Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Astisiau,
Labai gražus modeliukas thumbup.gif

Va ką radau, be schemos, bet galima įsižiūrėjus "kopinti" megzti+nerti klevo lapelius
user posted image
Atsakyti
Virbalai, ačiū labai tau 4u.gif Kol nemezgu, paaiškinimas gana aiškus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

as pati nesu mezgejele didele, apsiriboju paprastais darbeliais, bet pasigirsiu fantastisku megztuku, kuri gavau dovanu. Mezge mano kaimyne is zalsvu mocheros siuliuku (mano spalva wink.gif Taip dailiai numezge, kad dabar galiu is abieju pusiu nesioti, nes nesimato kur geroji, o kur blogoji puse - viskas taip ideliai suslapstyta smile.gif Reiks kada pasimokyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 02 27, 16:00)
Virbalai, ačiū labai tau  4u.gif Kol nemezgu, paaiškinimas gana aiškus biggrin.gif



Jei mezgant pasidarys neaisku - rasyk i az, aiskinsimes kartu bigsmile.gif
Atsakyti
Nemoku rankovių nuleist apvaliai doh.gif Ir niekur aiškios info nerandu. O pagal schemą nesuprantu blush2.gif blush2.gif blush2.gif Gal kas nors nete galit įmesti kokią nuorodą verysad.gif
Atsakyti
Labukas, gal galite man padeti,
pas kazkuria mamyte radau labai grazia skraiste, siuliukus turiu ir labai noreciau nusimegzti, bet schemutes arba aprasymo visur isknisau ir neradau g.gif arba ziopla esu arba jo nera, labai prasau padeti...
Cia tas salikelis 4u.gif
user posted image
Papildyta:
Oi neisidejo, kazkodel neiseina doh.gif
http://public.fotki....ai/img0790.html
Atsakyti
sveikos merginos - aš irgi šito lapelių rašto jau seniai ieškau - gal galėtumėt ir su manimi pasidalinti blush2.gif - editam.editam"gmail.com
Būčiau labai dėkinga ploja.gif
Atsakyti
Man atrodo sitas smile.gif
http://show.7ya.ru/p...1...mp;p=2&ob=0 (pat paskutinis)
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2007 03 04, 19:16)


Aciukas 4u.gif 4u.gif
Svarbiausia kad atrodo t puslapi perziurejau, bet kazkodel nesusgribau, kad tai ko man butent reikia doh.gif
cool.gif
Atsakyti
mano mocheriukai
Pagaliau galiu parodyti savo megstukelius is mocheros nera didis grozis bet vis savom rankom nunarpliota
Atsakyti
Labai gi gražu. O gyvai iš viso atrodo thumbup.gif Pasikartosiu - violetinis megztukas su gėlytėm aplink kaklą labai labai elegantiškas ir juoda liemenė su aguona thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 02 27, 15:52)
man patiko:
user posted image
Papildyta:
aprašymas
user posted image

aš va tokį mezguosi ax.gif nugarą jau nusimezgiau, ir pradėjau priekį, bet iškilo toks klausimas - kaip tas priekis mezgamas g.gif ar pradžioje nusimezgti kairiają dalį pagal schemą, o paskui iš vidinės pusės primegzti dešiniają ar kažkaip kitaip doh.gif
Atsakyti