Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(armeda @ 2013 10 24, 10:56)
Nesusidelioja man jos taip graziai kaip turi buti  doh.gif  doh.gif  doh.gif dar viena medziaga itariu per stora paemiau nes adateles vos persmeigiu  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


Gal kreivai susikarpet medziageles g.gif ? Nes siaip deliojasi, nu man irgi ne idealiai, bet ne fabrikine gamyba, ideliai nepristampuosi smile.gif
O atsizymit pradzioj taskus nuo kuriu pradet ar pradedat "is akies"?
Atsakyti
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image
*
user posted image

maists,bet papuošimas šventinis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 24 spalio 2013 - 10:07
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 10 24, 09:15)
Maniskiai siumetiniai, dar tik 9, iki galo bepabaigti  ax.gif  Juostele reikia apsiuti, bet siusiu kai baigsiu visus 25  smile.gif
user posted image
Papildyta:
O cia mano praeitu metu dekoruotas kaledinis vynas  smile.gif  Buvo dovanom, bet gali but ir kaip kaledinis akcentas namie smile.gif
user posted image

sveika, labai grazus burbuliukai, as tai dabar dekoruoju irgi vyno butelius, o tu juos sukuo dazei baltai, bandziau anais metasi su akriliniais dazais tai matesi nelygumai, siemet purskiau, tai geriau atrodo, bet kai nulakuoju nebespindi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 10 24, 12:01)
sveika, labai grazus burbuliukai, as tai dabar dekoruoju irgi vyno butelius, o tu juos sukuo dazei baltai, bandziau anais metasi su akriliniais dazais tai matesi nelygumai, siemet purskiau, tai geriau atrodo, bet kai nulakuoju nebespindi  lotuliukas.gif


As su kempinele daziau akriliniais dazais, tai labai graziai pasidenge
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 10 24, 12:16)
As su kempinele daziau akriliniais dazais, tai labai graziai pasidenge

o ta kempine kokia yra - paprasta kur indams plauti?o su ja kaip tapsnoti reikia ar tiesiog braukti nuo virsaus i apacia?
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 10 24, 15:14)
o ta kempine kokia yra - paprasta kur indams plauti?o su ja kaip tapsnoti reikia ar tiesiog braukti nuo virsaus i apacia?


Nu as tai turiu specialias ivairaus dydzio tokias, ant pagaliuku, dekupazui turbut jos skirtos. Bet, manau, tiktu ir tos paprastos. Tapsnot reikia smile.gif
Atsakyti
Man siu metu atradimas buvo sios silikonines formeles, nes kasmet vargdavau kol ispjaustydavau namuko sienas, gal dar kam pagelbes smile.gif

http://www.ebay.com/...=item257b6d2f01

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomienė: 26 spalio 2013 - 22:08
inculto, kur pirkot tas formas silikonines? ir man tokiu reik, planuoju kaima statyt biggrin.gif
Atsakyti
o va tokie burbulai puos musu eglute siais metais smile.gif
user posted image user posted image ]
Tikiuosi si karta nebusiu uzblokuota tik noriu pasidziaugti
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2013 10 26, 21:53)
o va tokie burbulai puos musu eglute siais metais smile.gif
user posted image user posted image ]
Tikiuosi si karta nebusiu uzblokuota tik noriu pasidziaugti

o kaip juos darete? beje merginos noriu paklausti kur perkate burbulus is putos?
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 10 26, 22:26)
beje merginos noriu paklausti kur perkate burbulus is putos?

Dekostudijoj. Praeitais metais per Beta nebrangiai pirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2013 10 26, 21:53)
o va tokie burbulai puos musu eglute siais metais smile.gif


kokie grazus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super smile.gif wub.gif isduokit paslapti kaip neret?
blush2.gif
Atsakyti