Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Latina @ 2007 07 31, 22:26)


Frederica, man jau seniai buvo sovusi i galva mintis nusinerti ar nusimegzti pedkelnes, bet galvojau, kad gal issitampys ir negraziai nutys. Na tavo tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nėriau pėdkelnes, na gal ne visai pėdkelnes, nes jos be pėdų, baigiasi apie vidurį blauzdos(ne iš mocheros ,o iš Maxi siūlų) . Atrodo tai tikrai gražiai,kas dėl tampymosi ,na tai žinoma,kad ne fabrikinės, keliukai po kokio 2-3 užsivilkimo pakamba,bet išplauni ir vėl puikiai mirksiukas.gif ir dar išduosiu paslaptį, ''kojas'' primėriau prie triusikėlių -šortukų,tai ties ''uodega'' ir patogu ir nesitampo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Linjus @ 2007 08 01, 09:01)
NU GERAI PASAKYTA  4u.gif  thumbup.gif

Tai,kad čia tikra tiesa blink.gif iš patirties sakau. Nesbuvau susižavėjusi vienu nertinuku iš forumo, jau toks jis man pasakiškas atrodė, nuneriau priekį- nepatinka, nunriau- nugarą- visai nebepatnka.......... tai spėkit kas gavosi- nertas paveikslas ant sienos,va lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Peperoni @ 2007 08 01, 09:29)
supratau - eisiu pasiieškot tos temelės  ax.gif

o dėl papildomo siūlo - tai galiu pasakyt, kad jei perki kokybiškus siūlus - tai jo ir nereik... ax.gif  nes dažniausiai gerai įsižiūrėjus galima pamatyt, kad ten ir taip būna įdėtas papildomas, prilaikantis siūlas... ax.gif

Temelę tikrai rasi ax.gif O dėl siūliku tai esi visai teisi,pirkau tuos brangiuosius, iš smalsumo net apžūrėjau nėrinukus, tikrai yra otks vos įžiūrimas sakyčiau lyg šilkinis siūliukas cool.gif
Atsakyti
Ar tie brangieji siūlai,kur su šilku? Ar suknelė neištyso?Ar siūlai tie plonieji, ar iš vieno siūliuko?Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tsima: 01 rugpjūčio 2007 - 12:42
QUOTE(tsima @ 2007 08 01, 13:40)
Ar tie brangieji siūlai,kur su šilku? Ar suknelė neištyso?Ar siūlai tie plonieji, ar iš vieno siūliuko?Ačiū.

suknytė tai tikrai neityso, nei nešiojant nei skalbiant( žinoma skalbiu rankomis, negrežiu, vynioju į rankšluostį) Siūlai turbūt bus tie su šilku ( vienas siūlikas), gaila neturiu jų pav., bet kai užeisiu į praduot., pažiūrėsiu tiksliai, galėsiu informuot.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 08 01, 12:50)
suknytė tai tikrai neityso, nei nešiojant  nei skalbiant( žinoma skalbiu rankomis, negrežiu, vynioju į rankšluostį) Siūlai turbūt bus tie su šilku ( vienas siūlikas), gaila neturiu jų pav., bet kai užeisiu į praduot., pažiūrėsiu tiksliai, galėsiu informuot.

Gerai.Ačiū. Kai pasižiūri tokių darbelių tai ir įkvėpimas ateina kažką nunarpliot.
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2007 07 31, 23:26)
As mezgiau iki zemes, tai man reikejo truputi daugiau nei 100g plonycio moheros siuliuko. Pirkau daugiau, tai vis dabar dar nusimezgu tai viena, tai kita daikta ir galo nesimato  biggrin.gif Ant gumos man nelabai patinka, tai as viska darau ant rumbelio, t.y. su uztrauktuku.

