Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Man labai labai patinka J. Statkevičiaus mocherinės suknelės, bet turbūt kam jos nepatinka ax.gif
Gal įsivziduojate kaip mezgama tokia:
user posted image
Atsakyti
as irgi toookiooos laaaabai noreciau
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2007 09 21, 14:14)
as irgi toookiooos laaaabai noreciau



Ir aš wub.gif wub.gif wub.gif bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
aš tokią jau nusimezgiau:))) po savaitgalio įmesiu nuotraukąsmile.gif)) ir sijonas lygiai toks, nu tik ant manęs šiek tiek prasčiau atrodo:)))
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2007 09 21, 13:19)
aš tokią jau nusimezgiau:))) po savaitgalio įmesiu nuotraukąsmile.gif)) ir sijonas lygiai toks, nu tik ant manęs šiek tiek prasčiau atrodo:)))

Labai laukiam nuotraukų ir mezgimo instrukcijos. 4u.gif
Atsakyti
Oi laukiam laukiam nuotraukėlės laukiam..... mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ei gal instruktaza pravesi?
Atsakyti
Jėjė, duodi instruktažą mezgėjų gvardijai biggrin.gif , bo čia daug kam seilės nuo J.S. suknių varva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2007 09 21, 14:19)
aš tokią jau nusimezgiau:))) po savaitgalio įmesiu nuotraukąsmile.gif)) ir sijonas lygiai toks, nu tik ant manęs šiek tiek prasčiau atrodo:)))

Kaip čia dabar reikės tą savaitgalį iškęst blink.gif rolleyes.gif Ne tik nuotraukytės, bet ir IŠSAMIOS instrukcijos laukiam cool.gif
Atsakyti
Merginos,kazkur turiu namie serveteliu mezgimo penkiais virbalais knyga.As kai ziuriu i St.sijonus, man grynai tos megztos salfetkos Galima megzti ant virbalu su valu.Toj knygoj yra dideliu apvaliu staltiesiu. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(smarki @ 2007 09 21, 13:19)
aš tokią jau nusimezgiau:))) po savaitgalio įmesiu nuotraukąsmile.gif)) ir sijonas lygiai toks, nu tik ant manęs šiek tiek prasčiau atrodo:)))


o tai kiek siulu reikejo suknelei?
na bet grozis tai vistiek nerealus bigsmile.gif

laukiam laukiam, nuotraukyciu laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 09 21, 12:16)
Merginos,kazkur turiu namie serveteliu mezgimo penkiais virbalais knyga.As kai ziuriu i St.sijonus, man grynai tos megztos salfetkos Galima megzti ant virbalu su valu.Toj knygoj yra dideliu apvaliu staltiesiu.  wink.gif


O kaip vadinasi ta knyga?

Ir as labai laukiu J.S. sijonuko lotuliukas.gif
Atsakyti