Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimo tėvelio reakcija

Sveikos nestuke.gif
kaip reagavo būsimi tėveliai į Jūsų naujienas?
Atsakyti
"lengvas" šokas ohmy.gif ir pasiūlymas tuoktis rolleyes.gif
Atsakyti
Kazkas panasaus i "ka dabar darysim" arba "kas dabar bus". beje si naujiena buvo pasakyta santuokoj pragyvenus 2.5 metus.
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif -chia busimo tevelio reakcija, nes pirmas bandymas baigesi persileidimu. Tik baiminosi, kad ir shi syki ko nors nenutiktu
Atsakyti
maniškis iš pradžių nepatikėjo. Bet apsidžiaugė. O praėjus savaitei nuo tos naujienos pradėjo keistai elgtis... Iš pradžių viskas buvo puiku, stengėsi daryti viską, kas tik įmanoma, visaip rūpinosi. o šiandien pareiškė, kad neturi kada manęs apkabinti, nes reikia į darbą. Ir, kad iš viso planuojant vaiko norėjau tik aš, bet jis nesakė, nes man būvo patogiau manyt, kad tas noras abipusis ohmy.gif . Nors dabar, jo žodžiais, jis nori vaiko. Nežinau kaip jį suprasti. Gal pewrsidirbo... Ar jau pats nebežino ko nori, o ko ne...
Atsakyti
QUOTE (vilko_puse @ 2004 06 04, 11:54)
paprastai. du zodziai, abu necenzuriniai biggrin.gif

biggrin.gif jei tikrai taip reagavo, tada uzuojauta, o jei jumoras tai thumbup.gif
maniskis reagavo taip pat kaip ir as, arba gal tiksliau butu reagavom kartu - is pradziu labai dziaugemes, po to truputi issigandom (nors ir planuota buvo), dabar jausmu kokteilis - smalsumas, baime, dziaugsmas, nezinomybe, palaima ir kt. zodziu labai daug emociju ir visos susije su padidejusia atsakomybe, busimu (is esmesir esamu) dziaugsmu
Atsakyti
QUOTE (stebukliuke @ 2004 06 04, 12:02)
maniškis iš pradžių nepatikėjo. Bet apsidžiaugė. O praėjus savaitei nuo tos naujienos pradėjo keistai elgtis... Iš pradžių viskas buvo puiku, stengėsi daryti viską, kas tik įmanoma, visaip rūpinosi. o šiandien pareiškė, kad neturi kada manęs apkabinti, nes reikia į darbą. Ir, kad iš viso planuojant vaiko norėjau tik aš, bet jis nesakė, nes man būvo patogiau manyt, kad tas noras abipusis ohmy.gif . Nors dabar, jo žodžiais, jis nori vaiko. Nežinau kaip jį suprasti. Gal pewrsidirbo... Ar jau pats nebežino ko nori, o ko ne...

Cia jam niestuminis periodas, laugh.gif prais,kai bus jau lelius oi kaip myles,pamatysi visi jie bijo tokios atsakomybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE (stebukliuke @ 2004 06 04, 12:02)
maniškis iš pradžių nepatikėjo. Bet apsidžiaugė. O praėjus savaitei nuo tos naujienos pradėjo keistai elgtis... Iš pradžių viskas buvo puiku, stengėsi daryti viską, kas tik įmanoma, visaip rūpinosi. o šiandien pareiškė, kad neturi kada manęs apkabinti, nes reikia į darbą. Ir, kad iš viso planuojant vaiko norėjau tik aš, bet jis nesakė, nes man būvo patogiau manyt, kad tas noras abipusis ohmy.gif . Nors dabar, jo žodžiais, jis nori vaiko. Nežinau kaip jį suprasti. Gal pewrsidirbo... Ar jau pats nebežino ko nori, o ko ne...

stebukliuke, jam turbut truputi baisu del to kas bus. Gal padrasink, pasakyk, kad neisivaizduoji geresnio tecio negu jis wink.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 06 04, 12:00)
Kazkas panasaus i "ka dabar darysim" arba "kas dabar bus". beje si naujiena buvo pasakyta santuokoj pragyvenus 2.5 metus.

laugh.gif manau, visi truputeli pasimeta, net jei tai labai planuotas ir lauktas maziulis 2.gif speju, ir maniskis pasimestu nerealiai wub.gif
Atsakyti
Mano tata kai suzinojo jog laukiuosi pirmojo tai siek tiek stresavo,o antro jis labai norejo ir tiesa pasakiu man nieko nesakes prasisuko laugh.gif ,o kai suzinojo jog laukiuosi tai svaigo is dziaugsmo clap_1.gif
Atsakyti
ko gero reikes is tikruju maniski padrasinti... gal apsiramins...
Atsakyti
QUOTE (Yurgita @ 2004 06 04, 10:04)
...maniskis reagavo taip pat kaip ir as, arba gal tiksliau butu reagavom kartu - is pradziu labai dziaugemes, po to truputi issigandom (nors ir planuota buvo), dabar jausmu kokteilis - smalsumas, baime, dziaugsmas, nezinomybe, palaima ir kt. zodziu labai daug emociju ir visos susije su padidejusia atsakomybe, busimu (is esmesir esamu) dziaugsmu

Musu abeju irgi buvo tokia reakcija, tik gal pradzioj issigandom (nors gal tai ir neisgastis buvo, nemoku zodziais perduoti to jausmo g.gif ), o paskui labai dziaugemes...
Mes santuokoje pragyvenom 5 metus ir vaikutis buvo ilgai planuotas wub.gif , tik nelabai jis skubejo ateiti rolleyes.gif
Atsakyti