Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

Gal kas matet kur nors daugiabriaunu karpini schemu ax.gif
Atsakyti
Sveiki. as cia su klausimu. Gal atkreipet demesi parduotuvese buna sakeles, ar snaiges (zaisliukai), nupurksti kzkokiais blizguciais (siek tiek byrantys doh.gif ) kas tai yra, ir ar buna tu blizguciu kur nors pirkti? As noreciau nupurksti si bei ta, bet nzn kas tai yra ir kur galima nusipirkti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2012 12 10, 11:00)
Sveiki. as cia su klausimu. Gal atkreipet demesi parduotuvese buna sakeles, ar snaiges (zaisliukai), nupurksti kzkokiais blizguciais (siek tiek byrantys  doh.gif ) kas tai yra, ir ar buna tu blizguciu kur nors pirkti? As noreciau nupurksti si bei ta, bet nzn kas tai yra ir kur galima nusipirkti.  g.gif



floristikos pardėse būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 12 10, 13:22)
floristikos pardėse būna smile.gif

O ten kazkoks purskaimas flakonas? Nzn ko man ieskoti blush2.gif gal zinote ir +-kaina?
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2012 12 10, 14:42)
O ten kazkoks purskaimas flakonas? Nzn ko man ieskoti  blush2.gif gal zinote ir +-kaina?



na aš tai mačiau tiesiog beriamus blizgučius. Brokatas berods vadinasi smile.gif
Atsakyti
ne ten parasiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nikituke*: 10 gruodžio 2012 - 17:48
QUOTE(rrr? @ 2012 12 10, 10:00)
Sveiki. as cia su klausimu. Gal atkreipet demesi parduotuvese buna sakeles, ar snaiges (zaisliukai), nupurksti kzkokiais blizguciais (siek tiek byrantys  doh.gif ) kas tai yra, ir ar buna tu blizguciu kur nors pirkti? As noreciau nupurksti si bei ta, bet nzn kas tai yra ir kur galima nusipirkti.  g.gif

Purškiant nebus tokio efekto kaip kad pageidaujamą vietą ištepus klijais ir pabarsčius blizgučiais. Perteklius nukrenta ir galima naudot dar kartą. Nepasakysiu, kur gauti pigiau, pati esu pirkus Schetelig'e. 4u.gif
Atsakyti
imetu kelias nuotraukytes , cia mano mama papuosimus dare
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 12 gruodžio 2012 - 08:38
QUOTE(Daivulyte @ 2012 12 12, 09:38)
imetu kelias nuotraukytes , cia mano mama papuosimus dare


originalu kaip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2012 12 12, 09:38)
imetu kelias nuotraukytes , cia mano mama papuosimus dare

Super wub.gif pasinaudosiu ir as ax.gif Jau zinau kur jais puosiu bigsmile.gif
Atsakyti
Labai grazus ir idomus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Labai originalu!!! Ypac grazus angelai wub.gif
Atsakyti