Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(Vetute @ 2011 10 30, 21:25)
Tokius mama mano ankciau ant kepuriu man darydavo smile.gif tik darydavo pagal si principa  kur ant dvieju apskritimu vyniodavo.
http://www.siuvimas....o...icle&id=292
Jei tau gaunasi vienpusis, vadinasi per mazai siulu suvynioji.


tikrai taip smile.gif mes atsimenu kai buvom mazi mokykloje tokius darydavome bumbulus per darbu pamokas biggrin.gif keista kad ne visose mokyklose reiskias tokiu dalyku mokino ax.gif bet kaip Vetute rase tikrai sutinku kad paprasciau daryti ant dvieju sudetu ir kartono iskirptu alia baronku ir ant ju vynioji siulo kuo daugiau tada ir bumbulas gausis grazesnis. o po to tuos siulus perkerpi ir surisi ir gaunasi bumbulas
Papildyta:
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2011 11 24, 16:31)
as tai susipjaustau, padedu ant kokio nors popieriaus ir dedu ant radiatoriaus... Stebiu kaip dziusta, pavartau, kad nepriliptu...Va ir visas dziovinimas... Nekisu i orkaite  schmoll.gif
Papildyta:
user posted image

cia zmogeliukai is apelsino zieveliu...galima ir Kaledoms ka nors kvepiancio sukonstruoti...
Papildyta:
dar kas zvakes gamina - gera ideja panaudoti apelsinu puseles, kvepia nerealiai thumbup.gif

user posted image


su apelsinais va cia tai idejos! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai pasinaudosiu, labai aciu uz siuos grozius mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2011 12 13, 13:20)



labai įdomu, kaip čia padarėte ant ko sukote , koks popierius, paprastas ar kažkoks specialus
Atsakyti
Gal žinote kaip toks burbulas darosi? Ar reikia jam kokio pagrindo, pvz burbulo iš popieriaus, ar tiesiog tarpusavyje tie kankorėžiai lipdosi??

user posted image
Atsakyti
user posted image
http://www.part.lt/p...8d46529d896.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 17 gruodžio 2011 - 16:10
QUOTE(Pookelis @ 2011 12 17, 15:46)
Gal žinote kaip toks burbulas darosi? Ar reikia jam kokio pagrindo, pvz burbulo iš popieriaus, ar tiesiog tarpusavyje tie kankorėžiai lipdosi??

bigsmile.gif thumbup.gif kokia šauni įdėja wub.gif
manau jau ir savaime juos klijuojant darytųsi rutuliukas,bet abent jau ant mažo rutuliuko gal būtų lengviau klijuoti g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kiek čia auksarankių...mmm darbai labai gražūs smile.gif
Parodysiu ir aš kelis
user posted image
vainikas
ir stalo dekoracija(vėliau į vidų dėsis oazė,o į ją smaigstysiu eglės arba pušies šakeles)
user posted image
ax.gif
Atsakyti
as puosiu savo eglute, sios dienos darbas bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OJE: 17 gruodžio 2011 - 23:09
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 12 17, 22:40)
ir stalo dekoracija(vėliau į vidų dėsis oazė,o į ją smaigstysiu eglės arba pušies šakeles)

Kokia faina wub.gif Kaip jei ne paslaptis padarete? g.gif Butu, fainai i toki krepsiuka saldainiuku pridejus padovanot rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, šiais metais namus puošia štai tokia Kalėdinė ekspozicija smile.gif

http://manopasaulis....12/IMG_4185.jpg
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2011 12 17, 16:46)
Gal žinote kaip toks burbulas darosi? Ar reikia jam kokio pagrindo, pvz burbulo iš popieriaus, ar tiesiog tarpusavyje tie kankorėžiai lipdosi??

user posted image

cia mano burbulas ax.gif 4u.gif klijavau viena prie kito 4u.gif yra ka veikt, kol suformuoji tongue.gif bet cia konkoreziai didesni -ne nuo paprastosios pusies mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 19 gruodžio 2011 - 13:20
QUOTE(OJE @ 2011 12 18, 00:08)
as puosiu savo eglute, sios dienos darbas  bigsmile.gif
user posted image



čia kaip matau tas baltas kamuoliukas minkštas, bet kur juos perkate , radau universalinėje bet penki lt vnt unsure.gif kainuoja gal kur pigiau perkate ir kokiam skyriuje 4u.gif labai gražiai iškarpyta čia kiš popoieriaus taip. taip gražiai ir lygiai atrodo, gal kokia karpymo mašinėlę turit bigsmile.gif lotuliukas.gif ar čia tik man niekas nesigauna verysad.gif
Atsakyti
Čia snaigutės su skylamušiu iškirstos mirksiukas.gif
Atsakyti