Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(Ridma @ 2011 11 13, 21:44)
Na rodausi pirma blyna savo,nieko yspudingo,bet..... ax.gif  blush2.gif

Kaip pirmas blynas - tai labai gražus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 13, 21:58)
Kaip pirmas blynas - tai labai gražus bigsmile.gif

4u.gif dekui
Vienas pastebejimas,kad labaaaai daug adateliu reikia....o pas mus jos nera pigios...kazin kaip urmo bazeje ju kainos,,,ten kogero ir tos juosteles silkines butu perpus pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ridma: 13 lapkričio 2011 - 21:05
QUOTE(Ridma @ 2011 11 13, 23:02)
4u.gif  dekui
Vienas pastebejimas,kad labaaaai daug adateliu reikia....o pas mus jos nera pigios...kazin kaip urmo bazeje ju kainos,,,ten kogero ir tos juosteles silkines butu perpus pigiau.

Adatėlių tai tikrai daug reikia. Kai kurios firmos jos būna nekokybiškos - bukos. Didesniam burbului viena dėžutė sueina.
O šilinės juostelės man nepasiteisino. Esu padarius tris burbulus, tai darbu nesu patenkinta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 13, 22:20)
Adatėlių tai tikrai daug reikia. Kai kurios firmos jos būna nekokybiškos - bukos. Didesniam burbului viena dėžutė sueina.
O šilinės juostelės man nepasiteisino. Esu padarius tris burbulus, tai darbu nesu patenkinta unsure.gif

Na beabejo geriausiai dirbti tai su kartunine medziaga....bet manau kad su tom silkinem juostom irgi neblogai turetu buti,na as kalbu apie ta kuri pas mane burbule yra ta violetine tamsi,,,tai kazinau,ji tokia tvirta..reikes ismeginti sakiau ir su ja...man grazus burbuliukai is ju padaryti wub.gif
Kazkaip noretusi prisigaminti panasiu spalvu burbuliuku,,kad nebutu poto margumynas ant eglutes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2011 11 11, 17:08)
Nava prasiauciau Humanoj,prisirinkau po 1lt medziagikiu visokiu bigsmile.gif
Tik dabar dar vienas klausimas pas jus zinoves....kokio dydzio reikia karpytis tas skiautes? 4u.gif


Su "artišokiniais" jau išsiaiškinai, o tokiems burbulams, kur kur skiautes reikia kamšyti į polistirolą, reikia užleisti apie 7 mm, bet viskas priklauso nuo medžiagos brizgumo. Aš pirma skriestuvu nusipiešiu raštą ant burbulo, po to kiekvieną skirtingą detalę nukopijuoju ant permatomo popieriaus ir pagal ją kerpu medžiagą.
Atsakyti
Tik iskilo viena bedele,,,kai jau uzbaiginejant-ten kur is abieju pusiu sueina rastas,gaunasi nevisai lygiai...kalbu apie ta vieta kuri poto kavojasi po juostele apdailos...kazkas netaip buna unsure.gif
Atsakyti
Pradingo visos kazkur unsure.gif
O as rodausi ax.gif ax.gif

user posted image

Cia yra dar foto;
http://public.fotki....tika/page2.html

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2011 11 15, 23:06)
Pradingo visos kazkur unsure.gif
O as rodausi ax.gif  ax.gif

user posted image

Cia yra dar foto;
http://public.fotki....tika/page2.html

4u.gif

labai grazu ax.gif
Atsakyti
labai grazuuu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2011 11 16, 00:06)
Pradingo visos kazkur unsure.gif
O as rodausi ax.gif  ax.gif


4u.gif

Gražu 4u.gif
O gal kuri kur pigiau matė tų burbulų, nes vieno gi neužtenka?
Atsakyti
QUOTE(@usr@ @ 2011 11 16, 10:19)
Gražu  4u.gif
O gal kuri kur pigiau matė tų burbulų, nes vieno gi neužtenka?

Beabejo noris tikrai nevieno,,,siaip jeigu pirkt po 4lt tai brangu tikrai...as manau gal kokioj bazej urmo turetu buti,,,as dziaugiuos,kad turejau tu zaisliuku pagamintu is tos juros putos,,,dabar turesiu graziu burbuliuku,,,, rolleyes.gif
Atsakyti
Ridma- super... tu saunuole..as tai po pirmo burbulo pasidaviau ... biggrin.gif nors kai paziuriu kiek jus cia kantrybes turit- vel noras pradeda degti mirksiukas.gif
Kazkuri mergina pamete ideja su servetelem.... nu mane suintrigavo...dekui,, sorry nepamenu niko ax.gif
o cia burbulas tik 1,50 tekainuoja ir pamokele yra mirksiukas.gif jei kam reikia
http://www.spalvunam...rbulas-6cm.html
Atsakyti