Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Nenustebo, nes planavom pirmą mėnesį, ir jau po poros savaičių pasakė, kad turiu lelių viduj biggrin.gif Toks šimtą procentų įsitikinęs biggrin.gif Aišku, galima ir šiaip blevyzgot, bet neprašovė smile.gif
Aišku džiaugės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2006 12 12, 18:55)
o as bijau ir pasakyt dar tik sesios savaites ir antras vaikiukas butu bet niekaip nedristu teciuj pasakyt. neplanuotas ir zinau kad tetis per daug neapsidziaugs.tikuosi islaukt iki 12sav ir tada pasakyt nes nutraukt nestumo nenoriu o tada kaip bus taip


labai pazystama situacija. tik as pasakiau kaip buvo 5 savaites, nes tik tada ir pati suzinojau.
antrasis leliukas pas mus buvo tikrai neplanuotas, ir tiesa pasakius jo apskritai planuose nebuvo.
as ir nesitikejau, kad labai apsidziaugs, bet reakcija buvo tokia kurios as nesitikejau ir jei man kas nors pasakytu tikrai nepatikeciau.
bet nieko, spaudima atlaikiau. buvo moraliskai tikrai nelengva. tiesiog uzsispyriau ir tiek. galiausiai vyras pripazino ta fakta, kad kitaip nebus ir vis tik mano zodis sioje situacijoje yra paskutinis ir negincijamas.
kas ji taip paveike nezinu. gal mano tvirtumas, gal dar kaz kas.
bet dabar jis mane vezioja i konsultacijas, tyrymams ir pan. Stengiasi kaip galima daugiau buities darbu uz mane padaryti.
bet viskas tyliai ir nebyliai.

tad palinkeciau tau stiprybes ir tvirtumo. as manau, kad tiesiog reikes laiko jam su ta mintim susigyventi ir tiek.

be to kaz kas yra sakes "kad vyrai kaip troleibuso pakeleiviai: vieni ilipa, kiti islipa. o vaikai - tai kas lieka visada su tavimi"

ir nesutikciau su ta mintim, kad toks tetis nevertas vadintis teciu. nemazai aplink mane teciu kurie zmonom ta proga ir geles dovanojo, ir ant ranku nesiojo, ir pan.... Bet nei sykio neplove vaikui uzpakalio, neslauge jo sergant, nesikele naktimis ir nenesiojo, kad mamai duotu issimiegoti. Nepirko mamai bilietu i koncerta ar i kina kad ji galetu prasiblaskyti, o pats tuo tarpu likdavo su kudikiu namuose na ir pan.

dar syki dideles kantrybes, isminties ir lengvo nestumo.
Atsakyti
mes tai neplanavom ir saugojomes...bet va, kai pasakiau, kad netyciukas gavos, nors to nesitikejau, spirgejo is laimes kaip mazas vaikas lotuliukas.gif ir jo euforija vis dar nepraeina biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis irgi kaip mazas vaikas lakste po kambarius bigsmile.gif ,niekad nepamirsiu to vaizdelio bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
mes tai tiesa sakant visai nesisaugojom ta menesi, nes kazkaip labai patiko taip blush2.gif tai vaikas buvo ir staigmena, ir ne staigmena. norejom vaiko, kalbedavom apie tai... na ir prisikalbejom. pastojau tada, kai jau visai nebebijojau pastoti, anksciau tai buvo gryna paranoja prie kiekvienas menesines kazkokia psichoze nes galvodavau kad tik nebuciau nescia... o pastaraisiais menesiais jau kazkaip ramiai laukdavau, ir net norejau slapcia pastoti ax.gif

