Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija


Na as teigiama testa vyrui padovanojau per 3-iasias musu vestuviu metines. tai reakcija buvo mazdaug tokia: lotuliukas.gif
Apsidziauges griebia, pavarto pavarto: O 2 juosteles!
As: Nu taip...
VArtymas toliau tesiasi, bando pries saule pakeles paziureti, :
O ka reiskia? g.gif
O mane taip ima juokas, net negaliu ne zodzio pratarti lotuliukas.gif
Jis: O kur instrukcija?
As: Nera.
Jis: Kaip tai nera?
As:Taip ir nera. tongue.gif
Jis: Tai ka cia reiskia? Ai teigiamas testas? doh.gif
As: Nu taip, teigiamas
Siuo momentu prabudo mano atmintis ir atsiminiau, kad mano visatalpinancioj tasej yra originali dezute. paduodu. Pavarte, : aha aisku
Jis: Tai reiskia, tu nescia?
As: Nu Taip (net atsidusau lengviau, kad pagaliau dasuto) lotuliukas.gif
Jis: Sveikinu (buciniai, sedi issisiepes) wub.gif
As: Tai kaip jautiesi?
Jis: LAimingas. Toks jausmas, lyg masina buciau nupirkes lotuliukas.gif lotuliukas.gif

VAT TOKIA IR BUVO REAKCIJA. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 07 17, 10:21)
Na as teigiama testa vyrui padovanojau per 3-iasias musu vestuviu metines. tai reakcija buvo mazdaug tokia:  lotuliukas.gif
Apsidziauges griebia, pavarto pavarto: O 2 juosteles!
As: Nu taip...
VArtymas toliau tesiasi, bando pries saule pakeles paziureti, :
O ka reiskia?  g.gif
O mane taip ima juokas, net negaliu ne zodzio pratarti  lotuliukas.gif
Jis: O kur instrukcija?
As: Nera.
Jis: Kaip tai nera?
As:Taip ir nera.  tongue.gif
Jis: Tai ka cia reiskia? Ai teigiamas testas?  doh.gif
As: Nu taip, teigiamas
Siuo momentu prabudo mano atmintis ir atsiminiau, kad mano visatalpinancioj tasej yra originali dezute. paduodu. Pavarte, : aha aisku
Jis: Tai reiskia, tu nescia?
As: Nu Taip (net atsidusau lengviau, kad pagaliau dasuto)  lotuliukas.gif 
Jis:  Sveikinu (buciniai, sedi issisiepes)  wub.gif
As: Tai kaip jautiesi?
Jis: LAimingas. Toks jausmas, lyg masina buciau nupirkes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

VAT TOKIA IR BUVO REAKCIJA.  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super!!!
Atsakyti
va cia tai pavydetina....cute wub.gif
sveikinu,fainas tevelis matosi myli jau dabar nors dar nejaucia jo judesiuku ir negirdi sirdutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 07 17, 13:21)
Na as teigiama testa vyrui padovanojau per 3-iasias musu vestuviu metines. tai reakcija buvo mazdaug tokia:  lotuliukas.gif
Apsidziauges griebia, pavarto pavarto: O 2 juosteles!
As: Nu taip...
VArtymas toliau tesiasi, bando pries saule pakeles paziureti, :
O ka reiskia?  g.gif
O mane taip ima juokas, net negaliu ne zodzio pratarti  lotuliukas.gif
Jis: O kur instrukcija?
As: Nera.
Jis: Kaip tai nera?
As:Taip ir nera.  tongue.gif
Jis: Tai ka cia reiskia? Ai teigiamas testas?  doh.gif
As: Nu taip, teigiamas
Siuo momentu prabudo mano atmintis ir atsiminiau, kad mano visatalpinancioj tasej yra originali dezute. paduodu. Pavarte, : aha aisku
Jis: Tai reiskia, tu nescia?
As: Nu Taip (net atsidusau lengviau, kad pagaliau dasuto)  lotuliukas.gif 
Jis:  Sveikinu (buciniai, sedi issisiepes)  wub.gif
As: Tai kaip jautiesi?
Jis: LAimingas. Toks jausmas, lyg masina buciau nupirkes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

VAT TOKIA IR BUVO REAKCIJA.  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nereali reakcija - tokia laabai vyriška thumbup.gif Juokiausi ilgai thumbup.gif
Atsakyti
Smagu skaityti jusu visu istorijas. smile.gif Pas mus tai truputeli kitaip buvo. smile.gif
Atsikeliau viena pirmadieni, pradejau ruostis, bet jauciu kad kazkaip negerai jauciuos. As saviskiui sakau kad gal man neiti i darba, o jis man - tai neik jei negerai jauties. Paskui apsisprendziau kad vis tik reikia vaziuoti. Po kokio pusvalandzio mane taip supykino, kad nusprendziau verciau pasilikti namie ir pasigydyti (galvojau kad is vakaro kazka uzvalgiau). Na ka gi, maniskis isvaziavo i darba, o man kaip negereja, taip negereja - negaliu nei valgyti, nei gerti nieko, tik pykina ir pykina. Galu gale maniskis per pietus paskambines sako: "tu gal testa pasidaryk" (mes neplanavom, bet sakem jei bus tai bus). Pagalvojusi kad nerai bloga mintis pasidariau testuka, ir pamaciau 2 juosteles... Is pradziu nezinojau ar dziaugtis ar verkti, buvo jausmu misinys. Paskambinau vyrui, pasakiau tai tas labai laimingas buvo. O grizes namo is darbo apkabino, pabuciavo ir pasake kad jis laimingiausias pasauly... O dar laimingesnis patapo kai pajuto pirma spyri ir karta gavo i ausi nuo klecko. smile.gif Ir be abejo, kai pamate vaika ekrane ir suzinojo kad bus sunus - nors mes abu ir taip zinojom be utrasound'o. smile.gif Vat tokia musu istorija. smile.gif
Atsakyti
Aš pirmą kartą testą atlikau balandžio 1-ąją smile.gif
Ne dėl juoko, bet dėl to, kad jau kuris laikas blogai jaučiausi (nevėmiau, bet vis tiek kažkaip negera buvo). Pasirodė 2 juostelės. Nei mano, nei vyro reakcija nebuvo kažkokia ypatinga, nes vaiką planavome, keletą mėnesių gerėme Folio rūgštį, o aš dar ir Pregnancare, keletą kartų nesisaugojome. Tik nusprendėme nusipirkti dar vieną testą ir kitą rytą pakartoti (juk vis dėlto buvo balandžio 1-oji, o ir testui prieš metus garantija pasibaigusi).
Testą pakartojome, bet kad mūsų gyvenime kažkas keičiasi, nesuvokiame net dabar blush2.gif . Na taip, 2 kartus matėme savo vaisių ultragarso ekrane, turime nuotraukų, jau juda, šiek tiek padidėjo pilvas (pastarasis irgi ne rodiklis, nes prieš 2 metus svėriau 20 kg daugiau, tai apimtys buvo dar įspūdingesnės), planuojame pirkinius. Bet nebuvo ir nėra nei euforijos, nei necenzūrinių žodžių.
Atsakyti
Kadangi mes planavom savo klecka tai kai testas parode dvi juosteles nenustebom bet dar nebuvom galutinai isitikine bet kai echoskopas parode kad tikrai jau lelius gyvena mano pilveli abu labai apsidziaugem.Ir va ant dienu ji turetume jau laikyti ant ranku! thumbup.gif
Atsakyti
Man tai menesines velavo viena diena, kai susirupinau, kas cia daros smile.gif Nusipirkau vdu testus iskart... Viena atlikau vakare, kita ryte... Kazkaip neryskios man tosjuosteles pasirode... Paskui dar trecia nusipirkau ir kazkaip patikejau 4u.gif O maniskis kaip apsidziauge.... Iskart pas gydytoja nuveze, kad isitikint... Ir dabar kasdien sokineja aplink, pilvuka tik buciuoja.... taip ir norisi dar ilgam likt nestukei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2004 06 04, 13:12)
laugh.gif  manau, visi truputeli pasimeta, net jei tai labai planuotas ir lauktas maziulis  2.gif  speju, ir maniskis pasimestu nerealiai  wub.gif



Mnau ir maniskis kazka tokio panasiai padare,nes jis ne kiek nenustebo kad esu nescia,dabar mum jau 4men ax.gif Siuo metu ne su teveliu esu,tai siek tiek liudna,jis Londone dirba,o as Kaune pas gydytojus tikrinuoi doh.gif
Atsakyti
o as galvojau, kad apsinuodijau saslykais per jonines tongue.gif dvi savaites kankinausi kol vyras nepasiule atlikti testo bigsmile.gif o radom dvi juosteles pirma mintis buvo "geras apsinuodijimas" biggrin.gif planavom kitai vasarai, na bet kovas taip pat puiku, tik vyras juokauja, kad bernui gimti kovo 8 butu ziauru biggrin.gif o vyras ziurejo i testuka apsimiegojes, bet dideleeeemis akimis ir issisiepes iki ausu. 09.05 eisim kartu pasiziureti i savo "saslyka". ot faina bus...... laukiam nesulaukiam (kovo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danuta: 15 rugpjūčio 2006 - 22:26
o as irgi pasidarius ryte testa pasakiau teigiamas, jis issisiepe iki ausu ir apkabino mane taip gera kaip dziaugesi taip kaip ir as o gal dar labiau cia musu antragimis
Atsakyti
Aš atsimenu,kai saviškiui parodžiau testa,tai jis iš pradžių surimtėjo ,pamastė apie minute ir puole mane bučiuot ir iškart su pilvu pradėjo kalbėti,prisistatė,kad jis tėtis,o aš mama thumbup.gif
Atsakyti