Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Na maniškis džiaugėsi, bet kol pilvuko nesimatė, tai vis nesusitaikydavo su ta mintim, o dabar jau kai mato kaip juda pilve kažkas, tai labai globoja ir nekantraudamas laukia kol galės pasisveikinti su mažyliu.
Atsakyti
Sveikinu visas besilaukiancias thumbup.gif

Musu lialius kaip ir planuotas,kaip ir ne... blush2.gif Paprasciausiai palikom viska TVARKYTI GAMTAI blink.gif Ir...as laukiuosi wub.gif
Maniskio reakcija,kai padaviau testa su 2 juostelemis,nebuvo tokia,kokios as tikejausi verysad.gif Ir dabar vis dar nesulaukiu jo dziaugsmo reakcijos... schmoll.gif O vaikelio labiau norejo tai jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(evulka @ 2006 06 08, 17:48)
Sveikinu visas besilaukiancias  thumbup.gif

Musu lialius kaip ir planuotas,kaip ir ne... blush2.gif Paprasciausiai palikom viska TVARKYTI GAMTAI  blink.gif Ir...as laukiuosi  wub.gif
Maniskio reakcija,kai padaviau testa su 2 juostelemis,nebuvo tokia,kokios as tikejausi  verysad.gif Ir dabar vis dar nesulaukiu jo dziaugsmo reakcijos... schmoll.gif O vaikelio labiau norejo tai jis  g.gif



Na jei jau viska palikote gamtai, tai lyg ir planavote (pas mus buvo ta pati situacija) , o tai reiskia, jam tai nebuvo visiskai kaip zaibas is giedro dangaus. Matyt jis tiesiog dabar jau realiai ziuri i besikeiciancia situacija. Juk visur raso, kad tenka daug ka permastyti, atsiranda daug visokiu reikaliuku ir rupesteliu. Pasistenk ji suprasti. Vyrui juk nera lengva, nes teks rupintis jumis dviem ...arba daugiau smile.gif . As galvoju, kad dar viskas pries akis. Gal jam tiesiog sunku dar tuo patiketi, ypac jei pilvuko dar lyg ir nematyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
skaitineju tas "vyriskas reakcijas" ir visos daugmaz dziugios, laimingos... skaiciau ir prie keliu asaras braukiau gal is pavydo, o gal tiesiog is susizavejimo, kad gali buti ir grazus santykiai tarp dvieju zmoniu skirtingom lytim... o as savajam(nesusituoke ir nezadu su tuo asilu tuoktis), jis pats pirmas pradejo itarinet, kad as nestuke.gif , pradejo zirzti, kad nueiciau pas gydytoja ar bent testa nusipirkciau, velavo menesines gera men, bet mano absoliuciai nereguliarios ir kartais veluodavo pora men g.gif tai kaip ir jokio demesio nekreipiau i ta velavima, numojau ranka sakau "nurimk, neuzilgo susirgsiu, ko cia stresuoji", bet veliau vardan jo sventos ramybes nusipirkau testuka, pamerkiau i sysiuka biggrin.gif O BLIN !!! kas cia dabar dvi juosteles!!! visa tirtu is susijaudininmo... slepiu ta "melaginga" testa i spintele tarp knygu...
kad ir nelauktai, ir nelaiku tas nestumas, bet visa diena galvoju apie varliuka mano pilvelyje... ne menkute mintis nesukirbejo apie aborta ar pan. tik masciau, kaip gyvensim?kaip viskas susidelios?koks tu mazuli busi? visa laika jauciau, kad turesiu sunu thumbup.gif
ir issitraukiu ji tik vakarop pries susitinkant su brangiuoju... tik izengus pro jo duris jauciu klausianti zvilgsni "na ka parode???", ilgai nekankinus sakau labas tete smile.gif nusisypsau smile.gif veliau jau neatsimenu, kaip tiksliai, bet dave suprast tipo kaip jau tu noresi taip ir bus, o jis prisitaikys... bet jokio dziaugsmo nebuvo veide... sureagavo kiek imanoma taktiskiau, bet jauciuosi jam sugadinus ir apvertus jo laisva gyvenima... vaikui metai laiko, o santykiai vistiek susivele kaip vata, manau likimui nepasipriesisnsim ir teks skirtis, nes taaaaaip sudetinga mums susisneketi... koks jis man buvo abejingas anksciau tai dabar as jam, dabar jau jis pradeda svaigt apie zenybas... spyga taukuota biggrin.gif juokas juokais, bet nesituoksiu as su juo doh.gif dziaugiuosi uz jus mamytes ir busimos mamytes 4u.gif
Atsakyti
Nezinau, BLACKIE, ar as sugebeciau kartu gyventi su tuo,kuriam esu abejinga...O kaip jis dabar i jusu suneli reaguoja?Kiek suprantu,jam viskas gerai,tik tau jausmai pakite,taip? O iki pastojimo jusu santykiuose viskas o.k. buvo?
Atsakyti
QUOTE(evulka @ 2006 06 10, 06:43)
Nezinau,  BLACKIE, ar as sugebeciau kartu gyventi su tuo,kuriam esu abejinga...O kaip jis dabar i jusu suneli reaguoja?Kiek suprantu,jam  viskas gerai,tik tau jausmai pakite,taip? O iki pastojimo jusu santykiuose viskas o.k. buvo?

