Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

[quote=frederica,2007 08 01, 21:21]
Tai va, siuliukai su silku : 70% kid mohair, 30 % silk. 25 g, 210m. KID SETA. kAINUOJA APIE 20 Lt sad.gif
[/quote]
gal ir šitie, nes mokėjau tai tikrai 20 lt., - 25g
[/quote]
Labai nuostabūs siūlai. Iš jų mezgiau diiidelį šalį. Tai ir nešiojasi ir atrodo thumbup.gif Bet į šalį man suėjo 5 matkeliai doh.gif
Atsakyti
O kokioj pardeje pirkai???


uote=Latina,2007 08 01, 19:39]
Nu zinok tikrai, man irgi labai keistai atrodo, bet as pirkau babinoje, svere kai pirkau. Bet sijona ne tankiai mezgiau, o kiauriarasciu. Kuo toliau tuo su storesniais virbalais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2007 08 02, 00:16)
tikrai apziurejau sijonu tema  ax.gif  bet butent ala statkeviciaus tipo neradau  blush2.gif 
labai buciau dekinga... drinks_cheers.gif

atsiusk i az savo emeila





Latina, na turiu as 2 matkelius siulo sokoladines spalvos likusio(po 100g).. turetu iseiti pagal ideja:)
aisku cia dar ir nuo plocio priklauso, bet gal reiktu pabandyt 'itilpt' smile.gif
o po tokiu mocheriniu sijonu koki pasijoni dejot?




Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2007 08 02, 08:27)
O kokioj pardeje pirkai???
uote=Latina,2007 08 01, 19:39]
Nu zinok tikrai, man irgi labai keistai atrodo, bet as pirkau babinoje, svere kai pirkau. Bet sijona ne tankiai mezgiau, o kiauriarasciu. Kuo toliau tuo su storesniais virbalais. mirksiukas.gif


Galiu pasakyti, bet nezinau ar i Siaulius del siulu vaziuosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 02, 13:24)
Latina, na turiu as 2 matkelius siulo sokoladines spalvos likusio(po 100g).. turetu iseiti pagal ideja:)
aisku cia dar ir nuo plocio priklauso, bet gal reiktu pabandyt 'itilpt' smile.gif
o po tokiu mocheriniu sijonu koki pasijoni dejot?


Priklauso aisku nuo metrazo, jei didelis-tikrai turi iseiti. Pasijoni labai tingejau siuti, tai pasiemiau nenesiojama iki keliu sijona ir prisiuvau prie jo numegzta ta ilga sijona. smile.gif Bet to sijono medziaga labai fainute, tokia su blizgesiu, tai graziai atrodo ax.gif
Atsakyti
Latina, pasakyk parduotuves pavadinima ar adresiuka wink.gif kur pirkai babinoje siulus.
etrazas nemazas, bet man rizikingai atrodo, jei rasiu dar koki puse matkelio sito kur uzkisto jauciu bandysiu smile.gif
o koki mezgei? pasidalink
Atsakyti
Mano pončo iš macherinių siūlų, nieko ypatingo, tik kad labai didelis

user posted image
Shot with DSC-S500 at 2007-08-02
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 08 02, 21:32)
Mano pončo iš macherinių siūlų, nieko ypatingo, tik kad labai didelis



bigsmile.gif Gražu ir taip šiltai mielai minkštai atrodo wub.gif

O čia iš vieno siulo megsta ar čia koks storesnis siulas g.gif kad taip "putliai" biggrin.gif atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 02, 17:35)
Latina, pasakyk parduotuves pavadinima ar adresiuka wink.gif kur pirkai babinoje siulus.
etrazas nemazas, bet man rizikingai atrodo, jei rasiu dar koki puse matkelio sito kur uzkisto jauciu bandysiu smile.gif
o koki mezgei? pasidalink

Va cia pirkau:
841520675; AUKSO GIJOS, UAB JUDOVA parduotuve; Siauliu m. A. Mickeviciaus g. 3
sijona rodziau sijonu temoje, dabar truputi neturiu laiko knisti kur ta foto, nebent veliau galesiu ideti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2007 08 03, 11:45)
Va cia pirkau:
841520675; AUKSO GIJOS, UAB JUDOVA parduotuve; Siauliu m. A. Mickeviciaus g. 3
sijona rodziau sijonu temoje, dabar truputi neturiu laiko knisti kur ta foto, nebent veliau galesiu ideti mirksiukas.gif

as palauksiu wink.gif



Rife, siltai atrodo, uzpakalis nesusals - funkcionalu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 02, 17:24)
atsiusk i az savo emeila


vika.aniuliene@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2007 08 03, 10:39)
bigsmile.gif Gražu ir taip šiltai mielai minkštai atrodo wub.gif

O čia iš vieno siulo megsta ar čia koks storesnis siulas g.gif kad taip "putliai" biggrin.gif atrodo thumbup.gif


cia megzta is vieno storo mascherinio siulo ir rastas labai storina.
Megzta aukstam zmogui, o modelis daug mazesnis
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2007 08 03, 16:49)
vika.aniuliene@gmail.com

az- asmenine zinute wink.gif (cia kitam kartui)
visa info sijonu temoj smile.gif
Atsakyti