Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(laimucia @ 2012 11 30, 14:53)
Be internetiniu parduotuviu, kur galima ju nusipirkti?  g.gif  Gal kokia jyske buna?  ax.gif



O aš esu pirkusi žasiliukus padarytus būtent iš to putplaščio,nuėmiau tuos pauošimus nuo jų ir panaudojau,burbulai tikrai ne maži rolleyes.gif
Pernai prisigaminau,tai šiais metais,kažkaip negaminu 4u.gif
O jie kainavo tie žaisliukai tikrai ne daug,kiek teko matyti internete vieno burbulo kaina tai tikrai nėra pigu,juk norisi ne vieno ir ne dviejų rolleyes.gif

O čia kas ne matė pernai,rodausi dar kartėlį ne didukę kolekciją ax.gif 4u.gif

http://public.fotki....tika/page2.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ridma: 04 gruodžio 2012 - 17:47
QUOTE(Ridma @ 2012 12 04, 17:46)
O aš esu pirkusi žasiliukus padarytus būtent iš to putplaščio,nuėmiau tuos pauošimus nuo jų ir panaudojau,burbulai tikrai ne maži  rolleyes.gif
Pernai prisigaminau,tai šiais metais,kažkaip negaminu 4u.gif
O jie kainavo tie žaisliukai tikrai ne daug,kiek teko matyti internete vieno burbulo kaina tai tikrai nėra pigu,juk norisi ne vieno ir ne dviejų  rolleyes.gif
O čia kas ne matė pernai,rodausi dar kartėlį ne didukę kolekciją ax.gif  4u.gif
http://public.fotki....tika/page2.html

As jau maniau kad sapnavau, jog kazkur skaiciau kad jyske kazkas pirko, pasirodo neklydau biggrin.gif
Saunuole 4u.gif tikrai pagalvociau kad cia vienas is tu darbu, kuriuos youtube maciau...labai grazu wub.gif
Atsakyti
Siemet zaisliukus "aprengiau" taip.....
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2012 12 04, 19:41)
As jau maniau kad sapnavau, jog kazkur skaiciau kad jyske kazkas pirko, pasirodo neklydau  biggrin.gif
Saunuole  4u.gif  tikrai pagalvociau kad cia vienas is tu darbu, kuriuos youtube maciau...labai grazu  wub.gif

Dėkui mirksiukas.gif


JPE superiniai Jūsų burbuliukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ridma: 04 gruodžio 2012 - 18:45
QUOTE(JPE @ 2012 12 04, 19:43)
Siemet zaisliukus "aprengiau" taip.....



Šaunuma thumbup.gif
Kokius ten karoliukus ar adatėles dėjot? Ir kaip? Niekaip nesugalvoju, ką ir kaip į tą viduriuką įdėt doh.gif
Atsakyti
Perliniai smegtukai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 04, 19:13)
Šaunuma  thumbup.gif
Kokius ten karoliukus ar adatėles dėjot? Ir kaip? Niekaip nesugalvoju, ką ir kaip į tą viduriuką įdėt  doh.gif

Pas mane visi karoliukai isiuti.
Atsakyti
O tai kaip tvirtinate gelytes. Man pernai jos mazesnes gelytes atrode. As mezgu tokias miniatiurines ir su smeigtukais prismeigiu. Ziauriai daug man ju reikia. Jau 40 suejo, o dar nei puses bumbulo nepadengiau doh.gif
Atsakyti
As sunaudoju 130-140 gelyciu, tai su smeigtukais butu labai daug. Tvirtinu klijais
Atsakyti
Mergaitės, ar galėtumėt pasikartoti, pagal kokią shemą neriat tas gėlytes burbulams, gal kokią nuorodą galima. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
JPE labai gražu wub.gif

Kiek čia darbo įdėta... 4u.gif šitiek mažučių gėlyčių prinerta...
Atsakyti
JPE, super! clap_1.gif: ploja.gif Ir simtas pliusu uz kantrybe. As is tuek gelyciu pasidaryciau bliuska
Atsakyti