Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Aicu merginos drinks_cheers.gif Nu keliausiu dar šiandien nusipirkti šį aparačiuką. Megztinius atnaujinsiu assa.gif
Atsakyti
merginos, paaiskinkit, prasau, ka reiskia tos "brosovaja" ir kaip man paskaiciuot tuos cm, jei mano ismera 36? Busiu labai dekinga, man sis megztukas labai patiko


QUOTE(Ligvita @ 2006 08 15, 11:41)
user posted image



Atsakyti
Brosovaja nitj - čia pagalbinis siūlas (ne angorinis), kurį reika darbo eigoje išardyt. blink.gif
O čia nurodytas dydis turėtų būt pagal tavąjį maždaug 40-42 g.gif
Žiūrėk, megztuko apačia šiame pavyzdyje - 50 cm (25 cm pirmoji dalis ir 25 cm antroji). O tau kiek reikia? Kokių 42-45 cm? Tai va ir skaičiuok
umn.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 03 lapkričio 2006 - 22:44
QUOTE(_vetra_ @ 2006 11 03, 15:47)
Aicu merginos    drinks_cheers.gif  Nu keliausiu dar šiandien nusipirkti šį aparačiuką. Megztinius atnaujinsiu  assa.gif

Ir aš nusipirkau tokį aparačiuką smile.gif Maximoj kainavo 7 lt ax.gif Jau kas per geras išradimas, atnaujinau visus megztukus, net paltą ir trikotažines palaidines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 11 03, 22:38)
Brosovaja nitj - čia pagalbinis siūlas (ne angorinis), kurį reika darbo eigoje išardyt. blink.gif
O čia nurodytas dydis turėtų būt pagal tavąjį maždaug 40-42  g.gif
Žiūrėk, megztuko apačia šiame pavyzdyje - 50 cm (25 cm pirmoji dalis ir 25 cm antroji). O tau kiek reikia? Kokių 42-45 cm? Tai va ir skaičiuok
  umn.gif    lotuliukas.gif



o ta Brosovaja nitj netyčia negali būti virbalai su valu ? g.gif
Atsakyti
[quote=SoJa,2006 11 04, 11:33]
o ta Brosovaja nitj netyčia negali būti virbalai su valu ? g.gif

Negali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 11 03, 23:38)
Brosovaja nitj - čia pagalbinis siūlas (ne angorinis), kurį reika darbo eigoje išardyt. blink.gif
O čia nurodytas dydis turėtų būt pagal tavąjį maždaug 40-42  g.gif
Žiūrėk, megztuko apačia šiame pavyzdyje - 50 cm (25 cm pirmoji dalis ir 25 cm antroji). O tau kiek reikia? Kokių 42-45 cm? Tai va ir skaičiuok
  umn.gif    lotuliukas.gif

Aciu, Virbalai, gal ir bandysiu, visai mielas man tas megztukas, ir nesudetingas atrodo.
Gal, merginos, patarsit, kiek pirk siulu ir kokio metrazo, man tai 500 g bus perdaug. Zinau tokia parduotuve prie buvusio Lietuvos kinoteatrom, ten ant kampo, ten turbut bus tu siulu, gal apier ta parde kas pasisakys. Ar ten ne per brangu. Gal geriau Gariunuose? Cia Vilniuj, aciu
Atsakyti
sveikos,
įsibrausiu ir aš čia. Gal kokių patarimų pasakysit - turiu mocherinių siūlų visokių spalvų ir po pusę, po trečdalį matkelio. Norėčiau megztinuką nusimegzti, bet dryžuoto nelabai noriu, gal duosit kokių idėjų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2006 11 05, 22:46)
sveikos,
įsibrausiu ir aš čia. Gal kokių patarimų pasakysit - turiu mocherinių siūlų visokių spalvų ir po pusę, po trečdalį matkelio. Norėčiau megztinuką nusimegzti, bet dryžuoto nelabai noriu, gal duosit kokių idėjų  4u.gif


Sveika, čia ne iš moheros, bet visai gera idėja. 4u.gif
http://photos.stream...3d6a82dbe6e.jpg
Atsakyti
Sviekos, mane irgi ikvepe kitu darbai. rolleyes.gif Visu darbai tokie unikalus ir grazus! bigsmile.gif Taigi pabandziau ir as ka nors panasaus sukurti smile.gif

Cia mano pirmi darbeliai is moheros. Taigi prasau ivertinti blush2.gif
http://public.fotki....in/rankdarbiai/
Atsakyti
Man tai labai wub.gif
Atsakyti
Dekui, stengiaus neatsilikti nuo kitu darbstuoliu blush2.gif
Atsakyti