Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Soni @ 2007 01 09, 12:55)
ne, nedėjau, mezgiau trumpesnį, dar neplautas jis, bet noriu, kad į ilgį pasitemptų biggrin.gif


Aciu uz operatyvu atsakyma 4u.gif
Isardziau savo mocherini mezgini ir kazkaip vis nepasiryztu permegzti.
Kai numezgiau pirma karta - issitempe nerealiai i ploti. Kai permezgiau susiaurinus, pamaniau, kad stipriai i ilgi issitemps. Galiausiai isardziau visa. Zodziu esu pasimetus visai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 08, 20:54)


raštas daug kam žinomas- kai suimant penkias akis iš karto išmezgamos 5.Mezgu šalius tokiu raštu, o dabar pabandžiau tokį sumetamą megztinį - gyvai atrodo visai nieko  4u.gif


Nu va dabar visai kitas reikalas thumbup.gif mielas megztukas 4u.gif

Tokiu raštu ir aš mezgiaus,tik nesumetamą,tas raštas puošia bet kokį rūbą ax.gif
Atsakyti
smile.gif Gal galit papasakot, kaip toki rashta ishmegzt (su tom penkom akim) - labai noriu shalika nusimegzt 4u.gif (labai atleiskit uz tokia kalba,kazkas su kompu - nebeliko lietuviu kalbos blush2.gif )
Atsakyti
man irgi labai įdomu kaip ten su penkiom akim yra daroma blush2.gif
Atsakyti
1,2 eilė - visos gerosios
3 eilė - penkios akys suimamos kartu ir iš jų išmezgamos 5 akys, 1 geroji ir t.t.
4,5,,6, eilė - visos gerosios
ir vėl nuo 3 eilės
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 10, 17:36)
1,2 eilė - visos gerosios
3 eilė - penkios akys suimamos kartu ir iš jų išmezgamos 5 akys, 1 geroji ir t.t.
4,5,,6, eilė - visos gerosios
ir vėl nuo 3 eilės

ačiū 4u.gif
Atsakyti
merginos reikia pagalbos, turiu uzsakyma moherini sijona numegzti virbalais i apacia labai platejanti, gal kas turit kokiu ideju ar nuorodu kur paieskot galeciau.
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2006 11 27, 22:44)
Rife, buk gera isduok paslapti, noriu kazka panasaus nusimegzt. Su rastu man viskas aisku cia, tik vat paties modelio mezgimas. Man taip atrodo, ar is tikruju rankoves megztos vientisai su priekiu, bet per petukus siules matosi lygtais, o kaklas kaip padarytas? na pasakyk kaip pati modeli ismezgei, kaip kur kokia detale mezgei, plyyyyz  blink.gif



Del RIFES megztuko as jau seniai seile varvinu... SUperninis megztukas, net per nugara siurpas nuejo, kaip as jo noriu. Tik kad jau suplanuotu darbu eile - kilometrine:)
Ka tik baigiau megzti moherinius salius mamai ir busimai anytai. Dabar reikia numegti dovanas teciui ir busimam uosviui. O dar planuose yra suknele ir svarkelis antrai vestuviu dienai... Laiko truksta, gal kas parduosit (laiko) bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2007 02 21, 09:17)
Del RIFES megztuko as jau seniai seile varvinu... SUperninis megztukas, net per nugara siurpas nuejo, kaip as jo noriu. Tik kad jau suplanuotu darbu eile - kilometrine:)
Ka tik baigiau megzti moherinius salius mamai ir busimai anytai. Dabar reikia numegti dovanas teciui ir busimam uosviui. O dar planuose yra suknele ir svarkelis antrai vestuviu dienai... Laiko truksta, gal kas parduosit (laiko) bigsmile.gif

Pensininkų paprašyk ,gal jie to gero turi lotuliukas.gif bet kokia šauni būsima marti thumbup.gif , o jie tokius dalykus įvertina,nes aš tai palikčiau nesuprasta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ladana @ 2007 02 20, 23:01)
merginos reikia pagalbos, turiu uzsakyma moherini sijona numegzti  virbalais  i apacia labai platejanti, gal kas turit kokiu ideju ar nuorodu kur paieskot galeciau.

Dabar prekybos centruose parduodamas toks žurnaliukas Rankdarbiai, ten yra 2 nuostabūs mocheriniai sijonai, abudu platėjantys į apačią wub.gif
Atsakyti
tuos rankdarbius as turiu, bet ten vaseliu nerti.gal kas turite sausio men. moters savaitgalio rankdarbius tik nezinau koks numeris ,va ten tai buvo juodas sijonas is moheros ir virbalais megztas.
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 10, 18:36)
1,2 eilė - visos gerosios
3 eilė - penkios akys suimamos kartu ir iš jų išmezgamos 5 akys, 1 geroji ir t.t.
4,5,,6, eilė - visos gerosios
ir vėl nuo 3 eilės



bet pavyzdziui as lygines eiles (2, 4 ir t.t.) mezgiau isvirksciomis akimis. Na, kad gerojoje pusej butu vien gerosios akys, o blogojoj - vien isvirkscios.

Papildyta:
QUOTE(bazuka @ 2007 02 21, 09:29)
o jie tokius dalykus įvertina,nes aš tai palikčiau nesuprasta  doh.gif


Mano ttevai tai tikrai supras. O siaip, mano nuomone, save gerbiantis ir issilavines zmogus visada supras ir ivertins ranku darba!
Atsakyti