Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Frederica tavo darbai nera net zodziu kokie fantastiski first.gif
masciau rudeniui ar nerti ar megzti is mocheros, dabar tikrai nersiu tik dar nzn kokiu rasteliu.... blink.gif
Atsakyti
Frederica ir kaip tau taip gražiai gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 07 30, 12:35)
SM šaunuolytės,darbštuolyės,labai gražūs jūsų darbeliai,tiek virbalais,tiek vašeliu thumbup.gif O čia mano darbeliai -iš  Kid mocheros,vašeliuuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Labai labai gražu. Išduok paslaptį, ar megzdama suknutę dėjai dar kokį siūlą prie mocheros,kad netaip netystų.
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 07 30, 13:35)
SM šaunuolytės,darbštuolyės,labai gražūs jūsų darbeliai,tiek virbalais,tiek vašeliu thumbup.gif O čia mano darbeliai -iš  Kid mocheros,vašeliuuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Na pavarai Frederica thumbup.gif Labai šaunūs darbeliai wub.gif thumbup.gif Išduok paslaptį, kaip tuos batus padarei g.gif - mane domina techninė šio reikalo pusė ax.gif Kaip pritvirtinai mezginį, ar ten tik mezginys ar po apačia oda? g.gif
Atsakyti
Frederica tavo darbai fantastiški ,šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 07 31, 10:02)
Na pavarai Frederica  thumbup.gif  Labai šaunūs darbeliai  wub.gif  thumbup.gif  Išduok paslaptį, kaip tuos batus padarei  g.gif - mane domina techninė šio reikalo pusė  ax.gif  Kaip pritvirtinai mezginį, ar ten tik mezginys ar po apačia oda?  g.gif

aciuks.gif vioms už pagyrimus, aš vis bandu įordyt, kad vašeliu nerti daiktai nebūtnai ''kaimu'' kvepia. Dėl batukų ,jei įdomu tai esu atidariusi atskirą temą batai,bateliai, batukai ,tai ten viskas smulkiau kaip ''pasidaryti'' tokius ir kitokius batukus mirksiukas.gif Nerdama nedėjau šalia jokio kito siūlo, lyg ir taip nesitampo g.gif , net ežinau tiesa pasakius kiek esu nėrus ar mezgus iš mocheros niekad nedėdvau kito siūliuko( net nebuvu apie tai pagalvojus blush2.gif ), tik skatydama jūsų temelę aptikau šitą atradimą... sekantį kart pamėginsiu su siūiuku bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 31 liepos 2007 - 16:14
Gal kuri galite pasakyti neriant toki sijona a lia statkeviciau sis vieno mocheros siuliuko ilga. arba zemiau keliu arba iki zemes, kiek reikia mazdaug siulu? ir kaip padarote ar susegima ar ant gumos? ax.gif



Federica, o ta balta suknute ir rasteli pati sugalvojai? bigsmile.gif dieviskas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prunskiene: 31 liepos 2007 - 16:21
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 31, 17:20)
Federica, o ta balta suknute ir rasteli pati sugalvojai? bigsmile.gif dieviskas  thumbup.gif

Taip, čia atseit airiškas nėrimo būdas,man labai jis patinka, neri ką sugalvoji, nieko skaičiuot nereikia,o ir nunėrus negali nusivilt, kad gavosi ne taip kaip turėjo būti. Nes net pati nežinai kaip turėjo būti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2007 07 31, 14:20)
Gal kuri galite pasakyti neriant toki sijona a lia statkeviciau sis vieno mocheros siuliuko  ilga. arba zemiau keliu arba iki zemes, kiek reikia mazdaug siulu? ir kaip padarote ar susegima ar ant gumos? ax.gif
Federica, o ta balta suknute ir rasteli pati sugalvojai? bigsmile.gif dieviskas  thumbup.gif


As mezgiau iki zemes, tai man reikejo truputi daugiau nei 100g plonycio moheros siuliuko. Pirkau daugiau, tai vis dabar dar nusimezgu tai viena, tai kita daikta ir galo nesimato biggrin.gif Ant gumos man nelabai patinka, tai as viska darau ant rumbelio, t.y. su uztrauktuku.

Frederica, man jau seniai buvo sovusi i galva mintis nusinerti ar nusimegzti pedkelnes, bet galvojau, kad gal issitampys ir negraziai nutys. Na tavo tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latina: 31 liepos 2007 - 21:27
nu kad jau prakalbot, gal kas turit ala statkeviciaus tipo sijono ar sukneles schemute? g.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 07 31, 18:43)
Taip, čia atseit airiškas nėrimo būdas,man labai jis patinka, neri ką sugalvoji, nieko skaičiuot nereikia,o ir nunėrus negali nusivilt, kad gavosi ne taip kaip turėjo būti. Nes net pati nežinai kaip turėjo būti  bigsmile.gif

NU GERAI PASAKYTA 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 07 31, 17:11)
aciuks.gif vioms už pagyrimus, aš vis bandu įordyt, kad vašeliu nerti daiktai nebūtnai ''kaimu'' kvepia. Dėl batukų ,jei įdomu tai esu atidariusi atskirą temą  batai,bateliai, batukai ,tai ten viskas smulkiau kaip ''pasidaryti'' tokius ir kitokius batukus mirksiukas.gif  Nerdama nedėjau šalia jokio kito siūlo, lyg ir taip nesitampo g.gif , net ežinau tiesa pasakius kiek esu nėrus ar mezgus iš mocheros niekad nedėdvau kito siūliuko( net nebuvu apie tai pagalvojus  blush2.gif ), tik skatydama jūsų temelę aptikau šitą atradimą... sekantį kart pamėginsiu su siūiuku bigsmile.gif



supratau - eisiu pasiieškot tos temelės ax.gif

o dėl papildomo siūlo - tai galiu pasakyt, kad jei perki kokybiškus siūlus - tai jo ir nereik... ax.gif nes dažniausiai gerai įsižiūrėjus galima pamatyt, kad ten ir taip būna įdėtas papildomas, prilaikantis siūlas... ax.gif
Atsakyti