Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Ligvita @ 2007 09 07, 10:18)
šito turiu schemas jei kam idomu galėsiu įdėt


Aš labai norėčiau 4u.gif xingutex@gmail.com
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 08 20, 11:27)
Man patiko sitas nertas megztukas, tik schemutes neradau..

http://show.7ya.ru/p...?...543529&ob=0

Taigi pas ją yra rašto schema:
http://show.7ya.ru/p...?...453709&ob=0
Ir apnėrimo schema:
http://show.7ya.ru/p...?...543739&ob=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susiena: 07 rugsėjo 2007 - 13:15
QUOTE(Susiena @ 2007 09 07, 14:14)


Labai aciu, kazkaip nepastebejau (juolab nelabai suprantu rusiskai blush2.gif )Pasidesiu si megztuka i artimiausius darbus rolleyes.gif

Dabar nusipirkau plonytes vaikiskos moheros ir labai noriu nusimegzti arba nusinerti sali, tik va nesugalvoju, kokiu rastu. Gal galetumete ka nors pasiulyti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2007 09 10, 15:29)

Dabar nusipirkau plonytes vaikiskos moheros ir labai noriu nusimegzti arba nusinerti sali,

gal gali detaliau - kas tai per siūlai, kiek, kur ir t.t. ? : Ačiū
Atsakyti
QUOTE(myte @ 2007 09 10, 16:47)
gal gali detaliau - kas tai per siūlai, kiek, kur ir t.t. ? : Ačiū


Na jie vadinasi Kid mohair, labai plonyciai, parasyta megzti su 2-2,5 nr virbalais,
kamuoliukyje 25g, 250m, mokejau 10lt.
Atsakyti
Aga, siti siuliukai labai malonus smile.gif Jei neklystu, tai ten mochera su silku
Atsakyti
laba,

as irgi turiu mocheriniu siuliuku (padovanojo drauge gimtadienio proga, 5 matkelius). tai dabar noriu nusimegzt arba nusinert salika ziemai. kaip manot, ar graziai gautusi is tokiu siulu salikas, jei nerciau vaseliu? g.gif
o gal turit kokiu schemuciu megzt virbalais, man reikia kiaurarasciu megzto saliko rasciuko.
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(white:) @ 2007 09 10, 19:35)
Aga, siti siuliukai labai malonus smile.gif Jei neklystu, tai ten mochera su silku


Pas mane mohera su poliamidu, bet yra ir su silku, tie man rodos brangesni.
Papildyta:
QUOTE(egverb @ 2007 09 11, 15:16)
laba,

as irgi turiu mocheriniu siuliuku (padovanojo drauge gimtadienio proga, 5 matkelius). tai dabar noriu nusimegzt arba nusinert salika ziemai. kaip manot, ar graziai gautusi is tokiu siulu salikas, jei nerciau vaseliu?  g.gif
o gal turit kokiu schemuciu megzt virbalais, man reikia kiaurarasciu megzto saliko rasciuko.


Gal ir graziai gautusi nerta, bet jei jau reiktu ardyti, tai sunkoka butu.. As vakar pradejau megzti virbalais paprastu rasteliu - vienas uzmetimas dvi sumezgu gera akim, tai toks kiaurarastis gaunasi, nu visai nieko, mano dar siuliukai margi ne vienos spalvos, tai pamaniau kad ir nereikia imantraus rasto schmoll.gif
Atsakyti
[quote=kose,2007 08 01, 20:23]
Ir man butu labai idomu kaip tie siuliai vadinasi, kur su silkeliu.
[/quote]
Tai va, siuliukai su silku : 70% kid mohair, 30 % silk. 25 g, 210m. KID SETA. kAINUOJA APIE 20 Lt sad.gif
[/quote]
ESI VISIŠKAI TEISI, siūlai su šilku: KID SETA, made in italy,25 g, 210 m, 70% super kid mohair, 30% silk.,kaina 17,50 lt, pirkau parduotuvėje '' geros akys''
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2007 09 07, 12:16)

Nesigauna man tas raščiukas. Vis daugiau akių užsideda nei susiima. nelabai rusiškai moku, gal ko nesuprantu. jei kas turite laiko prašau paaiškinkite. Ačiū.
Atsakyti