Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Latina @ 2007 09 21, 19:00)
O kaip vadinasi ta knyga?

Ir as labai laukiu J.S. sijonuko lotuliukas.gif

Zinok dabar tiksliai nepasakysiu(ne namie),bet kokiu 90 leidimo,tamsiai melynais,plonais virseliais.Jei nesapnavau,tai kazkur maciau inete ja ideta. ax.gif
Atsakyti
Knyga taiA,Pelakauskienes,,staltieseles,,

suknia tai nereaaaliii wub.gif
Atsakyti
O gal kas turi internetini sios knygos varianta? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Ir as nusimezgiau, kaip statkeviciaus sijona. tik platinau gode stiliumi, o ne kliosiuka dariau.
is idejos, tai plono moherio drabuziai beveik visi puikiai krenta ir atrodo thumbup.gif pafantazuokit tik nebijodamos!


Mano pastebejimai butu tokie:jei bijot fantazuot, susiraskit bet kokia megzta staltiese ir megzkit pagal ja, o siaip JS tai paprastus gan rastus naudoja. Sitos sukneles net virsus ne kaip megztukas, o kaip staliese nuo vidurio, matosi, kad ismegzta. Ir naudokit koki tik randate ploniausia moheri.
As vienam savo gaminiui naudojau iprasta, o ne plonaji moheri, tai kad graziai kristu teko pvargti, plauti, patampyti..
Man uzteko 1,5 matkelio (po 100g) bet galima ir 5 matkelius sunaudot, jei uzplatinsit begalo lotuliukas.gif

Mano nuomone, tai bandykit ir nebijokit fantazuot, galima neturitn net staltieses, tik kokius rastus delioti. Manau beveik 100% megzinys atrodys puikiai 4u.gif


gal kas zino, kiek JS plesia uz tokias suknias?
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 09 22, 13:42)
Ir as nusimezgiau, kaip statkeviciaus sijona. tik platinau gode stiliumi, o ne kliosiuka dariau.
is idejos, tai plono moherio drabuziai beveik visi puikiai krenta ir atrodo  thumbup.gif  pafantazuokit tik nebijodamos!
Mano pastebejimai butu tokie:jei bijot fantazuot,  susiraskit bet kokia megzta staltiese ir megzkit pagal ja, o siaip JS tai paprastus gan rastus naudoja. Sitos sukneles net virsus ne kaip megztukas, o kaip staliese nuo vidurio, matosi, kad ismegzta. Ir naudokit koki tik randate ploniausia moheri.
As vienam savo gaminiui naudojau iprasta, o ne plonaji moheri, tai kad graziai kristu teko pvargti, plauti, patampyti..
Man uzteko 1,5 matkelio (po 100g) bet galima ir 5 matkelius sunaudot, jei uzplatinsit begalo lotuliukas.gif

Mano nuomone, tai bandykit ir nebijokit fantazuot, galima neturitn net staltieses, tik kokius rastus delioti. Manau beveik 100% megzinys atrodys puikiai 4u.gif
gal kas zino, kiek JS plesia uz tokias suknias?

gal parodysi savo sijoną bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=siaudukes,2007 09 22, 10:48]
Knyga taiA,Pelakauskienes,,staltieseles,,

Ten NERA dideliu staltiesiu! verysad.gif
Atsakyti
[quote=kose,2007 09 22, 14:46]
[quote=siaudukes,2007 09 22, 10:48]
Knyga taiA,Pelakauskienes,,staltieseles,,

Ten NERA dideliu staltiesiu! verysad.gif
[/quote]
Tai galima is mazos staltieses panaudoti rasta ir ji skemingai isdidinti. wink.gif
As nesuprantu, visos nori, bet neviena nebando.. priverciau pazistama pabandyti, ji pasakojo, kad nemoka nieko.. ir nusimezge kuo puikiausiai visa sijona!
Jei ieskosit aklai schemos, tai kazin ar rasit, vis tiek 100% pritaikyti kaizn ar iseis..



kitty**, ateity wink.gif be to, kazkas da cia zadejo pasirodyti po savaitgalio:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 22 rugsėjo 2007 - 13:52
Prunskiene, plyz mirksiukas.gif mirksiukas.gif parodykit savo šedevrą, čia kaip matau visos svaigstam, o savaitgalis dar tik įpusėjo, blush2.gif kaip rekia sulaukti jo pabaigos???? doh.gif Nors jūs pradžiuginkit. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tiesa,norėjau paklausti jūs mezgėt keturiaus virbalais ar kaip? g.gif g.gif Niu jau laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai smalsu būtų nors akies krašteliu pažvelgti. ax.gif Gal pagalvosit? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 09 22, 15:50)
Tai galima is mazos staltieses panaudoti rasta ir ji skemingai isdidinti. wink.gif
As nesuprantu, visos nori, bet neviena nebando.. priverciau pazistama pabandyti, ji pasakojo, kad nemoka nieko.. ir nusimezge kuo puikiausiai visa sijona!
Jei ieskosit aklai schemos, tai kazin ar rasit, vis tiek 100% pritaikyti kaizn ar iseis..
kitty**, ateity wink.gif be to, kazkas da cia zadejo pasirodyti  po savaitgalio:)



Reikia tureti patirties... Kazkada, studiju metais, mezgiau taip pusiau is galvos, pusiau is minetos knygos staltiese, tai kaip isdidinau, tai isejo GODE stiliaus staltiese su dvigubu saules "kliosu" apacioje... Ziauriai liudna buvo ardyti, tiek darbo idejus... Antras bandymas pavyko, bet siaip jau gan skausmingi neproduktyvaus darbo prisiminimai... todel ir ieskau "padabnesnio" pavyzdzio...
Atsakyti
Cia jum, kad neliudna butu, pora staltiesiu,is kuriu pasitelkus siek tiek fantazijos sijonas tikrai iseitu.Jei reiks schemu sakykit wink.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti