Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(tsima @ 2007 04 04, 18:49)
http://images21.fotk....jpg?1174981012

Man megztukas labai gražus. Gal turi schemutę? andriekai@lithill.lt Ačiū.


Man taip pat patiko sis megztukas thumbup.gif Jei nesunku, atsiuskit hualong@ splius.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma Liu: 04 balandžio 2007 - 18:34
Salis mamai dovanu is mocheros.

user posted image[/IMG]
Atsakyti
[quote=Gabimik,2007 04 06, 14:37]
Salis mamai dovanu is mocheros.
Tokį labai panašų šalį mačiau Šiauliuose numegzta, kaina jo buvo ohoho, bet grožis OHHHHOOOOOOOOO!!!!!!!
Atsakyti
Labukas, labai reikia pagalbos!!! SOS

Nezinau kaip megzti pyne g.gif blush2.gif kazkada mokejau ..bet....gal galit kokia nuoroda ideti kur galeciau rasti, arba paprasta aprasyma... ax.gif

Buciau labai labai dekingaaaaaaaaaaa....... 4u.gif


Lauksiu........ unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglinukas @ 2007 04 12, 19:55)
Labukas, labai reikia pagalbos!!! SOS

Nezinau kaip megzti pyne  g.gif  blush2.gif kazkada mokejau ..bet....gal galit kokia nuoroda ideti kur galeciau rasti, arba paprasta aprasyma...  ax.gif

Buciau labai labai dekingaaaaaaaaaaa....... 4u.gif
Lauksiu........  unsure.gif


Jei turi omeniuose pynę virbalais - tai ji daroma akių sukeitimo principu... ax.gif paėmi pvz. 5 akis (skaičius priklauso nuo norimo pynės pločio mirksiukas.gif ) ir sukeiti su sekančiom 5 akim... ir sukeitus jas išmezgi gerom akim... sukeitinėt reikia visada į tą pačią pusę... tada pamezgi keletą eilių paprastu mezgimu (gerojoj pusėj geros akys, išvirkščiojoj - išvirkščios) ir vėl sukeiti tas pat akis vietom wink.gif

nžn ar čia aišku nuo tokio paaiškinimo biggrin.gif blush2.gif sunkiai man sekas įvardint žodžiais tokius procesus...
Atsakyti
Noriu moherinio sijono. na kaip statkevičiaus ar panašiai. ta prasme, kad prie liemens būtų siaura, o žemyn platėtų. gal kuri mezgėt ką nors panašaus? Nes aš paskutinįkart mezgiau prieš daug daug metų. taigi pagalbos reikia visokios smile.gif kokie geriausia būtų siūlai (kid moheros gal? su priedais, be? kad būtų lengvučiai ir gerai kristų), kiek maždaug reiktų siūlų (aš maža, 160 cm), ar sunku mohera megzt ir t.t. ačiū visoms, kurios patars
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 04 18, 11:54)
Noriu moherinio sijono. na kaip statkevičiaus ar panašiai. ta prasme, kad prie liemens būtų siaura, o žemyn platėtų. gal kuri mezgėt ką nors panašaus? Nes aš paskutinįkart mezgiau prieš daug daug metų. taigi pagalbos reikia visokios smile.gif kokie geriausia būtų siūlai (kid moheros gal? su priedais, be? kad būtų lengvučiai ir gerai kristų), kiek maždaug reiktų siūlų (aš maža, 160 cm), ar sunku mohera megzt ir t.t. ačiū visoms, kurios patars


Man tai būtų baisu megzt moherinį sijoną. Vis atrodo, kad tie pūkeliai susivels į gumuliukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 04 18, 15:06)
Man tai būtų baisu megzt moherinį sijoną. Vis atrodo, kad tie pūkeliai susivels į gumuliukus  blush2.gif

hm.. nu rankom po to skalbt tiktai, tai gal nesusivels. netrint, nemaigyt.. nežinau. gal reik iš pradžių bandyt dukrytei numegzt, nedidelį kokį ir po to sau... bet ar vaikas nešiotų?
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2007 04 18, 14:54)
Noriu moherinio sijono. na kaip statkevičiaus ar panašiai. ta prasme, kad prie liemens būtų siaura, o žemyn platėtų. gal kuri mezgėt ką nors panašaus? Nes aš paskutinįkart mezgiau prieš daug daug metų. taigi pagalbos reikia visokios smile.gif kokie geriausia būtų siūlai (kid moheros gal? su priedais, be? kad būtų lengvučiai ir gerai kristų), kiek maždaug reiktų siūlų (aš maža, 160 cm), ar sunku mohera megzt ir t.t. ačiū visoms, kurios patars



as esu alia suknele-sarafana mezgusi is kidmocherio ir dar kiaurarasciu. Na labai grazu man, bet yra vienas bet... man issitempe i apacia:( reikia butinai deti tada koki nors siula. O pvz nertas tai turetu graziai atrodyti, bet kidas toks plonas, tai vasheliu uzsiknisimas jauciu butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 04 18, 15:36)
as esu alia suknele-sarafana mezgusi is kidmocherio ir dar kiaurarasciu. Na labai grazu man, bet yra vienas bet... man issitempe i apacia:( reikia butinai deti tada koki nors siula. O pvz nertas tai turetu graziai atrodyti, bet kidas toks plonas, tai vasheliu uzsiknisimas jauciu butu  doh.gif



normaliai - aš mezgiau vąšeliu skarą - tai pradžioj sunku - o kai įpranti - eina kaip iš pypkės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tokom @ 2007 04 18, 15:36)
as esu alia suknele-sarafana mezgusi is kidmocherio ir dar kiaurarasciu. Na labai grazu man, bet yra vienas bet... man issitempe i apacia:( reikia butinai deti tada koki nors siula. O pvz nertas tai turetu graziai atrodyti, bet kidas toks plonas, tai vasheliu uzsiknisimas jauciu butu  doh.gif

gal galėtum sarafano foto parodyt? ir raštą jei nesunku wink.gif
Atsakyti
[FONT=Arial]Radau šiokią tokią nuotrauką. Raštas ir modelis labai paprastučiai ax.gif

user posted image
Atsakyti