Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

ČIA galima nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2012 11 29, 21:16)
ČIA galima nusipirkti 4u.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 11 29, 19:58)
Avataras "vogtas"

Laaaabai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2012 11 29, 18:35)
O kaip čia su tom servetėlėm daryt? 4u.gif

daryta tokiu principu mirksiukas.gif taip galima ir egles, ir sirdis, ir labai smagiu darbeliu su vaikais -a la piesiniu padaryt mirksiukas.gif tik imt mazesnius gabaliukus ir juos suglamzyt galima ir uzklijuot baltais klijais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 11 28, 22:39)

blink.gif ...aukstasis pilotazad... neapsakomo grozio zaisliukai wub.gif
Atsakyti
Ačiū, mamytėsuser posted image
Tik dar kelia klausimėliai
-kur perkat tuos didelius burbulus
-gal yra atskira tema apie tų burbulų darymą g.gif internete daug maž viskas aišku, o jei kyla klausimų....
esu pati pati pati naujausia naujokė rankdarbių srityje, bet juk pradėti niekada nevėlu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 30 lapkričio 2012 - 10:21
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2012 11 30, 12:20)
Ačiū, mamytėsuser posted image
Tik dar kelia klausimėliai
-kur perkat tuos didelius burbulus
-gal yra atskira tema apie tų burbulų darymą g.gif internete daug maž viskas aišku, o jei kyla klausimų....
esu pati pati pati naujausia naujokė rankdarbių srityje, bet juk pradėti niekada nevėlu tongue.gif


- 10 cm diametro putplasčio burbulų, kuriuos galima įvairiai dekoruoti, yra Artmanijoje. Didesnių esu pirkusi tik "Avikos prekyboje" prie Kalvarijų turgaus.
- ieškojau, tokios temos neradau
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2012 11 30, 11:20)
Ačiū, mamytėsuser posted image
Tik dar kelia klausimėliai
-kur perkat tuos didelius burbulus
-gal yra atskira tema apie tų burbulų darymą g.gif internete daug maž viskas aišku, o jei kyla klausimų....
esu pati pati pati naujausia naujokė rankdarbių srityje, bet juk pradėti niekada nevėlu tongue.gif

parasyk po to atsiliepima- nes man po pirmo pabandymo ziauriai skaudejo pirstus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2012 11 30, 10:52)
daryta tokiu principu  mirksiukas.gif taip galima ir egles, ir sirdis, ir labai smagiu darbeliu su vaikais -a la piesiniu padaryt mirksiukas.gif tik imt mazesnius gabaliukus ir juos suglamzyt galima ir uzklijuot baltais klijais mirksiukas.gif

O cia mano egles varijantas praejusiu metu ax.gif pagal sita metoda bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2012 11 30, 11:20)
Ačiū, mamytėsuser posted image
Tik dar kelia klausimėliai
-kur perkat tuos didelius burbulus



http://www.spalvunam...is-juros-putos/
Atsakyti
Sveikos,norejau paklausti, o is kur gauti tokiu graziu medziagyciu?aciu
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2012 11 30, 13:21)

Be internetiniu parduotuviu, kur galima ju nusipirkti? g.gif Gal kokia jyske buna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 06, 13:18)
Pristatau Jums savo Kaledinius papuosimus namams ir dovanas artimiausiems draugams smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Nuostabus!!!! Pernai juos pamaciau ir pati pradejau daryt...man tokie dailus nesigauna...bet vistiek grazu mirksiukas.gif
Atsakyti