Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

aciu visoms uz patarimus ir linksmus pasakojimus:)
tai kad ir perku ta mohera, kuri ne maziau 80 proc..... galvojau, kad del to ir seriasi, kad pernelyg daug ten jos sudety yra. g.gif
tai matyt kad teks laukti, kol megztukas pats savaime nupliks. nes jau norejau kokias sukeles suns ar kates kailiui skirtas nupirkti ir pasukuoti, kad greiciau issisertu... biggrin.gif
Atsakyti
Neriu mocherinį megstuką 80proc. moheros ir 20proc. akrilo...

Klausimas, po skalbimo jis bus labiau linkęs pasitraukti ar išsitempti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2006 10 12, 07:04)
Neriu mocherinį megstuką  80proc. moheros ir 20proc. akrilo...

Klausimas, po skalbimo jis bus labiau linkęs pasitraukti ar išsitempti?  mastau.gif

geras klausimas mirksiukas.gif Iš mano patirties - labiau tempiasi ax.gif , tik vienas susitraukė, bet ten buvo 100 proc. angora ax.gif
Atsakyti
Parodysiu kas isejo is mano zalios mocheros ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 10 18, 12:57)
Parodysiu kas isejo is mano zalios mocheros  ax.gif



thumbup.gif labai super - nereikėjo čia tikrai jokio rašto thumbup.gif tikrai finale labai fainas drabužėlis gavos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 18 spalio 2006 - 12:01
Aciu Peperoni 4u.gif
Tik man atrodo rankoves siek tiek per trumpos gavosi, jei as is apacios is traukus siula bandyciau keleta eiluciu damegzt, kaip manot ar gerai gautusi, ar iseitu tas akis surinkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 10 18, 13:04)
Aciu Peperoni  4u.gif
Tik man atrodo rankoves siek tiek per trumpos gavosi, jei as is apacios is traukus siula bandyciau keleta eiluciu damegzt, kaip manot ar gerai gautusi, ar iseitu tas akis surinkt  g.gif

Išeitų, kodėl gi ne g.gif Aš tai su vąšeliu pailginu, jei reikia ax.gif
Gitulia, megztukas thumbup.gif O spalvytė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai mielas megztukas gavos thumbup.gif
Atsakyti
gitulia, super thumbup.gif Spalva tokia gaivi thumbup.gif
Atsakyti
Oi aciu aciu uz pagyras biggrin.gif
o dabar man ji isplauti, ar nereikia? O gal plaunant rankoves dar siek tiek patys g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 10 18, 13:05)
Išeitų, kodėl gi ne  g.gif  Aš tai su vąšeliu pailginu, jei reikia  ax.gif
Gitulia, megztukas  thumbup.gif  O spalvytė  wub.gif  wub.gif  wub.gif


man tai iš foto atrodo, kad jos normalios, g.gif - o su vąšeliu irgi gera idėja - jei rastum gražų raštelį - tai tikrai gali dar pagražint mezginį ax.gif

QUOTE(gitulia @ 2006 10 18, 13:08)
Oi aciu aciu uz pagyras  biggrin.gif
o dabar man ji isplauti, ar nereikia? O gal plaunant rankoves dar siek tiek patys  g.gif


Jeigu dar neplovei - būtinai tą padaryk wink.gif palygės akys, ir rankovės tikrai pailgės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 10 18, 12:57)
Parodysiu kas isejo is mano zalios mocheros  ax.gif
user posted image

user posted image



Labai jau gražus megztukas, toks pavasariškas. biggrin.gif
Atsakyti