Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 7 tema

QUOTE(Adžuba @ 2011 12 05, 15:25)
  Ir dar klausymėlis kuo nupurkšti?  blush2.gif  Iš anksto dėkoju  4u.gif

purškiamų dažų visokių spalvų (netgi metalizuotų kelių atspalvių) yra "Senukuose". Jei gerai pamenu, netoli 20 Lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2011 12 06, 15:39)
purškiamų dažų visokių spalvų (netgi metalizuotų kelių atspalvių) yra "Senukuose". Jei gerai pamenu, netoli 20 Lt kainuoja.

As perku po 10lt juos..plius-minus kazkur...kazkaip skiriasi keliai centais kaina ,priklauso nuo spalvos...uz 20 lt nesu pirkusi rolleyes.gif
Papildyta:
[quote=JPE,2011 12 06, 13:18]
Pristatau Jums savo Kaledinius papuosimus namams ir dovanas artimiausiems draugams smile.gif

Bravo bravo bravo thumbup.gif clap.gif
clap_1.gif
Laaaaaaaaaaaaabai grazu,jau ysimylejau as juos karsta.gif wub.gif
Nerealus first.gif
Saunuole JPE drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ridma: 06 gruodžio 2011 - 14:51
QUOTE(Ridma @ 2011 12 06, 14:50)
As perku po 10lt juos..plius-minus kazkur...kazkaip skiriasi keliai centais kaina ,priklauso nuo spalvos...uz 20 lt nesu pirkusi rolleyes.gif


Senukuose? Gali būti, kad ir susimaišiau. Be to, jų ten ir kelių firmų buvo (vieni su laku netiko, tai atsisakiau). Dar purškiamą laką pirkau, tai galėjau ir susimaišyti tarp "skarbonkių" kainų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 06, 13:18)
Pristatau Jums savo Kaledinius papuosimus namams ir dovanas artimiausiems draugams smile.gif


Superiniai burbulai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laaaaaaaaaaaaaaabai gražu wub.gif
Ir aš norėčiau gėlyčių schemutės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2011 12 06, 15:55)
Senukuose? Gali būti, kad ir susimaišiau. Be to, jų ten ir kelių firmų buvo (vieni su laku netiko, tai atsisakiau). Dar purškiamą laką pirkau, tai galėjau ir susimaišyti tarp "skarbonkių" kainų blush2.gif

Na as perku ne senukuose,o kitokioj parduotuvej...musu mieste yra toks ,,Mūras.. rolleyes.gif
Tai ten kazkaip nemaciau po č0 lt,,bet senukuose gali visko but,,nesiginciju...galbut ir nuo gamintojo kaina priklauso rolleyes.gif
Bet smirda kogero visi vienodai ar pigesni ar brangesni doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rasuole197 @ 2011 12 06, 16:06)
Superiniai burbulai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  laaaaaaaaaaaaaaabai gražu  wub.gif
Ir aš norėčiau gėlyčių schemutės  mirksiukas.gif

Cia kogero mes visos tos schemutes norim labai ax.gif blush2.gif
Bet iki Kaledu jau nespesim kogero prisinert..reikes kitom Kaledom nert per vasara biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2011 12 06, 16:08)

Cia kogero mes visos tos schemutes norim labai ax.gif  blush2.gif
Bet iki Kaledu jau nespesim kogero prisinert..reikes kitom Kaledom nert per vasara biggrin.gif  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ta gelyte cia labai jau paprasta ir lengvai neriama, net schemos ilgai ieskojau, neriu tokias is galvos....cia bus tokia kaip ta su 4 akytem viduriuke smile.gif. Toms kas skundziasi laiko trukumu pasakau- turiu du mazylius 2.5 metuku ir 10 menesiu smile.gif darau tada, kai miega pietuku, o jie tikrai nemiegaliai sad.gif. Cia reikia ne laiko, o TIK KANTRYBES, o mes mamos, auginancius vaikus, juk turim....ar ne?? wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 06, 15:49)
o mes mamos, auginancius vaikus, juk turim....ar ne?? wub.gif
user posted image

visa kantrybė iki pietukų būna išnaudota lotuliukas.gif
o burbulai tai tikrai nuostabia atrodo, o taip paprasta iš tiesų. labai daug gražių dalykų ir visai lengvai padaryti. svarbiausia - sugalvoti 4u.gif
Atsakyti
JPE, fantastiniai burbulai 4u.gif, tikrai sutinku su dauguma - jie superiniai 4u.gif
Atsakyti
nieko gražesnio neesu mačiusi !
Atsakyti
ir aš noriu tokių gėlių burbulų smile.gif Labai dailūs, tik aš neturiu tiek kantrybės juos daryt ax.gif
Mano besmegeniai (idėja iš interneto) user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 12 06, 21:20)
ir aš noriu tokių gėlių burbulų  smile.gif Labai dailūs, tik aš neturiu tiek kantrybės juos daryt  ax.gif
Mano besmegeniai (idėja iš interneto)

Nuostabus seniukai smile.gif

O man reikia padaryti nykstuka, bet as net nezinau kaip ji padaryti ir is ko??? Gal turite kas ideju?? Mano galvele dabar pramusta tik burbulais...kol visas drauges apdovanosiu, liks mano pupa be mamos daryto nykstuko....
Imeskit ideju, PLEASE smile.gif
Atsakyti