dziaugiasi jis, neseniai pajuto judesius tongue.gif pradejo daugiau dometis po apsilankymo pas ginekologe su manim, kartu stebejom vaika pilve echoskopijos metu. net atsisiunte filma dokumentini apie nestuma, paziurejom kartu wub.gif laukiam vaikelio!
Atsakyti
leliuką planavom apie 9 mėnesius, o kai jau pasidariau testą ir pamačiau II juosteles, maniškio reakcija buvo visai kitokia nei tikėjausi - "tai ką dabar darysim?" blink.gif aišku, čia pirmoji reakcija, bet paskui iš karto savo mamai pasigyrė ir dabar labai laimingas, laukia wub.gif
Atsakyti
maniskis ir labai dziaugesi thumbup.gif as jam pranesiau teleonu, nes tik lietuvoj suzinojau kad esu nescia devinta savaite blush2.gif tai skambino ta diena gal tris sykius ir vis klause ar viskas gerai lotuliukas.gif o dabar kai vel kartu tai rupinasi manim, pabuciuoja pilvuka vis, paglosto nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
O man tai reikia visko cia ir dabar smile.gif
Leliukas gavosi is antro menesio nesisaugojimo, labai planuotas, nes maigiau savo magistranturas smile.gif
Pasidariau nestumo testa, bet nesulaukus nei triju minuciu ir pamacius, kad tik vienas bruksnelis, ismeciau i siuksliu deze biggrin.gif Pasakiau mieganciam vyrui, kad vis dar nea blink.gif reikes stengtis labiau smile.gif Bet po to galvoju, reikia dar paziureti ta testa - issitrukiu is siuksledezes - ogi du bruksneliai bigsmile.gif Tai abudu is laimes sokinejom, sakyciau jis net labiau thumbup.gif
Atsakyti
na mes savojo kleckucio neplanavome, bet jau kai pasakiau kad galiu buti nestuke.gif , dziaugesi ir sake turesim berniuka, nors dar neaisku buvo, kas ten pilvuke slepiasi, lb saugojo kad nesinervuociau, gerai maitinciaus wub.gif
Atsakyti
Vaikelio laukem abu 6 men, kaskart vyras tai pagal mano nuotaikas, tai pagal uzgaidas bandydavo nuspeti, kad jau turbut si menesi tai pasiseks. Kai pagaliau pasidariau testa ir jis buvo teigiamas, susimasciau: kaip gi pranest vyrui g.gif . Aisku norejosi tuoj pat, bet kita diena turejo buti Valentinke. Pamaniau - tokia grazi proga. Bet...neistveriau. Pasakiau ta pacia diena, bet iskentejau iki vakaro. Vyras uzejes i namus, pamate mano gudru zvilgsni. As istiesiau ranka ir pasakiau - "leiskit pasveikint teveli". Sis kelias sekundes stovejo ispletes akis, rankos man taip ir nepadave, tik prisedo salia ir svelniai pabuciavo. wub.gif Po to visa vakara vaiksciojo lyg gaidziukas pasiputes, lyg kazkas ji labai pagyre biggrin.gif
Atsakyti
Mes tikrai neplanavom ir gan atydziai saugojomes, bet vis tik "uzkibo" biggrin.gif
Dariausi testa kartu su MB, nes manes neaplankancios dienos isdave, kad reikia pasitikrinti...Nepraejo net kelios minutes ir isryskejo dvi juosteles, tai MB be zodziu apkabino mane ir tyliai i ausi pasnibzdejo: noriu berniuko lotuliukas.gif
abu isspaudem kelias dziaugsmo asareles, jis labai norejo visiems pasigirti ir pranesti dziugia naujiena, bet as biskeli tikiu prietarais ir dar neleidau niekam sakyt kol nepatvirtino daktare... o kai suzinojom jog laukiames berniuko tai MB nosis iki dangaus uzsiriete lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis del pirmo vaikucio labai apsidziauge skraide is laimes per visa nestuma thumbup.gif , tik pirmos reakcijos nemaciau, nes pranesiau telefonu. o del antro dziaugesi, bet ramiai ir dabar kazkaip neskrajoja is laimes verysad.gif na as pati ir nebetaip dziaugiuosi kaip su pirmu, nes viska jau buvau patyrus, viskas zinoma.
Atsakyti