Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Įkelsiu ir aš man patikusį modeliuką,aprašymo nėra,manau jis ir tiap nesudėtingas,be to ir iki švenčių laisvai galima spėt nusimegzt ax.gif

user posted image
Atsakyti
gražuuu, bet kaip iki švenčių tokią figūrą gaut doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2006 11 30, 09:57)
gražuuu, bet kaip iki švenčių tokią figūrą gaut doh.gif lotuliukas.gif



g.gif o čia niekuo negaliu padėt,net nuotraukos nepagelbės biggrin.gif
Atsakyti
o kokie čia siūliukai?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 11 30, 12:31)
o kokie čia siūliukai?


bigsmile.gif na kogero mochera,tik pasirinkti reikėtų plonytę,ne labai ilgo plauko 4u.gif čia ne mano darbelis jeigu ką ax.gif
Atsakyti
Mano vienas iš paskutinių mezginių, 70 proc. mohera.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 08, 17:12)
Mano vienas iš paskutinių mezginių, 70 proc. mohera.



Per maža nuotraukytė įžiūrėt,įdomu kas per raštas g.gif galėtum čiut stambesniu planu parodyt ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 08, 18:55)
Per maža nuotraukytė įžiūrėt,įdomu kas per raštas  g.gif galėtum čiut stambesniu planu parodyt ? 4u.gif

user posted image

raštas daug kam žinomas- kai suimant penkias akis iš karto išmezgamos 5.Mezgu šalius tokiu raštu, o dabar pabandžiau tokį sumetamą megztinį - gyvai atrodo visai nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2007 01 08, 18:12)
Mano vienas iš paskutinių mezginių, 70 proc. mohera.



Grazu!!!! o gal tikrai didesne nuotraukyte, ir modelis geriau matytusi... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 08 sausio 2007 - 22:49
QUOTE(eya @ 2007 01 08, 22:48)
Grazu!!!! o gal tikrai didesne nuotraukyte, ir modelis geriau matytusi... 4u.gif

Ačiū, bandau didesnę foto

user posted image
Atsakyti
Soni, o megzdama ar dejai silkini (ar medvilnini) siula, kad mezginys nesitampytu?
Matau, kad retai megztas, kaip manai, ar nelabai issitampys isskalbus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauradr @ 2007 01 09, 11:53)
Soni, o megzdama ar dejai silkini (ar medvilnini) siula, kad mezginys nesitampytu?
Matau, kad retai megztas, kaip manai, ar nelabai issitampys isskalbus?  unsure.gif

ne, nedėjau, mezgiau trumpesnį, dar neplautas jis, bet noriu, kad į ilgį pasitemptų biggrin.gif
Atsakyti