Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Kai sužinojo,tai nustebo,paskui iki ausų išsišiepė,paskui apkabino ir pasakė ,kad tai stebuklas.
Atsakyti
o mus atsitiko taip kad vos gimus Danieliukui pradejome sneket apie antra vaikuti daznai vyras klausdavo kada jau galesim pradet planuot tada jam atsakiau kad kai prasides mmm ax.gif spalio men sulaukem o po ju ir paplanavom tongue.gif veliau pradejau itardt kad gal jau as nestuke.gif ir laukiau mmm bet jos taip ir neatejo tada padariau testuka ir pamaaciau II supakavau ta testuka i grazu popieriuka ir padejau ant staliuko kad rastu vyras kai rado jis nustebo bet neparode kad laimingas likau nesupratus nes juk jis l.norejo o daba....tada jo paklausiau o jis man pasake kad neisivaizduoja kaip reiks mylet du leliukus nes jis l.myli musu pirmagimi kurio laukem 3m ax.gif zinau tik tiek kad jis beprotiskai nori antro ir trecio vaikucio bet kolkas neisivaizduoja kitu vaiku nes juk tik pries 4menesiukus gime pirmagimis lotuliukas.gif
bet pastebiu kad jau pradeda dziaugtis ir rupintis pilvuku thumbup.gif juk vargsiukas nesitikejo kad mums taip greit pasiseks nes juk su pirmagimiu nesiseke 3m
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 12 10, 03:08)
o mus atsitiko taip kad vos gimus Danieliukui pradejome sneket apie antra vaikuti daznai vyras klausdavo kada jau galesim pradet planuot tada jam atsakiau kad kai prasides mmm  ax.gif  spalio men sulaukem o po ju ir paplanavom  tongue.gif  veliau pradejau itardt kad gal jau as  nestuke.gif  ir laukiau mmm bet jos taip ir neatejo tada padariau testuka ir pamaaciau II supakavau ta testuka i grazu popieriuka ir padejau ant staliuko kad rastu vyras kai rado jis nustebo bet neparode kad laimingas likau nesupratus nes juk jis l.norejo o daba....tada jo paklausiau o jis man pasake kad neisivaizduoja kaip reiks mylet du leliukus nes jis l.myli musu pirmagimi kurio laukem 3m  ax.gif  zinau tik tiek kad jis beprotiskai nori antro ir trecio vaikucio bet kolkas neisivaizduoja kitu vaiku nes juk tik pries 4menesiukus gime pirmagimis  lotuliukas.gif 
bet pastebiu kad jau pradeda dziaugtis ir rupintis pilvuku  thumbup.gif  juk vargsiukas nesitikejo kad mums taip greit pasiseks nes juk su pirmagimiu nesiseke 3m


na kai jau padaret pradzia tai dabar nebus galo lotuliukas.gif juokauju zinoma... labai fainai, kad taip pasiseke jums, linkiu sekmes jusu seimynai! 4u.gif
Atsakyti
Siandien jau 6 savaitės kai lelius mano pilve, o sužinojau viso labo prieš savaitę.Tetukas pats nupirko testa, nes velavo menesines 2 savaitės, nors šiaip jokių kitų simptomų nejutau.Tai va, aš pasidariau testą ir nuėjau praustis, o tetukas žiūrėjo, žiūrėjo, kol pamatė antrą brūkšniuką. Mes draugaujame tik apie 8 mėnesius, ir neesame susituokę, tikrai vaikelio neplanavom, na bet kaip atsitiko taip. Tai teveliui teko mamytę raminti biggrin.gif
O kai nuėjau pas ginekologę, ir atnešiau tetukui parodyti taškiuko nuotrauką, tai atėmė iš mamos ir isidėjo pas save į piniginę, o mamai surengė sveikinimo vakarą- nuėjom į restoraną, nupirko ilgų didelių rožių bigsmile.gif
Tai va, dabar laukiames, ir maytėė vis tikisi, kad tevelis kuo greičiau susivoktų pasipiršti ax.gif

Atsakyti
Mes savo stebukliuką planavom kažkur apie 2 metus, ir šį kartą man buvo labai stipri nuojauta, kad reikia pasidaryti testuką wub.gif o vyras sakė, gal dar palauk, nes paskui labai nusiminsi. O kai abu pamatėm, kad pradeda ryškėt antra juostelė, negalėjom patikėti.Aš verkiau iš laimės, o jis bučiavo mane ir ramino, sakydamas, kad čia džiaugtis, o ne verkti reikia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2006 12 11, 13:05)
Mes savo stebukliuką planavom kažkur apie 2 metus, ir šį kartą man buvo labai stipri nuojauta, kad reikia pasidaryti testuką wub.gif o vyras sakė, gal dar palauk, nes paskui labai nusiminsi. O kai abu pamatėm, kad pradeda ryškėt antra juostelė, negalėjom patikėti.Aš verkiau iš laimės, o jis bučiavo mane ir ramino, sakydamas, kad čia džiaugtis, o ne verkti reikia wub.gif


kaip miela.... wub.gif as isivaizduoju kokios stiprios tada emocijos buvo, kai tiek laiko planavot ir pamatet ta antra bruksniuka rolleyes.gif
tai dabar saugok save ir linkiu lengvo nestumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 12 11, 14:19)
kaip miela.... wub.gif  as isivaizduoju kokios stiprios tada emocijos buvo, kai tiek laiko planavot ir pamatet ta antra bruksniuka rolleyes.gif
tai dabar saugok save ir linkiu lengvo nestumo  4u.gif


ačiū wub.gif tai dabar ir stengiuos labai labai save saugot ir prižiūrėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2006 12 11, 13:39)
ačiū wub.gif tai dabar ir stengiuos labai labai save saugot ir prižiūrėt wub.gif


SEKMES! 4u.gif
Atsakyti
O maniskiui as pranesiau, ne siaip telefonu ar paprastai pasakydama, bet nupirkau mini dovanele. Knygele " Tetis-jega" ir atvirute,kurioje parasiau,kad musu bus daugiau. Tai jis 3 kartus paklause ar cia rimtai?, o paskui apsiverke ir manes nepaleido visa vakara, ir kitas dienas. Dabar labai dziaugiasi ir kiekviena diena kalba su ploksciu mano pilvu, nes dar tik pati pradzia.
beje, mes vestuves norejom daryti vasara, tai dabar teks pasiskubinti, bet del to nelabai pergyvenam wub.gif
Atsakyti
O mūsų tėvelis pradėjo juoktis, tik ne iš džiaugsmo, nes antro neplanavom dar kokius 4-5m lotuliukas.gif Bet dabar jau viskas gerai, laukiam antro stebuklo blush2.gif
Atsakyti
o as bijau ir pasakyt dar tik sesios savaites ir antras vaikiukas butu bet niekaip nedristu teciuj pasakyt. neplanuotas ir zinau kad tetis per daug neapsidziaugs.tikuosi islaukt iki 12sav ir tada pasakyt nes nutraukt nestumo nenoriu o tada kaip bus taip
Atsakyti
QUOTE(renate @ 2006 12 12, 17:55)
o as bijau ir pasakyt dar tik sesios savaites ir antras vaikiukas butu bet niekaip nedristu teciuj pasakyt. neplanuotas ir zinau kad tetis per daug neapsidziaugs.tikuosi islaukt iki 12sav ir tada pasakyt nes nutraukt nestumo nenoriu o tada kaip bus taip


o tai yra galimybė, kad gali liepti nutraukti nėštumą? blink.gif
Atsakyti