Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Mes planavom ir laukem, kai trecia karta dariau testa ir pasitvirtino islekiau is vonios ir pranesiau zinia, tai kaip griebe ant ranku biggrin.gif tai issigandau kad nepamestu smile.gif o dbr kai jau gime musu mazuliukas ta pti ryta pareiske, kad ruoskis gimdyt antra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iliuminati @ 2006 08 18, 16:08)
Mes planavom ir laukem, kai trecia karta dariau testa ir pasitvirtino islekiau is vonios ir pranesiau zinia, tai kaip griebe ant ranku biggrin.gif tai issigandau kad nepamestu smile.gif o dbr kai jau gime musu mazuliukas ta pti ryta pareiske, kad ruoskis gimdyt antra biggrin.gif


biggrin.gif kaip smagu, kad tokios reakcijos


Maniskis irgi nudziugo ir dabar labai laukiam savo lelioko wub.gif
Atsakyti
o as testa dariau kartu su saviskiu. kai jau rode rezultata, jis sake netikiu ir paprase parodyti instrukcija. kai jau isitikino mane apkabino labai stipriai ir pasake, kad bus berniukas, as ji auklesiu ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
Maniskis tai kazkaip isviso be reakcijos buvo blink.gif Na leliukas buvo neplanuotas bet labai noretas tongue.gif smile.gif Ir kai jau kilo itarimas (keisciausia, kad tas itarimas pirmiausia kilo busimam teciui unsure.gif ) kad laukiuosi nusipirkom du testus ir viena pasidariau ryte parode teigiama, kita pasidariau sekancios dienos ryte irgi teigiamas, kai grizo busimas tevelis is darbo jam tas juosteles parodziau jis ir sako faina, busi mama o as tetis nusisypsojo ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Elen@ @ 2006 08 19, 15:54)
o as testa dariau kartu su saviskiu. kai jau rode rezultata, jis sake netikiu ir paprase parodyti instrukcija. kai jau isitikino mane apkabino labai stipriai ir pasake, kad bus berniukas, as ji auklesiu ir t.t. rolleyes.gif


maniskis irgi taip nutare,kad bus berniukas ir jis ji aukles lotuliukas.gif ot jau tie vyrai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kadangi buvo labai ilgas lauktas, tai pasidarius pirma testa , kur bvo neryški antra juostele, bijojo džiaugtis, bet abu vis kalbejom, kad ji iš niekur neatsiranda, o po keliu dienu jau parode ryškias abi. labai apsidžiaugė ir norejo jis su kuo nors savo džiaugsmu pasidalyti ir sako ar galiu keliems draugams paskambinti. Visiems pasako amno vyras, kad mes nestuke.gif , jam čia didžiausia garbė biggrin.gif
Atsakyti
O mano testo rezultata ziurejo draugas. AStebejau ji is salies, ir labai juokingai atrode, kai pasirode neryski antra juostele ir jis puole skaityt instrukcija, vel tikrint ar tikrai 2 juosteles ir tada toookiom didelem ir laimingom akim paziurejo i mane... bigsmile.gif Labai dziaugesi, nes jau seniai laukem nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arche: 29 rugpjūčio 2006 - 09:34
Kadangi jau apie savaitę prieš sužinojimą įtarėme, kad jau gali būti nestuke.gif
tai vyras labai ramiai sureagavo, tik gal po kokio pusvalandžio pasakė:
"Aš jau vežimuką noriu pirkti!" doh.gif doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai neprisimenu jokios reakcijos. Kadangi vaikutis pats save susiplanavo, būsimas tėtukas kažką įtarti ėmė, o būsima mamytė kiškio akimis vis tikėjosi sulaukti tų dienų. Na, bet kai jau prasidėjo nevalgiadieniai ir draugystės su tualetu, teko ir man patikėti. Testuką dariausi pirmą kartą gyvenime, vyras tuo metu duše maudėsi. Nunešiau jam testuką, parodžiau. "O ką čia reiškia?" Kai sužinojo ką reiškia, paklausė kaip jaučiuosi. Aš kažką sumurmėjau ir ramiai sau nuėjau virti kavos. Paprasčiausiai nė vienas tuo nepatikėjom, kol jau akivaizdžiai mažiuko nuotraukoje nepamatėm.
Atsakyti
Mes vaikelio neplanavom, mums atrode kad dar ankstoka.. bet jis eme ir pats susiplanavo. Anksti pradejau itarti kad galbut laukiuosi, 3 nestumo testai rodantys dvi juosteles itikino mane kad laukiuosi, bet vis dar dvejojau biggrin.gif Vyrui apie tai pasakius sulaukiau palankios audringos reakcijos, nors sakant nepamirsau pridurti kad " dar neaisq gal testai klysta, reikia pas gydytoja nuvaziuot". Vaziuojant pas gydytoja jis jau kalbejo apie tai kad turesim maziu, o as vis kartojau kad nesu tikra, kol gyd. to nepatvirtins....Zinoma gydytoja patvirtino, pasake jog viskas gerai...tada ir as patikejau, jog laukiames ir is laimes apsiverkiau.. Dabar jau skaiciuojam dieneles iki vaikucio pasirodymo, o vyras jau ir apie antra vaikeli pradeda kalbeti 4u.gif
Atsakyti
Mes nors metus nesisaugojom ir leliuko jau norejom, bet kai pamaciau 2 juosteles mano pirmi du zozdiai buvo necenzuriniai g.gif is soko matyt...o vyras atbego ir labai dziaugesi! sako kaip tu nesidziaugi??? as dziaugiausi, bet labai issigandau!!!! nestuke.gif
Atsakyti
Neitiketina, bet akivaizdu buvo si ryta pamatyti vyro reakcija, kai jisai pamate ryskejant dvi juosteles! Pabuciavo mane, siltai nusisypsojo, patenkintas ir pasveikino! Absoliuciai kitaip buvo pirmakart, kai pasakiau, kad laukiuosi, mat jam niekaip nesinorejo vaiku ir ne karta kalbejom net apie skyrybas... Maziuka isnesiojau, galima sakyti, viena pati, be jokios ryskesnes moralines pagalbos ar atjautos, bet per gimdyma ir pamazu po to, vyro poziuris gimusio mazylio atzvilgiu eme sparciai keistis ir dabar jau ne karta girdejau vyra sakant, kad jei butu skyrybos, tai butu didziule kova del vaiko!!! ax.gif Na, abudu esam tokios minties, kad skirtis nera reikalo ir stai suplanavom savo maziukui zaidimu drauga(o gal drauge?). rolleyes.gif Zodziu, siandien ypatinga diena ir tikiuosi, kad antras nestumas man bus dosnesnis vyro demesio. mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti