Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Virvutė @ 2006 02 10, 12:41)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif džiaugiuosi, kad aktyviai mamytės mezgėjėlės dalyvaujat. Ir patarimų ir modeliukų negailit. Jau yra iš ko ir rinktis.
Bet gal galit pareikšti savo nuomonę, koks megztiniuko modelis tiktų labai nedidukei mamytei? Kuriai viskas vienoje vietoje? biggrin.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif Ir kojos ir kaklas  tongue.gif O siūliukai tai tokie pereinančių spalvų - nuo geltonos iki rudos. Tokie kaip rudeniški klevo lapai.
Prašau patarimų. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurate84 @ 2006 02 10, 14:46)
O gal kuri įsivaizduojat kaip šitą raštelį nunarpliot?

jei turi tokią knygą "didžioji mezgėja" ten tikrai yra... atrodo thumbup.gif klasiškai
Atsakyti
paprasta, bet gražu wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dragon @ 2006 02 10, 09:56)
Ten kazkas klause, kaip priziureti mocherinius mezginius.Tai as taip juos skalbiu;i silta, bet ne karsta vandeni, pamirkau(miltelius naudoju brangesnius arba spec.megstiems )trinti nereikia tik vandenyje"pagniauzyti" tongue.gif  gresti negalima,tik lengvai suspausti ir perkelti i svaru taippat drungna vandeni,skalaujant irgi vandeny pagniauzyti.Negresti,tik lengvai nuspaudyti vandeni ir tiesti ant pvz.paklodes.As patiesiu prie radijatoriaus mazdaug para ir sausas.Mezginio nepurtyti kaip kitu skalbiniu,o paguldyta patvarkome,pakedename biggrin.gif na kad butu toks koki nesiojame,kad nebutu isilgejes ar isplatejes.


Ačiū, Dragon, o tai jau pamaniau, kad per sudėtingą klausimą uždaviau - žiūriu, niekas neatsako... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate84 @ 2006 02 10, 13:46)
O gal kuri įsivaizduojat kaip šitą raštelį nunarpliot?

Sveikutė.
Šis raštelis l. gražus, bet gana sunku jį megzti. Parašyk e-mail`ą atsiųsiu. Šiaip jis buvo įdėtas kažkurioj temoj kartu su tokiu šaliu, dar vėliau su suknele.
Iki
Atsakyti
Laba diena, sakykit ar jums moheriniai megztukai nesielektrina?Aš dėvėdama vilnonius tokio dalyko nebuvau pastebėjusi.Neseniai nusimezgiau iš moheros su šilku, tai kai nusiveklu striukę, tai megztukas siaubingai prilipęs prie kūno, net nemalonu jį dėvėti.Vieną priežastį aš žinau:striukės vidus iš natūralaus kailio :)Bet negi negalima nieko padaryti?Skalbimo skysčiai ir ''lenor" nepadeda.
Atsakyti
Yra antistatiniai purškalai, pabandyk juos mirksiukas.gif
Atsakyti
vashiuku mocherine skara mamai nuneriau ir lb susizhavejau mochera, bet moku tik vasheliu smile.gif gal ka nors esate machiusiso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IevaP @ 2006 02 12, 17:10)
Laba diena, sakykit ar jums moheriniai megztukai nesielektrina?Aš dėvėdama vilnonius tokio dalyko nebuvau pastebėjusi.Neseniai nusimezgiau iš moheros su šilku, tai kai nusiveklu striukę, tai megztukas siaubingai prilipęs prie kūno, net nemalonu jį dėvėti.Vieną priežastį aš žinau:striukės vidus iš natūralaus kailio :)Bet negi negalima nieko padaryti?Skalbimo skysčiai ir ''lenor" nepadeda.

čia "žieminis reikalas", mano kailinukai tiesiog šaudo...
Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2006 02 11, 19:02)
Sveikutė.
Šis raštelis l. gražus, bet gana sunku jį megzti. Parašyk e-mail`ą atsiųsiu. Šiaip jis buvo įdėtas kažkurioj temoj kartu su tokiu šaliu, dar vėliau su suknele.
Iki

Dėkui 4u.gif , bet aš jau radau kitoj temoj, reikės pabandyt patį raštelį megzti gal kas ir pavyks.
Atsakyti
user posted image

mano busimas darbas po skaros biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti