Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Gal kas turit mocherinių ažūrinių suknelių modelių, ar nuotraukyčių?
Atsakyti
o gal kas mocheriniu sukneliu, tokiu ilgo megztinio tipo, schemyciu ar bent jau nuotraukyciu ? wub.gif
Atsakyti
Labai atsiprašau blush2.gif , kad su tokiu kvailu klausimu ax.gif :
jei ant kid mocheros siūlų etiketės parašyta, kad reikia megzti su 3 nr. virbalais, o aš megzčiau megztuką pvz.: su 5 nr. ar labai tysalas megztukas gausis? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amobuffone: 23 vasario 2007 - 11:46
QUOTE(Amobuffone @ 2007 02 23, 11:46)
Labai atsiprašau blush2.gif , kad su tokiu kvailu klausimu ax.gif :
jei ant kid mecheros siūlų etiketės parašyta, kad reikia megzti su 3 nr. virbalais, o aš megzčiau megztuką pvz.: su 5 nr. ar labai tysalas megztukas gausis? blush2.gif


tikrai gausis skystas mirksiukas.gif pati mezgiau - galiu patvirtint mirksiukas.gif tik aišku megztinis megztiniui nelykus - kitiems tinka skystumas mirksiukas.gif
Atsakyti
gal ir buvo šita,bet vistiek ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 02 23, 12:47)
tikrai gausis skystas  mirksiukas.gif  pati mezgiau - galiu patvirtint mirksiukas.gif  tik aišku megztinis megztiniui nelykus - kitiems tinka skystumas mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif


Ir dar vienas kvailas klausimas: geriau mocherą megzti virbalais ar vąšeliu? mačiau čia nepaprasto gražumo megztuką megztą virbalais, bet bijau, kad man raštas yra tiesiog neįkandamas verysad.gif
Atsakyti
Klausimas nekvailas, tik panašu, kad tu pati neapsisprendusi...
Dėl gražumo kiekvienas turim savo supratimą. Yra kam ir Gariūnų mezginiai gražūs swoon.gif

Siūlau tau tą sudėtingą ,,neįkandamą" raštelį virbalais pirmiausia pabandyti pamegzti iš paprastų, kokių pusvilnonių siūliukų. Kad lengvai ardytųsi, jei nesigaus.

Man iš moheros gražiau virbalais megzti darbeliai, bet yra variantų, kai ir nerti nepaprastai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 02 23, 14:22)
Klausimas nekvailas, tik panašu, kad tu pati neapsisprendusi...
Dėl gražumo kiekvienas turim savo supratimą. Yra kam ir Gariūnų mezginiai gražūs swoon.gif

Siūlau tau tą sudėtingą ,,neįkandamą" raštelį virbalais pirmiausia pabandyti pamegzti  iš paprastų, kokių pusvilnonių siūliukų. Kad lengvai ardytųsi, jei nesigaus.

Man iš moheros gražiau virbalais megzti darbeliai, bet yra variantų, kai ir nerti nepaprastai gražu  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif

Aš pati norėčiau megzti virbalais. Bėda ta, kad kitais siūlais lyg ir raštas šioks toks išeina, bet tik pradedu mocheriniais ir įsijungia stabdys verysad.gif per 3 valandas sugebėjau tik 10 eilučių nunarpulint, vis kaip višta užmestą akį pametu. Tai dabar ir galvoju: jei žiopla ir per aukštai šoku, tai reik tada daryt kažką vištoms įkandamo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2007 02 23, 13:22)
Klausimas nekvailas, tik panašu, kad tu pati neapsisprendusi...
Dėl gražumo kiekvienas turim savo supratimą. Yra kam ir Gariūnų mezginiai gražūs swoon.gif

Siūlau tau tą sudėtingą ,,neįkandamą" raštelį virbalais pirmiausia pabandyti pamegzti  iš paprastų, kokių pusvilnonių siūliukų. Kad lengvai ardytųsi, jei nesigaus.

Man iš moheros gražiau virbalais megzti darbeliai, bet yra variantų, kai ir nerti nepaprastai gražu  thumbup.gif


visiškai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amobuffone @ 2007 02 23, 14:48)
Ačiū 4u.gif

Aš pati norėčiau megzti virbalais. Bėda ta, kad kitais siūlais lyg ir raštas šioks toks išeina, bet tik pradedu mocheriniais ir įsijungia stabdys verysad.gif per 3 valandas sugebėjau tik 10 eilučių nunarpulint, vis kaip višta užmestą akį pametu. Tai dabar ir galvoju: jei žiopla ir per aukštai šoku, tai reik tada daryt kažką vištoms įkandamo biggrin.gif


O man sunkumas ne tame, kad mochera, o tame, kad tamsia spalva issirinkau doh.gif Sunkumas ir tame, kad mochera daug sunkiau ardyti, jei ka prazioplini.... schmoll.gif Bet jau baigiau megztini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2007 02 23, 14:53)
O man sunkumas ne tame, kad mochera, o tame, kad tamsia spalva issirinkau doh.gif  Sunkumas ir tame, kad mochera daug sunkiau ardyti, jei ka prazioplini.... schmoll.gif  Bet jau baigiau megztini biggrin.gif

Truputį pavydžiu 4u.gif
Atsakyti
Amobuffone, o tu nepavydėk, bet paieškok kokios kitos idėjos savo megztukui, gal iš tiesų reikia pradėt nuo paprastesnių....
Man labai gražu iš ploniausios moheros vien gerom akim megzti megztukėliai thumbup.gif
Va kad ir tokie http://public.fotki....picture017.html ax.gif
Atsakyti