Frederica, man jau seniai buvo sovusi i galva mintis nusinerti ar nusimegzti pedkelnes, bet galvojau, kad gal issitampys ir negraziai nutys. Na tavo tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

uzteko 100g???? norit pasakyt sijona is 2 matkeliu galima nusinert ir dar likt turetu? blink.gif bigsmile.gif

ekonomiskai kaip g.gif lotuliukas.gif


vika pika, sijonu temeles perziurek smile.gif jei nerasi nieko brukstelk man. bet ten buo keletas.
Atsakyti
nemanau kad nerti drabuzeliai "kaimiskas grozis" wink.gif fredericos darbeliai tai tokie hm......sexy sakyciau thumbup.gif o fajniausia kad be jokiu chemu,inprovizuoji ir tiek
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 02 15, 17:23)



gal kas turit sio megztuko mezgimo schema???? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2007 07 28, 14:32)
Marti labai gražus megztinis ir kiti darbeliai labai gražūs. Gal gali pasakyt, kurioje parduotuvėje perki siūlus? Kaip suprantu veiksmas Kaune vyksta mirksiukas.gif

labai atsiprašau, kad tik dabar atrašau blush2.gif buvau išvažiavus atostogauti.
Paskutiniu metu labai įsimylėjus esu siūlų parduotuvytę Kaune prie 25-mečio turgaus, ten labai fainos moteriškos dirba. Jei siūlai netinka, gali pasikeist arba gražint. ir kainos nėra didelės kaip kituose siūlų taškuose mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 07 29, 11:24)
kaip gražu thumbup.gif sakykit, kaip jūsų puslapiuko 12 nuotraukoje megztukas mezgėsi? Gal raštas koks yra kiauraraščio ar tiesiog pritaikėt? Labai gražus, labai norėčiau sau tokio.

ten megzta paprastu raštu 2 geros 2 blogos, paskui vien gerosioms, o tas blynas kur krūtinė matosi yra nertas, schemutę turiu namie, jei rasiu galėsiu įkelti
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 01, 12:20)
uzteko 100g???? norit pasakyt sijona is 2 matkeliu galima nusinert ir dar likt turetu?  blink.gif  bigsmile.gif

ekonomiskai kaip  g.gif  lotuliukas.gif


Nu zinok tikrai, man irgi labai keistai atrodo, bet as pirkau babinoje, svere kai pirkau. Bet sijona ne tankiai mezgiau, o kiauriarasciu. Kuo toliau tuo su storesniais virbalais. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(frederica @ 2007 08 01, 10:38)
nėriau pėdkelnes, na gal ne visai pėdkelnes, nes jos be pėdų, baigiasi apie vidurį blauzdos(ne iš mocheros ,o iš Maxi siūlų) . Atrodo tai tikrai gražiai,kas dėl  tampymosi ,na tai žinoma,kad ne fabrikinės, keliukai po kokio 2-3 užsivilkimo pakamba,bet išplauni ir vėl puikiai mirksiukas.gif ir dar išduosiu paslaptį, ''kojas'' primėriau prie triusikėlių -šortukų,tai ties ''uodega'' ir patogu ir nesitampo thumbup.gif

Temelę tikrai rasi ax.gif O dėl siūliku tai esi visai teisi,pirkau tuos brangiuosius,  iš smalsumo net apžūrėjau nėrinukus, tikrai yra otks vos įžiūrimas sakyčiau lyg šilkinis siūliukas cool.gif


Supratau, gudriai padarei mirksiukas.gif
Ir man butu labai idomu kaip tie siuliai vadinasi, kur su silkeliu.
Atsakyti

Ir man butu labai idomu kaip tie siuliai vadinasi, kur su silkeliu.
[/quote]


Tai va, siuliukai su silku : 70% kid mohair, 30 % silk. 25 g, 210m. KID SETA. kAINUOJA APIE 20 Lt sad.gif
Atsakyti
[quote=kose,2007 08 01, 20:23]
Ir man butu labai idomu kaip tie siuliai vadinasi, kur su silkeliu.
[/quote]
Tai va, siuliukai su silku : 70% kid mohair, 30 % silk. 25 g, 210m. KID SETA. kAINUOJA APIE 20 Lt sad.gif
[/quote]
gal ir šitie, nes mokėjau tai tikrai 20 lt., - 25g
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 08 01, 16:20)
uzteko 100g???? norit pasakyt sijona is 2 matkeliu galima nusinert ir dar likt turetu?  blink.gif  bigsmile.gif

ekonomiskai kaip  g.gif  lotuliukas.gif
vika pika, sijonu temeles perziurek smile.gif jei nerasi nieko brukstelk man. bet ten buo keletas.


tikrai apziurejau sijonu tema ax.gif bet butent ala statkeviciaus tipo neradau blush2.gif
labai buciau dekinga... drinks_cheers.gif
Atsakyti