Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(FasolkosMama @ 2006 02 19, 19:23)
mano mociute paprasciau tokias gelytes darydavo. thumbup.gif  thumbup.gif  Ant dezutes uzviniodavo siula, po to perrisdavo viena gala, o kita apnerdavo ir tikrai neprastesnes gelytes gaudavosi. Pilni namai tokiu serveteliu ir dideliu ir mazu... 4u.gif  4u.gif


Žinau,mano mama irgi darydavo 4u.gif galima pritaikyt savo išmintį,tik čia reikia aiškių schemu nu A iki Z,kad visos suprastų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2006 02 19, 19:23)
mano mociute paprasciau tokias gelytes darydavo. thumbup.gif  thumbup.gif  Ant dezutes uzviniodavo siula, po to perrisdavo viena gala, o kita apnerdavo ir tikrai neprastesnes gelytes gaudavosi. Pilni namai tokiu serveteliu ir dideliu ir mazu... 4u.gif  4u.gif


nesupratau g.gif

ir to pvz su juostelem nesupratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FasolkosMama @ 2006 02 19, 19:23)
mano mociute paprasciau tokias gelytes darydavo. thumbup.gif  thumbup.gif  Ant dezutes uzviniodavo siula, po to perrisdavo viena gala, o kita apnerdavo ir tikrai neprastesnes gelytes gaudavosi. Pilni namai tokiu serveteliu ir dideliu ir mazu... 4u.gif  4u.gif

Įdomu, įdomu ir daug labiau vilioja nei tos šakutės schmoll.gif schmoll.gif Gal galėtum papunkčiui kaip darželinukui visus močiutės veiksmus pavardinti?? Būčiau labai dėkinga biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif Valio valio valio, mano patys didžiausi lūkesčiai išsipildė. Aš irgi buvau viename žurnaliuke radusi šitą baltą voratinklinį grožį, tai ilgai sukau galvą kaip tai padaryti. Dabar žinau, jog sekantis mano darbelis ir bus bandymas šitą grožį nuplagijuoti. blush2.gif

O už pagalbą ir modeliukus megztukų labai ačiū. Kaip tik jau ir baiginėju vieną, pasinaudojusi patarimais. Tik įdomu kaip gausis. Jei mano brangusis bus malonus, tai gal ir pasigirsiu, jei bus kuom girtis. rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
APRAŠYMAS
Atsakyti
Merginos pasidalinkit savo mamu ir mociuciu ismintim ir paaiskinkit nuosekliau ta paparstesni buda, prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frida666 @ 2006 03 04, 22:33)
Merginos pasidalinkit savo mamu ir mociuciu ismintim ir paaiskinkit nuosekliau ta paparstesni buda, prasau 4u.gif

kokį g.gif
Atsakyti
ups, na ir ziopliuke:). Kaip tas gelikes gaminti. As siandien bandziau, tai kazkas isejo, tik viduriukas nelabai grazus gavosi. Sukuriau savo technika. Siulo gala palikau laisva, o po to viena karta uzvynuojau ant buteliuko, uzrisau mazga ir nuemiau( gavosi viena kilpele), tada vel ant butelio vyniojau siula ir risau mazga ( jau dvi...) ir taip iki norimo skaiciaus. Tik mazgai gaunasi vienas prie kito ir gelytes viduriukas negrazus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Frida666 @ 2006 03 05, 00:48)
ups, na ir ziopliuke:). Kaip tas gelikes gaminti. As siandien bandziau, tai kazkas isejo, tik viduriukas nelabai grazus gavosi. Sukuriau savo technika. Siulo gala palikau laisva, o po to viena karta uzvynuojau ant buteliuko, uzrisau mazga ir nuemiau( gavosi viena kilpele), tada vel ant butelio vyniojau siula ir risau mazga ( jau dvi...) ir taip iki norimo skaiciaus. Tik mazgai gaunasi vienas prie kito ir gelytes viduriukas negrazus verysad.gif

user posted image
Gal tokį instrumentą galima būtų susikonstruot? tada gal ir gėlės pavyktų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ka @ 2006 03 05, 14:19)
user posted image
Gal tokį instrumentą galima būtų susikonstruot? tada gal ir gėlės pavyktų blink.gif



Kažkurioj temoj jau kalbėta buvo apie šituos rėmelius,viena darbštuole labai gerai sumąstė i kamštinį padėkliuką prismaigztė adatėlių,ir taip padarė savo norimo dydžio rėmelį gėlytėms,liux sprendimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,visos darbstuoleles! Gal kuri noretu apsilankyt mezgimo kursuose, kaip tik dabar organizuojami Vilniuje smile.gif
Atsakyti
merginos ką domina kaip daryti tas gėlytes ant rėmelių, tai prašom užsukti ČIA,
ten rasite ir patarimų kaip padaryti rėmelius, nes Gintariux pati sumeistravo juos mirksiukas.gif
Atsakyti