musu apskritai skirtinga pasauleziura, skirtingos vertybes. nenoriu ji zemint ar ant jo pilt pamazgas kaip sakant, nors jis ir vyresnis uz mane 7m bet neissilakstes ir nesubrendes seimai yra jis... man graudu pripazinti bet jam itin svarbu draugai ir ganetinai perdaug myli alaus bonke... ir siaip daugybe begalybe dalyku tik laiko klausimas kada galutinai skirsimes... na ka noreti kokie tevai tokie ir vaikai, cia gryna teisybe... o as savo vaikuciui mieliau surasciau kita tetka kuris suprastu ko reikia vaikam ir kaip juos aukleti...
jis pats dabar lyg ir myli vaika, bet mazai ta parodo, man asmeniskai is tos meiles paciai sunku praeit pro zaislu skyriu ir nors maziulis viska dar i burna kisa nesupranta kaip reik zaist as jam vistiek perku zaisliuku ir visokiu saldainuku sausainuku jogurtuku ir sureliu, kad tik vaikuti palepint juk jis toks fainas mazas mielas ir as taip ji myliu wub.gif o tetkai geriau siaip pasizaist su vaiku bet kad turedamas laisva lita ka nors nupirktu tai niekada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackie: 10 birželio 2006 - 16:44
Kai pasakiau savo draugui, kad laukiuosi. Jis pasake tai ka dabar man daryti???
I r jau 12 savaiciu jokiu ziniu is jio. Silpni tie vyrai biggrin.gif
Atsakyti
maniskis tai normaliai sutiko zinia(nes mane ,kad juokauju)...patikejo kai jau pilvas matesi su judesiukais...tada jau itikejo biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(blackie @ 2006 06 10, 17:40)
musu apskritai skirtinga pasauleziura, skirtingos vertybes. nenoriu ji zemint ar ant jo pilt pamazgas kaip sakant, nors jis ir vyresnis uz mane 7m bet neissilakstes ir nesubrendes seimai yra jis... man graudu pripazinti bet jam itin svarbu draugai ir ganetinai perdaug myli alaus bonke... ir siaip daugybe begalybe dalyku tik laiko klausimas kada galutinai skirsimes... na ka noreti kokie tevai tokie ir vaikai, cia gryna teisybe... o as savo vaikuciui mieliau surasciau kita tetka kuris suprastu ko reikia vaikam ir kaip juos aukleti...
jis pats dabar lyg ir myli vaika, bet mazai ta parodo, man asmeniskai is tos meiles paciai sunku praeit pro zaislu skyriu ir nors maziulis viska dar i burna kisa nesupranta kaip reik zaist as jam vistiek perku zaisliuku ir visokiu saldainuku sausainuku jogurtuku ir sureliu, kad tik vaikuti palepint juk jis toks fainas mazas mielas ir as taip ji myliu wub.gif  o tetkai geriau siaip pasizaist su vaiku bet kad turedamas laisva lita ka nors nupirktu tai niekada...

toki vyra geriau palikti,nors suprantu,kad vaikui reikia tevo,bet toks tevas vaikui prastas pvz,as pazistu nemazai vaikinu augusiu be tevo,ir jie isaugo panasus i savo mamas,jie yra supratingesni ir jautresni...jei tevas netinkamas,geriau jokio...beto yra dar siam pasaulyje geru juk vyru,kurie tavo vaikui butu tinakmi pvz...Bet cia tau spresti...
Atsakyti
Manishkis tai nieko nepasake, bet shypsena buvo nuoshirdi. Ir mes dar tos geros zinios proga pasimylejome wub.gif
Papildyta:
Blackie,
nelinksma, kai taip gaunasi, tikiuosi nesutariate ne vien del pirmos TB reakcijos.. Jei yra jegu ir noro visada galima situacija gerokai pataisyti, bet turi buti diskusija ir abipusis noras.
Atsakyti
Man mama pasakojo kaip mano senelis, jos tevas, reagavo i naujienas apie mano gimima, nepamirshiu niekada:
Jis vyras statybininkas tai kai suzinojo kad mama laukiasi tai ishsprudo :'Oi tu Bl....'
O kai pasake, kad mergaite, tai sako 'geriau viena karta K-va negu 10 kartu vagis.

Va kokios reakcijos buna. Bet ta seneli labai mylejau ir jis mane be galo, tiesiog pas ji toks zodynas.
Atsakyti
na, man irgi vėlavo, bet kadangi nereguliarios mm, tai ilgai nesureagavau. Dar kadangi vėlavo, tai informavau MB kad pas mane PMS, ir iš anksto atsiprašiau, kad būsiu nervinga. Vaikutis neplanuotas buvo, dar neseniai buvom pradėję kartu gyvent, saugojomės. Visgi sunerimus pasidariau tyliai testą. Nepatikėjau, bet visgi susiradau kliniką, kuri dirbtų po penkų vakare ir tą patį vakarą nulėkiau pasitikrint. Echoskopas parodė mano žirniuką wub.gif Net pati nepastebėjau, kad pradėjau labai tankiai ir garsiai kvėpuot, pritrūko oro. Labai geras gydytojas, Kilda, paklausė - čia taip gerai, ar taip blogai? g.gif aš sakau - netikėta blush2.gif tai jis irgi ramino, kiek daug pasauly netyčiukų. O grįžus būsimam tėveliui parodžiau echo nuotraukytę ir pasakiau - susipažink, čia tavo vaikas wub.gif
bet reakcija nekokia buvo.. iš pradžių išėjo į kitą kambarį, ten pabuvo amžinybę maždaug, tada grįžo, ir sako - o gal mums anksti dar? sakau jau nebepasirinksi laiko, jei nenori, aš vaiką galiu ir pati užaugint cool.gif tada pasiūlė tekėt.
Finalas toks: jau turim savo žirniuką, aš jį be proto myliu wub.gif wub.gif wub.gif , tėvelis matau irgi wub.gif . Gyvenam kartu, bet dar neapsivedę. Tiesiog noriu sulaukt kitokių piršlybų, vaikas jau gimęs, manau laikas nebespaudžia. Noriu gražios šventės. O dabar džiaugiuos tuo, kad kiekvieną dieną matau, kaip tvirtėja mūsų ŠEIMA.
Tikiuos nepasmerksit ax.gif
Atsakyti
O ko cia smerkti?Juk grazu,kad vaikas abu tevelius turi...Santuoka taiu 2zmoniu reikalas,juk negyvenam senoveja,kada Veronikos skandinosi ir vaikucius benkartais vadino...
Man grazu,kai vyras myli savo vaika,o ne bega issigandes atsakomybes... wub.gif
Atsakyti