Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

dar karta aciu uz pagyras biggrin.gif 4u.gif
Bandysiu atsakyt i klausimus:
mezgiau viengubu siuliuku;
kaklo ir sonu krastelius apneriau, o apacia realiai kazkiek raitosi, isplovus matysiu, ko gero teks ir apacia apnert, o rankoves naturaliai nesiraito, gal del to, kad siauros g.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2006 02 09, 21:02)

fainulka sis megztukas, labai labai noreciau toki nusimegzt. Jei turi ir gali atsiusk man schema emailu neringute26@gmail.com
Is anksto dekoju, kuo greiciau noriu pradet megzt. Kaip tik turiu nusipirkusi mocheriniu siulu, bus labai faina.
Atsakyti
QUOTE(saulutees @ 2006 10 20, 13:02)
fainulka sis megztukas, labai labai noreciau toki nusimegzt. Jei turi ir gali atsiusk man schema emailu neringute26@gmail.com
Is anksto dekoju, kuo greiciau noriu pradet megzt. Kaip tik turiu nusipirkusi mocheriniu siulu, bus labai faina.


neturiu verysad.gif
kai turiu ir schemas dedu kartu su nuotraukom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica:) @ 2006 10 19, 20:12)
Gitulia, tavo megztukas  thumbup.gif Gal gali pasakyt, kiek matkelių sunaudojai? ax.gif Iš anksto dėkui už ats. 4u.gif

Koks grožis SAKĖS ir spalva ir....iesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2006 10 18, 12:57)
Parodysiu kas isejo is mano zalios mocheros  ax.gif
user posted image

user posted image

Nu turėjau si megstuką omenyje blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniomama @ 2006 10 20, 14:29)
Koks grožis SAKĖS ir spalva ir....iesiog  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:

Nu turėjau si megstuką omenyje  blush2.gif  blush2.gif



super..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noriu, kad man pagelbėtumėt.Aš tik mokausi. Noriu megzti šaliką,turiu bordinės spalvos mocheros, bet nesuprantu ką reiškia užmetimas blush2.gif . Moku gerą akį, blogą akį, o kaip su užmetimu g.gif
Atsakyti
tiesiog uždedi siūlą ant virbalo ir toliau išmezginėji kitas akis. Po užmetimo dažniausiai eina dvi sumegztos akys, kitaip akių prisidaugins perdaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2006 10 23, 21:52)
tiesiog uždedi siūlą ant virbalo ir toliau išmezginėji kitas akis. Po užmetimo dažniausiai eina dvi sumegztos akys, kitaip akių prisidaugins perdaug smile.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bėgu bandyti.
Atsakyti
Gitulios megztinis thumbup.gif labai gražus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2006 03 09, 16:11)
....O gumuliukus galima nuburbuliuoti spec. aparatu.




Žinau, kad šią žinutę parašei pakankamai senai, bet mane labai sodomino vienas dalykas bigsmile.gif Kas per aparatas, kuris burbuliukus nurenka? g.gif Niekada apie tokį neteko girdėti.... Būtų labai naudingas mirksiukas.gif Gal galėtum daugiau papasakoti?
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2006 11 03, 12:00)
Žinau, kad šią žinutę parašei pakankamai senai, bet mane labai sodomino vienas dalykas bigsmile.gif  Kas per aparatas, kuris burbuliukus nurenka?  g.gif Niekada apie tokį neteko girdėti.... Būtų labai naudingas  mirksiukas.gif Gal galėtum daugiau papasakoti?



tas aparatas veikia labai panašiu principu, kaip vyriškos elektrinės skutimosi mašinėlės wink.gif Jų galima visur nusipirkti - Maximoj pats paprasčiausias (ir tikrai ne prasčiausias) variantas kainuoja apie 10 lt wink.gif vadinasi pūkų nurinkiklis ar kažkaip panašiai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 03 lapkričio 2006 - 14:07
QUOTE(_vetra_ @ 2006 11 03, 12:00)
Žinau, kad šią žinutę parašei pakankamai senai, bet mane labai sodomino vienas dalykas bigsmile.gif  Kas per aparatas, kuris burbuliukus nurenka?  g.gif Niekada apie tokį neteko girdėti.... Būtų labai naudingas  mirksiukas.gif Gal galėtum daugiau papasakoti?



Tas aparačiukas tai ir man superinis thumbup.gif . Jų yra įvairių. Įmesiu nuorodėlę, kad būtų aišku apie ką eina kalba

http://www.senukai.l...id=000050711813

http://www.senukai.l...id=000050711814
Atsakyti