Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Liorka @ 2006 02 15, 15:55)
user posted image

mano busimas darbas po skaros biggrin.gif



Nu atrodo tai thumbup.gif lauksim komentarų, kaip sekėsi mirksiukas.gif ?
Atsakyti
[quote=M.Jolanciukas,2006 02 10, 16:02]
paprasta, bet gražu wink.gif
[img]http://i26.photobucket.com/albums/c103/Jolantele/ieskau/1100541259500.jpg

O klausykit kaip cia padaryta apacia ir rankoviu pradzia.. atrodo kaip paleistos akys.. gal kas zinot ir galit paaiskint? labai graziai atrodo..
Papildyta:
Atsiprasau nuotraukyt nenusikopijavo.. bandau dar karta...


[quote=M.Jolanciukas,2006 02 10, 16:02]
paprasta, bet gražu wink.gif
user posted image
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 16 vasario 2006 - 18:06
user posted image
Iš mocheros?
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 02 15, 14:55)
user posted image

mano busimas darbas po skaros biggrin.gif

Nerealu, ar turi schemą? ax.gif
Atsakyti
gaila bet shitas megztukas be schemos smile.gif bet imho schema galima butu lengvai prisitaikyti. kazhkurioj temoj prashiau tokio tipo [suchiauchiamu] ir ydejo net kelis thumbup.gif o kaip tos gelytes daromos irgi buvo gan daug shneketa kazhkur smile.gif

ash dabar skara dar noriu nunarpliot. bet rashto neatkuriu g.gif gal reikes mest ir shita bandyt smile.gif
Papildyta:
tiesa, kaip manot, ten prie apykakles tas gelytes reik sunarpliot su mazhesniais laperiais, ar wisos jos vienodos ir reikiamose vietose jos deformuojasi ir prisitaiko?
reik bandyt ieshkot gelytes dariusiu merginu, gal jos irgi kokius megztukus dare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liorka @ 2006 02 19, 01:43)
gaila bet shitas megztukas be schemos smile.gif bet imho schema galima butu lengvai prisitaikyti. kazhkurioj temoj prashiau tokio tipo [suchiauchiamu] ir ydejo net kelis  thumbup.gif o kaip tos gelytes daromos irgi buvo gan daug shneketa kazhkur smile.gif

ash dabar skara dar noriu nunarpliot. bet rashto neatkuriu  g.gif gal reikes mest ir shita bandyt smile.gif<br/>Papildyta:<br/>tiesa, kaip manot, ten prie apykakles tas gelytes reik sunarpliot su mazhesniais laperiais, ar wisos jos vienodos ir reikiamose vietose jos deformuojasi ir prisitaiko?
reik bandyt ieshkot gelytes dariusiu merginu, gal jos irgi kokius megztukus dare smile.gif


Liorka tavo skaros raštas
http://www.supermama...ic=28826&st=564
psl.48 biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Aga,2006 02 18, 18:41]
Nerealu, ar turi schemą? ax.gif
Man atrodo, kad cia nerta su "sakute".
Atsakyti
[quote=Lina,2006 02 19, 13:39]
[quote=Aga,2006 02 18, 18:41]
Nerealu, ar turi schemą? ax.gif
Man atrodo, kad cia nerta su "sakute".
[/quote]
Mergaitės, garantuoju 100%, kad nerta "šakute" schmoll.gif Kažkuriame rusaičių forume buvau ją radusi su visais paaiškinimais mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu tai tada pravalas doh.gif nebent kokia gera nėrėja nunertų tik...
Atsakyti
Gėlytės nenertos,o darytos ant rėmelio,ne kartą šis megztukas jau buvo aptartas,idedu schemutes,kokiu principu daromos gėlytės 4u.gif

user posted image










Papildyta:
user posted image


O va tokį nunėrė viena rusaitė,labai gražu,ir panašu mirksiukas.gif
Jei kam įdomu,nepatingėkit paskaitinėt buvusių komentarų šitoje temoje
Atsakyti

mano mociute paprasciau tokias gelytes darydavo. thumbup.gif thumbup.gif Ant dezutes uzviniodavo siula, po to perrisdavo viena gala, o kita apnerdavo ir tikrai neprastesnes gelytes gaudavosi. Pilni namai tokiu serveteliu ir dideliu ir mazu... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti