Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

O va man tox klausimelis iskilo g.gif : jei mohera - tai vilna, tai ar is jos megztiniai negrauzia? blink.gif Mat as jautroka vilnos *kandziojimams*... doh.gif
O moheriniai megztukai atrodo TOOOOOKIE GRAAAAAZUS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė Snapė @ 2006 03 07, 00:48)
O va man tox klausimelis iskilo g.gif : jei mohera - tai vilna, tai ar is jos megztiniai negrauzia? blink.gif  Mat as jautroka vilnos *kandziojimams*... doh.gif
O moheriniai megztukai atrodo TOOOOOKIE GRAAAAAZUS thumbup.gif


Tada rinkis kidmocheri, nes jis tikrai nesikandzioja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 03 07, 09:22)
Tada rinkis kidmocheri, nes jis tikrai nesikandzioja  thumbup.gif

O ar dedat mezgant paprasta siuliuka?

Nes noriu nusimegzt sali ir galvoju det ar ne g.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KEIBI @ 2006 03 07, 08:34)
O ar dedat mezgant paprasta siuliuka?

Nes noriu nusimegzt sali ir galvoju det ar ne g.gif

Aciu 4u.gif



Aš dėjau šilkinį siūliuką. Tuomet mezginys įgauna tvirtumo ir šiek tiek žvilgesio. Na man visai patiko, nes mezgant iš vienos mocheros man išsitampo apačia.
Atsakyti
O man irgi klausimukas iškilo tongue.gif Buvau siūlų parduotuvėje, čiupinėjau žiūrinėjau kid moherą, nu jau švelnumas gražumas thumbup.gif , pardavėja sako, čia ir vaikams tinka. Bet sakykit ar ji nesivelia, kitai sakant nekrenta tie pūkai? Kažkada turėjau moherinį baltą megztuką, tai jei su juodom kelnėm būdavau, baisu kaip jos atrodydavo, visos baltai aplipusios doh.gif Gal dabar jau kokybiškesni siūlai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2006 03 07, 09:49)
Aš dėjau šilkinį siūliuką. Tuomet mezginys įgauna tvirtumo ir šiek tiek žvilgesio. Na man visai patiko, nes mezgant iš vienos mocheros man išsitampo apačia.

Ačiū uz idejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2006 03 07, 10:22)
Tada rinkis kidmocheri, nes jis tikrai nesikandzioja  thumbup.gif

Liux 4u.gif aciu 4u.gif reix paziuret bigsmile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 09, 18:34)

wub.gif wub.gif wub.gif
Dieviskas tas zalias megztukas... wub.gif Arba tas baltas wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Gal kas turi ju schemas/iskarpas (labiausiai ne rastas, o butent iskarpa domina - kaip?po kiek akiu?kokios formos megzt? blink.gif esu pradedancioji, tad nelabai dar aukstaji mezgimo pilotaza ivaldziusi... blink.gif Bet labai tikiuosi paglbos is gudriuju patyrusiuju ax.gif 4u.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Man tie du viršutiniai labai, labai wub.gif
Gal kas nors turite idėjų kaip juos nusimegzti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė Snapė @ 2006 03 07, 22:35)
wub.gif  wub.gif  wub.gif
Dieviskas tas zalias megztukas... wub.gif Arba tas baltas wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif
Gal kas turi ju schemas/iskarpas (labiausiai ne rastas, o butent iskarpa domina - kaip?po kiek akiu?kokios formos megzt? blink.gif  esu pradedancioji, tad nelabai dar aukstaji mezgimo pilotaza ivaldziusi... blink.gif Bet labai tikiuosi paglbos is gudriuju patyrusiuju ax.gif  4u.gif  biggrin.gif )


Va va.. ir mane labai iskarpos domina..
Atsakyti
Sveikutės,

nusimezgiau mocheros šalį. Beje, kai pirkau siūlus - ji atrodė švelni, "nesikandžiojo" - (paprasta mochera - ne kidmocheris), bet kai nusimezgiau - tai jis truputuką "kanda".
Gal yra kokių nors būdų, kaip tą mocherą padaryti švelnesnę g.gif ? Gal yra koks ploviklis - minkštiklis, kuris ją sušvelnintų unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Cekava @ 2006 03 09, 08:57)
Sveikutės,

nusimezgiau mocheros šalį. Beje, kai pirkau siūlus - ji atrodė švelni, "nesikandžiojo" - (paprasta mochera - ne kidmocheris), bet kai nusimezgiau - tai jis truputuką "kanda".
Gal yra kokių nors būdų, kaip tą mocherą padaryti švelnesnę  g.gif ? Gal yra koks ploviklis - minkštiklis, kuris ją sušvelnintų  unsure.gif ?


Pabandyk paskalaut altam vandenyje su lašeliu audinių minkštiklio(lenor,silan ir pan.)mezginys bus minkštesnis švelnesnis ir gal šiek tiek mažiau "kas" 4u.gif
Atsakyti