Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

taip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2006 12 12, 10:13)


viskas bus gerai nestuke.gif , nebijok 4u.gif
nesmagu kad taip taviski gali reaguot...



Papildyta:
kadangi mes mazyli planavom ir daug "stengemes" tai maniski pirko kas antra savaite ir vis abu akis ispute laukem kol dvi jusoteles pamatysim....bet va trecia menesi kazkaip issigandom, kad gal su mumis ne kas blink.gif taciau maniski pareiske isdidzia viena diena kad jis jaucia jog turi but, tada kita ryta mane supykina lengvai ir taip 3 dienas iseiles...todel si sekmadieni parveze testa, ir mes isvydome tas dvi juostele nestuke.gif thumbup.gif , nors ir viena neryski, et uztet kie dziaugsmo ir jaudulio atnese clap.gif
ta proga mane isvede i miska grynu oru pakviepuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Manishkis puse valandos nekalbejo, nejudejo, i viena tashka zhiurejo....
Dar labiau ji sukrete, kad sprendima pasilikt leliu ar ne, nuspresiu ash....
O dabar dekoja milijonus kartu kad pasilikau neshtuke ir turesim dideli rubuili berniuka biggrin.gif
Atsakyti
Musu lelius buvo planuotas ir labai laukiamas, tai vyras per daug nesijaudino ir kuo ramiausiai pute y aki kol as testavausi, o kai pasakiau atsakyma, tai pareiske kad be reikalo testa gadinau ir taip aisku buvo lotuliukas.gif ot koks savim pasitikintis lotuliukas.gif
O is tikruju tai labai apsidziauge thumbup.gif
Atsakyti
musu tetukas tai vos is padu neiskrito... cia uk testai kitokie- pasidarius raso 'pregnant' arba 'not pregnant', tai isvengiau aiskinimo kas per dvi juosteles ir kaip ten kas... irgi ryte pasizadinau... strese visas, bet ir reikalai issisprende kai sustresavo- atsakomybe pajuto- nepasiplove... 4u.gif
yeah!!!! nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2006 12 12, 18:13)

Tai jis tada nevertas vadintis teciu, tokius maza iskastruoti. Kai meskeria imerkti moka ir zino kaip..o kai jau zuvyte uzkibus tada jau tepa slydes..Nepykit mergytes bet cia mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmas buvo neplanuotas, bet didelis dziaugsmas wub.gif suzinojus, kad busim tryse. Antras planuotas ir labai laukiamas 4u.gif Vyras nuostabus, padeda begalo daug, nezinau, kaip gyvenciau be jo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2006 12 12, 17:55)
o as bijau ir pasakyt dar tik sesios savaites ir antras vaikiukas butu bet niekaip nedristu teciuj pasakyt. neplanuotas ir zinau kad tetis per daug neapsidziaugs.tikuosi islaukt iki 12sav ir tada pasakyt nes nutraukt nestumo nenoriu o tada kaip bus taip


stiprybės tau... 4u.gif
ir mano situacija panaši: laukiuosi, bet draugui nedrąsu pasakyti. Nutraukti nėštumo tikrai nesiūlys, bet nemanau, kad apipils gėlėmis smile.gif Renku žodžius ir galvoju, kaip paprastai pranešti šią naujieną. Neplanavome šiuo metu nėštumo, bet gamta padarė taip, kaip jai reikia. Man pačiai šokas buvo, bandau apsiprasti su ta mintimi,nebijoti, nes esu turėjusi 3 persileidimus anksčiau. Tikiuosi,kad viskas bus gerai. O būtų gerai, jei būtų - ir metai tokie, kad pats laikas...
Atsakyti
Na mano nėštumas, tai buvo ne tik mano mylimajam staigmena, bet ir man ne ką mažesnė staigmenėlė, nes mes saugojomės, o leliukas vistiek užgimė biggrin.gif Kaip bebūtų keista mano brangutis suregavo labai ramiai ir netgi uždraudė man ką nors galvoti apie negimdymą bigsmile.gif O didžiausias panikiorius tai buvau aš: "pirmoji mano frazė buvo o ką dabar darysim? " blush2.gif
Atsakyti
Aš pati šokinejau iš laimes, kai sužinojau kad laukiuos. Ir vyro reakcija buvo džiugi. bigsmile.gif nes mes jau daugiau kaip puse metu sito džiaugsmo laukėme. smile.gif
Atsakyti
labai smagu kai reakcija buna dziugi. As su testu isputus akis atlekiau i kambary ziurek sakau dvi juostes....pati dar nezinojau cia dziaugtis ar ka daryt. .MB sako nu pagaliau! (nors tik 3 men. dar tedarem) isbuciavo, pusrycius padare...veliau dingo ale i parduotuve. Grizo su klebiu roziu ax.gif ax.gif ir dar tris rozes atsirai duoda...sako, o cia tam, kuris pilvely...dar pasijuokiau, kad mergaites geles megsta smile.gif ir va vakar gydytoja paziurejusi echo sako bus mergyte pas jus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mes laukem 2-ju juosteliu visus metus...
Kai jas pagaliau pamaciau, negalejau patiketi savo akim, ir nepatikejau tol, kol ta pacia diena nestuma patvirtino gydytoja. As apsizliumbiau is laimes ir telefonu patvirtinau dziugia naujiena tetukui.
Labai nustebau, kai isgirdau tik "Sveikinu. Labai dziaugiuosi", ramiu, be jokiu emociju balsu. O pasirodo, kad tetukui sokas buvo lotuliukas.gif
Na ir suprask, tuos vyrus. Darbavomes metus laiko, jau pradejo mano gydytoja ieskoti, kame problemos, o kai issipylde svajone, buvo sokiruotas g.gif
Bet praejo 2 savaites ir tetukui "daejo" lotuliukas.gif
Dabar taip lepinama, kaip niekada. Juokauju, kad per 9 menesius pamirsiu, kaip daryti valgyt, kaip tvarkyti namus, kur perkamas maistas biggrin.gif Viskuo rupinasi mus tetukas ir svelniai mane vadina balioneliu biggrin.gif
Atsakyti