Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(dolile @ 2012 12 08, 17:52)
O čia kaip darote? Ar juostelę tiesiog apsukate, ar kažkuo tvirtinate? Labai gražiai atrodo  wub.gif



QUOTE(Mocamoca @ 2012 12 08, 17:59)
Kaip graziai atrodo,ir man idomu kaip juos darot? ar reikia juostele klijuot kad nenuslystu?

Ačiū 4u.gif tiesiog vynioju juostelę ant putplasčio burbulų, niekuo netvirtinu puikiai laikosi thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane šiais metais snaigės šoka
user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2012 12 08, 21:50)
Pas mane šiais metais snaigės šoka

Waw kaip gražu ir originalu smile.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
**sea**, už žvakidės idėją - medalis
bis.gif bis.gif bis.gif

Ir dar labai patiko
jo-vita7 ir Kickia darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2012 12 08, 23:50)
Pas mane šiais metais snaigės šoka


kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2012 12 08, 23:50)
Pas mane šiais metais snaigės šoka

Man ir si ideja labai patiko kai FB pamaciau, tik va ju duotos iskarpos nekokybiskos pasirode, reik nuimineti logo zenklus nuo tu balerinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2012 12 08, 22:50)
Pas mane šiais metais snaigės šoka

Labai gražu:4u: Pasidalinkite, prašau, iškarpomis. Norėčiau ir aš tokių šokėjų snaigių
Atsakyti
QUOTE(OJE @ 2012 12 09, 14:26)
Man ir si ideja labai patiko kai FB pamaciau, tik va ju duotos iskarpos nekokybiskos pasirode, reik nuimineti logo zenklus nuo tu balerinu  ax.gif


Nebutina nuimineti logo zenklus. As atsispausdinau po 1 vnt ir piestuku apsibrezus issikarpiau baltas snaiges. Karpykit sudeje kelis lapus. Gausis vienas apsibraizymas ir kokios 5 baltos balerinos
Papildyta:
QUOTE(Gitatuka @ 2012 12 09, 14:52)
Labai gražu:4u: Pasidalinkite, prašau, iškarpomis. Norėčiau ir aš tokių šokėjų snaigių

Va cia yra daug balerinu. https://www.google.l...i...366&bih=628
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jo-vita7: 09 gruodžio 2012 - 15:57
balerinas piešiau "ranka" ir papuošėme blizgučiais thumbup.gif
Atsakyti
JM, pasirodyk kaip pasipuoset
Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2012 12 09, 16:57)
Nebutina nuimineti logo zenklus. As atsispausdinau po 1 vnt ir piestuku apsibrezus issikarpiau baltas snaiges. Karpykit sudeje kelis lapus. Gausis vienas apsibraizymas ir kokios 5 baltos balerinos

thumbup.gif zinoma galima ir taip .. tinginem is karto reik lotuliukas.gif
siaip pas mane yra tradicija snaigiu karpymo ... tad ir siais reik prisiruosti ax.gif gal reikia isbandyti tas balerinas, kaip realybeje atrodo mirksiukas.gif nes daznai buna grazu nuotraukoje, o realybeje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 09 gruodžio 2012 - 18:11
user posted image
Atsakyti