Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Virbalai @ 2007 02 23, 16:14)
Amobuffone, o tu nepavydėk, bet paieškok kokios kitos idėjos savo megztukui, gal iš tiesų reikia pradėt nuo paprastesnių....
Man labai gražu iš ploniausios moheros vien gerom akim megzti megztukėliai  thumbup.gif
Va kad ir tokie http://public.fotki....picture017.html  ax.gif

Tai turbūt tik taip ir teks daryt biggrin.gif 4u.gif o mandresnius mezginius teks ateičiai atidėt smile.gif
Ačiū už pagalbą ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
[QUOTE]

Amobuffone, o tu nepavydėk, bet paieškok kokios kitos idėjos savo megztukui, gal iš tiesų reikia pradėt nuo paprastesnių....
Man labai gražu iš ploniausios moheros vien gerom akim megzti megztukėliai
Va kad ir tokie http://public.fotki....picture017.html

Sveikos,

gal kuri nors turi tokio megztuko schema? ax.gif









Atsakyti
Gal kas įsidėmėjo ir pagelbės-kažkurioj temoj buvo nuotrauka tokios mocherinės trumpos baltos bliuskutės su rankovėmis iki žąsto visdurio, keturkampiu kaklu, su surišama juostele po krūtine, raštelis-besikeičiantis kiauraraštis wub.gif Išsisaugojau, bet šmikis mano vaikis ištrynė iš kompo viską...
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 02 23, 16:14)
Amobuffone, o tu nepavydėk, bet paieškok kokios kitos idėjos savo megztukui, gal iš tiesų reikia pradėt nuo paprastesnių....
Man labai gražu iš ploniausios moheros vien gerom akim megzti megztukėliai  thumbup.gif
Va kad ir tokie http://public.fotki....picture017.html  ax.gif

Paklausiau protingo žmogaus patarimo ir ta proga nusimezgiau per savaitgalį paprastu raštu megztuką biggrin.gif , tik ne iš mocheros verysad.gif
Atsakyti
[quote=SeSe,2007 02 24, 11:05]
[QUOTE]

Sveikos,

gal kuri nors turi tokio megztuko schema? ax.gif
[/quote]


SeSe, o kokios schemos reikia? Aš čia viską tik matematikos pagalba mezgiau, t.y., priekyje iš pradžių pamezgiau tiesiai iki liemens linijos, po to paskaičiavau, kiek akių man reiks nuimti, tada pagal nugarą pasiskaičiavau, kas kelintą eilę sumezginėti akis. Likus iki pečių linijos kokiems 5 cm mezgiau tiesiai, nebesumegzdama. Kažin, ar aišku? g.gif

Amobuffone, ačiū už gerą žodį didis.gif ir džiaugiuosi už tave thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 27 vasario 2007 - 14:48
QUOTE(Virbalai @ 2007 02 27, 15:47)


Amobuffone, ačiū už gerą žodį didis.gif  ir džiaugiuosi už tave  thumbup.gif

Smagu, kai yra žmonių, kurie padeda 4u.gif
ateinantį savaitgalį iš truputuką prastesnės mocheros bandysiu bolero regzti. jei pavyks, tada gal ir gerąją mocherą bandysiu judint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amobuffone @ 2007 02 27, 12:28)
Paklausiau protingo žmogaus patarimo ir ta proga nusimezgiau per savaitgalį paprastu raštu megztuką biggrin.gif , tik ne iš mocheros verysad.gif


Tai pasirodyk kur nors smile.gif Gi smalsu... blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
prasau ir mane priimti i savo "Mocheriniukiu" tarpa.Jau kokius 3 men skaitau rankdarbiu skyreli, negaliu atsidziaugti ismone ir darbstumu moteru thumbup.gif Neislaikiau ir prisiregistravau.
Labai megstu mochera, man ji tokia.... moteriska, su tokiais megstukai lyg ir truputi nuoga, bet ir apsirengusi:) Paslaptinga:) Kaip is pasakos apie pelene kur rubas tilpo i riesuto kevala:)
Nesu didi mezgeja, bet is mocheros megztuku turiu, man jie nei tamposi, nei tysta,pasiskaiciau, kad dazna susiduria butent su siom problemom.Tik va prie pazastu susigumuluoja siulas, nurenki, bet ta vieta isreteja , o tada ir matosi megztuko "amzius".Perku visada Ditexe,italiska mochera.
Gaila, kad neturiu jokio supratimo, kaip cia tas nuotraukas kelti ir ar naujokam galima, parodyciau jusu ikveptus darbus.
Papildyta:
kad jau prabilau, tai dabar nenustosiu.....
Virbalais megzti man megztukai grazesni,puresni, bet as prastai ivaldziusi virbalus.Dabar bandau nerti vaseliu, gaunasi, bet nelieka to pukelio ir"siulo prabangos" atrodo, kai is paprastu:(( Vakar nuneriau nugara, siandiena bandysiu prieki, noriu sujuosiamo,uzkeiciamo, bet taip baisu kad nepavyks:)
Atsakyti
man patiko:
user posted image
Papildyta:
aprašymas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2007 02 27, 15:55)
Tai pasirodyk kur nors smile.gif  Gi smalsu... blush2.gif  lotuliukas.gif

kai sugrįš fotikas paklydėlis į namus, pasirodysiu. Tik truputuką gėda, kad mocherą išdaviau blush2.gif
Atsakyti
Čia dėti du siūliukai, bet manau ir vienu dar gražiau būtų
Atsakyti
Faina kad susijuosimo diržas platus - šis tas naujesnio thumbup.gif
Na bent jau aš tai nebuvau mačiusi blush2.gif
Atsakyti