Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(remini @ 2013 10 31, 11:10)
Krištiš, burbulu yra daugumoje rankdarbiu parduotuviu  ax.gif

ar tikrai nes mūsų mieste,tai deficitas einamo dydžio doh.gif
Atsakyti
merginos,
neisizeiskite, bet negi Jums nepabodo tie burbulai antri metai jau? blush2.gif ,
beveik visa tema tik apie juos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2013 10 31, 21:19)
negi Jums nepabodo tie burbulai antri metai jau? blush2.gif ,

Nea biggrin.gif Aš tik šiais metais juos išmėginu. O kokių technikų yra doh.gif gal po penkiu metų daugumą išbandysiu ax.gif

Jei ne paslaptis, kokiais papuošimais Jūsų namai šiais metais džiaugsis g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2013 10 31, 20:19)
merginos,
neisizeiskite, bet negi Jums nepabodo tie burbulai antri metai jau? blush2.gif ,
beveik visa tema tik apie juos doh.gif

As irgi visa informacija renku ir tik sias metais bandysiu,labai smagu,kad kazkas pasidalina bet kokia naudinga informacija,kam ko reikia tas ir atsirenka... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2013 10 31, 21:19)
merginos,
neisizeiskite, bet negi Jums nepabodo tie burbulai antri metai jau? blush2.gif ,
beveik visa tema tik apie juos doh.gif

Pas ką antri, pas ką penkti, pas ką bus pirmi. Jei namuose yra eglutė, bus ir burbulai, ir žvaigždutės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2013 10 31, 20:19)
merginos,
neisizeiskite, bet negi Jums nepabodo tie burbulai antri metai jau? blush2.gif ,
beveik visa tema tik apie juos doh.gif

gali būt ir 10-ti,bet kiti darys tik pirmą kartą mirksiukas.gif

beje vieną pasidariau,bet man jis nekalėdinis kažkoks gavosi?

QUOTE(Tomienė @ 2013 11 01, 00:56)
Pas ką antri, pas ką penkti, pas ką bus pirmi. Jei namuose yra eglutė, bus ir burbulai, ir žvaigždutės  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rituker @ 2013 10 31, 23:30)

Jei ne paslaptis, kokiais papuošimais Jūsų namai šiais metais  džiaugsis  g.gif  bigsmile.gif

pas mane tai nertais varpeliais, angeliukais, snaigutėm biggrin.gif Noriu, kad dominuotų raudona ir auksinės spalvos smile.gif Su raudonais siulais problemų nėra, bet su auksiniais.... biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Tomienė @ 2013 11 01, 00:56)
Pas ką antri, pas ką penkti, pas ką bus pirmi. Jei namuose yra eglutė, bus ir burbulai, ir žvaigždutės  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif arba išvis pas kitų tik kitais metais tebus biggrin.gif biggrin.gif Gal biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištiš @ 2013 10 31, 10:49)
Sveikos,auksarankes 4u.gif

Zavus burbulai  bigsmile.gif  Sakykite,kur tu putplascio rutuliuku ieskoti? Ir daugmaz kokia juosteles iseiga vienam burbului?

Putplascio burbulu yra ir internete pirkti blush2.gif mano burbulai siusti is kinieciu blush2.gif
Pirkau juostele urmo bazeje Kaune - ten jos idomiai supakuotos buvo po 15 m smile.gif tai dviems burbulams 8 cm diametro 15 metru susivynioja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 11 01, 18:20)
Putplascio burbulu yra ir internete pirkti  blush2.gif mano burbulai  siusti is kinieciu  blush2.gif

gal galit pasidalinti adresu ir kainomis,kiek vnt gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 10 30, 15:15)
Tiesiog su juostele apsukau putplascio burbulus stipriai (kai kur reikejo su smeigtukais prismeigti kad laikytusi) ir viskas - gelytes tai pat prismaigsciau su smeigtukais  4u.gif  blush2.gif

o klijuoti nereikia g.gif

QUOTE(Krištiš @ 2013 10 31, 11:49)

Zavus burbulai  bigsmile.gif  Sakykite,kur tu putplascio rutuliuku ieskoti?
as pirkau bent pernai sodo parduotuvej smile.gif


QUOTE(VAITSA @ 2013 11 01, 01:22)
As irgi visa informacija renku ir tik sias metais bandysiu,labai smagu,kad kazkas pasidalina bet kokia naudinga informacija,kam ko reikia tas ir atsirenka... smile.gif
drinks_cheers.gif


QUOTE(armeda @ 2013 11 01, 19:20)

Pirkau juostele urmo bazeje Kaune - ten jos idomiai supakuotos buvo po 15 m smile.gif tai dviems burbulams 8 cm diametro 15 metru susivynioja  mirksiukas.gif

nemazai susivynioja blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 01, 20:49)
gal galit pasidalinti adresu ir kainomis,kiek vnt gavosi  mirksiukas.gif

mano pirkti is aliexpress.com, jei gerai pamenu tai gavosi turbut po 1 lt vnt. O Lietuvoje kur pirkti - isiveskite i google putplascio burbulai ir ismeta parduotuves kur ju yra 4u.gif

QUOTE(ingauk @ 2013 11 02, 12:12)
o klijuoti nereikia  g.gif

as pirkau bent pernai sodo parduotuvej smile.gif
drinks_cheers.gif
nemazai susivynioja  blush2.gif  g.gif

Ne neklijavau laikosi gerai - tik reikia stipriai vynioti blush2.gif juosteles tikrai nemazai iseina unsure.gif bet as bazese jos pakankamai nebrangiai radau 15 m kainuoja 1.5lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(armeda @ 2013 11 02, 14:51)
mano pirkti is aliexpress.com, jei gerai pamenu tai gavosi turbut po 1 lt vnt. O  Lietuvoje kur pirkti - isiveskite i google putplascio burbulai ir ismeta parduotuves kur ju yra  4u.gif
Ne neklijavau laikosi gerai - tik reikia stipriai vynioti  blush2.gif  juosteles tikrai nemazai iseina  unsure.gif bet as bazese jos pakankamai nebrangiai radau 15 m kainuoja 1.5lt  ax.gif

LT žinau kur gauti,tik kaina gerokai didesnė,bet vis pigiau nei parduotuvėj 4u.gif
Atsakyti