Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

aš turiu štai tokią foto
user posted image

čia biški turiu surinkusi šventinių foto
Atsakyti
sveikos jungiuosi ir as prie jusu, nes pradejau jau galvoti apie kaledas ir dovanas smile.gif darysiu irgi tokius burbulus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 10 23, 18:00)
čia biški turiu surinkusi šventinių foto

Nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2013 10 23, 18:00)

Super koks darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o as antri metai kaupiuosi sitiems burbulams
user posted image

pabandziau su skiautelemis unsure.gif mistika man su jais kazkokia - neiseina taip graziai doh.gif tad i eile stoja sitie - kokie jie grazus wub.gif
Atsakyti
aš paprastesnį variantą čia SM mačiau bigsmile.gif bet ne ką neprastesnį ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 10 24, 00:24)
aš paprastesnį variantą čia SM mačiau  bigsmile.gif bet ne ką neprastesnį  ax.gif


Fainuciai kokie wub.gif
O tos gelytes cia kiek suprantu popierines? maciau skylamusiu tokiu pirkti g.gif - bet... zaisliukas tada tampa vienkartinis kaip ir ... - ne paskui kad ir saugiai dezuteje ji sudeti jis susigules negraziai.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armeda: 24 spalio 2013 - 00:00
Gal kuri zinot kaip idet cia foto ax.gif ?
Atsakyti
Maniskiai siumetiniai, dar tik 9, iki galo bepabaigti ax.gif Juostele reikia apsiuti, bet siusiu kai baigsiu visus 25 smile.gif
user posted image
Papildyta:
O cia mano praeitu metu dekoruotas kaledinis vynas smile.gif Buvo dovanom, bet gali but ir kaip kaledinis akcentas namie smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 24 spalio 2013 - 08:09
QUOTE(armeda @ 2013 10 23, 23:18)

pabandziau su skiautelemis  unsure.gif  mistika man su jais kazkokia - neiseina taip graziai  doh.gif  tad i eile stoja sitie - kokie jie grazus  wub.gif


O kas konkrecia nesigauna?
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 10 24, 09:15)
Maniskiai siumetiniai, dar tik 9, iki galo bepabaigti  ax.gif  Juostele reikia apsiuti, bet siusiu kai baigsiu visus 25  smile.gif


thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 10 24, 10:09)
O kas konkrecia nesigauna?

Nesusidelioja man jos taip graziai kaip turi buti doh.gif doh.gif doh.gif dar viena medziaga itariu per stora paemiau nes adateles vos persmeigiu unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(wspring @ 2013 10 23, 18:54)
Kiek gerybiu grozybiu  thumbup.gif
Idomu ant ko cia suveria  g.gif ?
user posted image

kazkur interneto platybese buvau uzmacius,kad visa sita grozi susmaigsto ant morkos. pirmiausia ja nuskuti, prismaigstai i ja dantu krapstuku, o ant tu krapstuku uzveri norimus vaisius. smile.gif
Atsakyti