Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros


QUOTE(Ligičiukas @ 2007 07 12, 22:57)

Man iš tiesų daug,daug gražiau megzti virbalais,nes gaunasi na "prabangesni",su vašeliu toks "kaimo grožis",bet su vašeliu man gaunasi labai lengvai ir greitai,su virbalais taip "nedraugauju". Labai lengvai neriasi ir labai greitai:)) Aš beveik viską neriu:)

Turbut kaip kam atrodo, man pvz. daug daug graziau atrodo nerta vaseliu, nei megzti virbalais ( su virbalais - paprasciau ir greiciau, o vat su vaseliu - ilgiau ir neriniai gaunasi "prabangesni,poniskesni").
Atsakyti
QUOTE(Jurate123 @ 2007 07 13, 17:00)
Turbut kaip kam atrodo, man pvz. daug daug graziau atrodo nerta vaseliu, nei megzti virbalais ( su virbalais - paprasciau ir greiciau, o vat su vaseliu - ilgiau ir neriniai gaunasi "prabangesni,poniskesni").



schmoll.gif Čia ne mano mintys parašytos! schmoll.gif Aš manau, kad su vašeliu yra kruopštesni darbai.
Atsakyti
gal jau buvo, na bet man kazkodel atrodo grazu turetu but nerta is moheros http://picasaweb.goo...g/CROCHETCHALES gal as klystu... g.gif idomu ar dar kokio siulo reiktu kartu imaisyt, ka manot? g.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės. Mano klausimas gal tik dalinai atitinka temą, bet gal galit pagelbėt. Ieškau modeliukų iš ploniausios mocheros besilaukiančioms, kažkokio megztuko su raišteliu po krutine ar panašiai, ką būtų praktiška nešioti. Gal kuri turit minčių?
Atsakyti
QUOTE(Pavasarine @ 2007 07 19, 15:38)
Sveikos mezgėjėlės. Mano klausimas gal tik dalinai atitinka temą, bet gal galit pagelbėt. Ieškau modeliukų iš ploniausios mocheros besilaukiančioms, kažkokio megztuko su raišteliu po krutine ar panašiai, ką būtų praktiška nešioti. Gal kuri turit minčių?


va toks yra su raišteliu, bet ne iš moheros mastau.gif
user posted image

Papildyta:
user posted image

o šiaip yra tema "mezginiai būsimoms mamoms", tik dar mažai ten parašyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mexxica: 19 liepos 2007 - 14:53
QUOTE(Pavasarine @ 2007 07 19, 15:38)
Sveikos mezgėjėlės. Mano klausimas gal tik dalinai atitinka temą, bet gal galit pagelbėt. Ieškau modeliukų iš ploniausios mocheros besilaukiančioms, kažkokio megztuko su raišteliu po krutine ar panašiai, ką būtų praktiška nešioti. Gal kuri turit minčių?

Gal tiks kazkas tokio panasaus: http://fancy.nasca.r...weather/9/1133/
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2007 07 19, 15:47)
va toks yra su raišteliu, bet ne iš moheros mastau.gif

Papildyta:


o šiaip yra tema "mezginiai būsimoms mamoms", tik dar mažai ten parašyta  mirksiukas.gif



Ačiū už pagalbą. Tą pirmąjį megztuką tai jau seniai nužiūrėjus esu, tik kad jis be schemučių, tai ilgai tektų galvą laužyt biggrin.gif
O spec. temoj mamoms tikrai kad labai jau mažai parašyta verysad.gif


Jurate123, megztukas thumbup.gif . Reiks bandyt narpliot. Gaila, kad irgi schemučių nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarine: 20 liepos 2007 - 12:04
QUOTE(Marti @ 2007 07 11, 15:22)
tik dabar sugebėjau nufotkint
jau gyriausi pagyrūnuose, ber ir čia noriu truputį pasimaivyt kas iš mano narpulinimo gavosi:
http://public.fotki....ai/img0210.html

Marti labai gražus megztinis ir kiti darbeliai labai gražūs. Gal gali pasakyt, kurioje parduotuvėje perki siūlus? Kaip suprantu veiksmas Kaune vyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2007 07 11, 16:22)
tik dabar sugebėjau nufotkint
jau gyriausi pagyrūnuose, ber ir čia noriu truputį pasimaivyt kas iš mano narpulinimo gavosi:
http://public.fotki....ai/img0210.html

kaip gražu thumbup.gif sakykit, kaip jūsų puslapiuko 12 nuotraukoje megztukas mezgėsi? Gal raštas koks yra kiauraraščio ar tiesiog pritaikėt? Labai gražus, labai norėčiau sau tokio.
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2007 07 11, 16:22)

12 puslapyje super megztukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
SM šaunuolytės,darbštuolyės,labai gražūs jūsų darbeliai,tiek virbalais,tiek vašeliu thumbup.gif O čia mano darbeliai -iš Kid mocheros,vašeliuuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
[quote=frederica,2007 07 30, 14:35]
SM šaunuolytės,darbštuolyės,labai gražūs jūsų darbeliai,tiek virbalais,tiek vašeliu thumbup.gif O čia mano darbeliai -iš Kid mocheros,vašeliu

Super Tavo darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o batai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti