Įkraunama...
Įkraunama...

Krakmolinimas - patarimai

QUOTE(Princese @ 2006 05 16, 08:51)
Vel pakartojau procedura, si syki gal koki puse buteliuko ispurskiau, na nezinau, vistiek kazkas ne to. Gal storoki siulai?  g.gif

ar jau visiskai isdziuvo?
Na, apykakle irgi nebuna dratine, tiesiog graziai lengvai standi 4u.gif
Buna ir kitokio, daug stipresnio standiklio:
user posted image
bet su juo pati nesu bandziusi. bet cia, SM, sake kad labai geras, ir jei nepraskiedi, tai labai sustandina. o kaip butu su suknele g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2006 05 16, 16:52)
ar jau visiskai isdziuvo?
Na, apykakle irgi nebuna dratine, tiesiog graziai lengvai standi  4u.gif
Buna ir kitokio, daug stipresnio standiklio:


Isdziuvo pilnai. Dabar dar lengvesne suknele neriu, tai paziuresiu kaip ja iseis pastandinti. Jei irgi nelabai kas gausis, tada reiks bandyti su stipresniu standikliu.
Aciu egluzei uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese @ 2006 05 17, 07:29)
Dabar dar lengvesne suknele neriu

o gal gali pasirodyti tas savo nertas sukneles?
labai jau man pradejo patikti nerti..., tai vis pasvajoju apie suknele ax.gif ... bet nezinau koki cia rasteli pasirinkus blush2.gif ... 4u.gif
Buciau labai dekinga, jei idetum cia kokia foto aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2006 05 17, 20:38)
o gal gali pasirodyti tas savo nertas sukneles?
labai jau man pradejo patikti nerti..., tai vis pasvajoju apie suknele ax.gif ... bet nezinau koki cia rasteli pasirinkus blush2.gif ... 4u.gif
Buciau labai dekinga, jei idetum cia kokia foto aciuks.gif


Yra tema apie sukneles, taip kad nieko naujo parodyt negaliu, va cia tos sukneles modelis Nuoroda i suknele as dariau ja juoda, ten yra ir brezinys. Savo darba dar reikia nufotkinti, va tada tai girsiuos biggrin.gif
Atsakyti
Man viena mezgeja pasakojo, kad gerai standina lipalas. Reikia lipala praskiesti su vandeniu pamirkyti mezgini ir istempti. Krakmolas tai paskui nubyra, baltina, o nuo lipalo mezginys buna nekietas, o kaip guminis. Dabar numezgiau didele staltiese, bet bijau bandyt, dar sugadinsiu. Gal kuri naudojat lipala, gal zinot, kaip ji reikia skiesti.
Atsakyti
QUOTE(Giedroji @ 2006 05 21, 23:55)
Man viena mezgeja pasakojo, kad gerai standina lipalas. Reikia lipala praskiesti su vandeniu pamirkyti mezgini ir istempti. Krakmolas tai paskui nubyra, baltina, o nuo lipalo mezginys buna nekietas, o kaip guminis. Dabar numezgiau didele staltiese, bet bijau bandyt, dar sugadinsiu. Gal kuri naudojat lipala, gal zinot, kaip ji reikia skiesti.

Paie standinima su "lipalu" ir kt. su kitomis forumietemis diskutavome cia (paskaityk nurodytoje temoje nuo 41 iki 43 puslapio ) : kaip kitos krakmolina savo nerinius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2006 06 13, 15:47)
Paie standinima su "lipalu" ir kt. su kitomis forumietemis diskutavome cia (paskaityk nurodytoje temoje nuo 41 iki 43 puslapio ) : kaip kitos krakmolina savo nerinius smile.gif

Aciu, pasirodo variantu daug,galima atsirinkti. Tik dabar nera kada megzti, reikia kaupti idejas ir laukti ziemos. g.gif
Atsakyti
Nusineriau placiakraste skrybelaite ir dabar turiu vargo siekiant ja iskrakmolinti. verysad.gif Idemiai perskaiciau visa jusu informacija ir pamokymus,bet....vistiek nepavyksta man jos sustandinti... g.gif Vakar dar meginau ja mirkyti krakmole(2 valg.s.istirpinti saltame vandeny,o po to ipyliau dar verdancio vandens ir imerkiau skrybele).Ji buvo tokia glitni,tai ta kisieliu kiek nuspaudziau,kad nebutu tokia slapia ir dejau dziovinti.Bet...ji kiek sustandejo,bet vistiek krastai krenta. g.gif Ka ne taip darau? blush2.gif
Atsakyti
aš nertą suknelę standinau spec aerozoliniu krakmolu, kaina apie 6lt 4u.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ivory @ 2007 10 21, 12:06)
aš nertą suknelę standinau spec aerozoliniu krakmolu, kaina apie 6lt 4u.gif
thumbup.gif


Labai idomu:)
O kur ta "aerozolini krakmola" rasti pirkti ?
Ar siuo budu galima iskrakmolinti skybelytes taip, kad "bryliai" laikytusi ir nesvirtu zemyn ?
Atsakyti
Sio aerozolinio krakmolo yra pirkti prekybo centruose(bent jau as ji pavasari ten pirkau). Meginau su juo iskrakmolinti savo nerta skrybelaite,deja...jis per silpnas. Tai ja iskrakmolinau su savos gamybos krakmolo klijukais,tada buvo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 06 28, 18:57)
Nusineriau placiakraste skrybelaite ir dabar turiu vargo siekiant ja iskrakmolinti.  verysad.gif Idemiai perskaiciau visa jusu informacija ir pamokymus,bet....vistiek nepavyksta man jos sustandinti... g.gif Vakar dar meginau ja mirkyti krakmole(2 valg.s.istirpinti saltame vandeny,o po to ipyliau dar verdancio vandens ir imerkiau skrybele).Ji buvo tokia glitni,tai ta kisieliu kiek nuspaudziau,kad nebutu tokia slapia ir dejau dziovinti.Bet...ji kiek sustandejo,bet vistiek krastai krenta. g.gif Ka ne taip darau?  blush2.gif



Esu mezgusi kelias skrybelaites ir pati susigalvojau, kaip ja sustandinti. Labai paprasta .
Pirmiausia tai krakmola naudojau bulvini ir gana tirstoka, nes tada skrybelaite buna standesne. O paskui ssusiradau plastmasini inda (buna nuo margarino, dazu sienoms dezutes ar virtuvinai apvalus indeliai, zodziu reikia paieskoti, kas jums tiktu ant galvos. Jei per auksta, apkirpti.) Padedu ant stalo ir uztempiu, graziai islyginu brylius ant pacio stalo. Galima leisti isdziuti savaime, galima isdziovinti fenu. Ir viskas. Skrybelaites forma priklausys nuo to, koki inda tu rasi - paprasta ir graziai iseina
Atsakyti