavom. Ir ka gi jus manot, sedim valgom, o as kad imsiu juoktis. Maniskis sedi nesupranta kas yra, o as negaliu, man taip juokinga is saves, nes atrodo tiek kartu mintyse esu kartojusi ta scena kai pasakysiu kad esu nestuke.gif , kokius zodziu parinksiu, o kai atejo tas lemiamas momentas as ir zodziu pamirsau ir apskritai net nezinojau kaip pasakyti. Bet siaip ne taip islemenau, kad "spek brangusis siandien dariausi nestumo testa,ir koks atsakymas?" Jo reakcija, buvo labai normali, jis kiek pasedejo pagalvojo ir pasake sveikinu biggrin.gif
Atsakyti
As tai nesugebejau ilgai laukti nepasakiusi. Nors buvo kokios sesios ryto, pazadinau ir parodziau, jis per miegus net nesuprato, ka mato smile.gif O as po to uzmigti negalejau...
Atsakyti
QUOTE (vilko_puse @ 2004 06 04, 09:54)
paprastai. du zodziai, abu necenzuriniai  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pirma karta buvo panasiai, antra - zymiai geriau, nes buvo 2.gif kazkiek planuotas smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea: 04 birželio 2004 - 12:26
QUOTE (bendzia @ 2004 06 04, 12:13)
Mano tata kai suzinojo jog laukiuosi pirmojo tai siek tiek stresavo,o antro jis labai norejo ir tiesa pasakiu man nieko nesakes prasisuko laugh.gif ,o kai suzinojo jog laukiuosi tai svaigo is dziaugsmo clap_1.gif

thumbup.gif
Man patiko vieta apie prasisukima smile.gif
Atsakyti
KADANGI PLANAVOM,TAI NEBUVO STAIGMENOS smile.gif ,TIK DZIAUGSMAS smile.gif
Atsakyti
Abu buvom labai išsigandę ir pasimetę, nes neplanavom vaikelio. Dabar labai labai laukiam ir esam laimingi wub.gif rolleyes.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (lilia @ 2004 06 04, 12:45)
Abu buvom labai išsigandę ir pasimetę, nes neplanavom vaikelio. Dabar labai labai laukiam ir esam laimingi wub.gif rolleyes.gif wub.gif wub.gif

kaip matau, jau ryt ko gero galesi pamatysi savo mazyli!!! kaip as tau pavydziu smile.gif Ir kaip dziaugiuosi uz jus visus clap.gif thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
As kazkaip netinkama teva parinkau, nes siule darytis aborta ohmy.gif , bet "ka benuspresi, as pritarsiu ir palaikysiu". Is to palaikymo - spyga taukuota, per teismus 160 Lt issireiklavau, susituokem, bet be rekalo - vis tiek po 2.5 men. issiskyrem.
Kadangi antra nusprendziau is anksto suplanuoti, tai kolkas nera ir dar nenusimato.
Atsakyti
Gaila, man tos reakcijos kaip ir neteko patirti. Mazyli suplanavom, tad degiau kiekviena diena, laukiau (tiksliau nelaukiau) menesiniu, kad tik butu JAU! Tad, kadangi svaigau kasdien, vyras irgi tame nuolat dalyvavo, ir nenustebo, kai pasitvirtino 2.gif uzgimimas. Tik niekas man nepatvirtino ilgai to dalyko, iki 13 sav. pravaiksciojau vis dar abejodama. Pasidarius echoskopija, pagaliau nurimau- jis tikrai ten, musu mazylis... wub.gif
O jaudulys tai vis dar nepraeina. 22 sav., nestumas ipusejo, o as vis dar negaliu patiket, kad mes turesim mazyli. Nesuvokiamas man sis stebuklas. Nepatikesiu turbut, nors vaikai ir uzaugs... g.gif
Va taip, is nieko, atsiranda zmogiukai... nerealu... blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Dzimute @ 2004 06 04, 13:09)
Gaila, man tos reakcijos kaip ir neteko patirti. Mazyli suplanavom, tad degiau kiekviena diena, laukiau (tiksliau nelaukiau) menesiniu, kad tik butu JAU! Tad, kadangi svaigau kasdien, vyras irgi tame nuolat dalyvavo, ir nenustebo, kai pasitvirtino 2.gif uzgimimas. Tik niekas man nepatvirtino ilgai to dalyko, iki 13 sav. pravaiksciojau vis dar abejodama. Pasidarius echoskopija, pagaliau nurimau- jis tikrai ten, musu mazylis... wub.gif
O jaudulys tai vis dar nepraeina. 22 sav., nestumas ipusejo, o as vis dar negaliu patiket, kad mes turesim mazyli. Nesuvokiamas man sis stebuklas. Nepatikesiu turbut, nors vaikai ir uzaugs... g.gif
Va taip, is nieko, atsiranda zmogiukai... nerealu... blink.gif

niu negaliu... wub.gif pavydziu nesveikai tiesiog doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Dzimute @ 2004 06 04, 13:09)
Gaila, man tos reakcijos kaip ir neteko patirti. Mazyli suplanavom, tad degiau kiekviena diena, laukiau (tiksliau nelaukiau) menesiniu, kad tik butu JAU! Tad, kadangi svaigau kasdien, vyras irgi tame nuolat dalyvavo, ir nenustebo, kai pasitvirtino 2.gif uzgimimas. Tik niekas man nepatvirtino ilgai to dalyko, iki 13 sav. pravaiksciojau vis dar abejodama. Pasidarius echoskopija, pagaliau nurimau- jis tikrai ten, musu mazylis... wub.gif
O jaudulys tai vis dar nepraeina. 22 sav., nestumas ipusejo, o as vis dar negaliu patiket, kad mes turesim mazyli. Nesuvokiamas man sis stebuklas. Nepatikesiu turbut, nors vaikai ir uzaugs... g.gif
Va taip, is nieko, atsiranda zmogiukai... nerealu... blink.gif

is ląstelių! biggrin.gif o vienas mano dedukas tai turi posaki "padaryt vaika lengva, tik kol tas ausytes islankstai..." rolleyes.gif
Atsakyti