Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Irunia, suprantu ka nori pasakyti, bet as jokios iskarpos neturiu ir mezgu is galvos, netgi pati megztini susigalvojau, o ne pagal koki zurnala. O dar kai mochera megzta laisvai, tai ir nebesuprantu nei kokio jis dydzio, nes koki krasta kaip patempei ten ir ilgesnis ar didesnis gaunas doh.gif Jau zadejau is viso ji isardyti, bet gal dar pabandysiu pasiterlioti, nes ardosi tai nekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kostina @ 2006 09 27, 15:02)
Šitas megztukaslabai gražus, gal turit jo aprašymą?


Tai kad labai jau cia nesudetinga man rodos g.gif apacia paprasta stulpeliu, nuo pilvo vidutio isemimas trikampis, o sonuose pynute pagal pageidavima 4u.gif
QUOTE(white:) @ 2006 09 27, 17:17)
Gal kas turi sito rastuko schema? Toks banguotas debeselis, kurio man laaabai prisireike  blush2.gif

Deja nea...

QUOTE(Irunia @ 2006 09 27, 19:58)
Aš tai viską darau pagal iškarpą. Mezgu tiesų ir kai jau pagal iškarpą laikas rankovę daryti - pridedu visą mezginį prie iškarpos ir skaičiuoju kiek nuimti pagal iškarpą kad gražu būtų. Kaip čia geriau paaiškint  g.gif
Žodžiu nuimu akių skaičių tiek, kad pagal iškarpą gautųsi aptaku. Nu pvz.: vienoj eilėj nuimu kokias 4-5 akis, numezgu iki galo, grįžtu atgal - vėl pridedu prie iškarpos. Tada jau kažkiek mažiau nuimt reikia ir t.t.
Taip darau ir iškirptes.

Bliamba lengviau parodyt būtų. Sorry jei neaiškiai  blink.gif  ax.gif

Ir as taip pat darau drinks_cheers.gif arba jei ne pagal iskarpa,tai pagal kita,tinkanti megztini matuoju pridedinedama 4u.gif o su masina mezgant triu iskarpu skaitytuva,tai nieko net matuot nereikia, nusipaisius iskarpa rodo,kiek akiu kurioj vietoj turi but thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 28, 09:15)
Irunia, suprantu ka nori pasakyti, bet as jokios iskarpos neturiu ir mezgu is galvos, netgi pati megztini susigalvojau, o ne pagal koki zurnala. O dar kai mochera megzta laisvai, tai ir nebesuprantu nei kokio jis dydzio, nes koki krasta kaip patempei ten ir ilgesnis ar didesnis gaunas  doh.gif  Jau zadejau is viso ji isardyti, bet gal dar pabandysiu pasiterlioti, nes ardosi tai nekaip  schmoll.gif



Aš irgi visada mezgu iš galvos wink.gif paprastai tiek priekyje, tiek nugaroj - pažastims sumezgu 3 kartus kas antroje eilėje po 2 (arba 3 - priklausomai nuo siūlų storio) akis. Analogiškai darau ir su rankovėm. Paprastai viskas gaunasi gerai...

O ardosi lengviau (kažkas forume rašė) drėgnas mocherinis mezginys - bet tokiu atveju reiktų jį plaut - o tai nemanau ar gerai... unsure.gif

dar susipynusius mocheros pūkus atskirti labai padeda toks siuvimo įrankis - ardiklis - šiaip jis skirtas sagų kilpų skylėms prapjauti, bet nepamainomas ir ardant ką nors... Ant kotelio būna toks išsišakojimas į dvi šakas - o viduriukas tarp jų pjauna kaip peiliukas... nu nžn ar aiškiai čia paaiškinau.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 28 rugsėjo 2006 - 08:39
gal kas turi kokios nors patirties perkant siulus viliuje?? gal kas zinot kokiu geresniu ir pigesniu blush2.gif perduotuviu:) labai noriu neapsipirkti nes kainos labai svyruoja visur. aciu jus is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2006 09 28, 17:32)
gal kas turi kokios nors patirties perkant siulus viliuje?? gal kas zinot kokiu geresniu ir pigesniu blush2.gif perduotuviu:) labai noriu neapsipirkti nes kainos labai svyruoja visur. aciu jus is anksto 4u.gif

na,manau,bandyk Diteksa, ju nebrangus siulai,od del eprparduotuviu-kodel gi neperejus per skudurynus? ten buna labai neblogu lobiu,o ishsiaurdzius-geru siulu 4u.gif tik aisku,su moheros ardymu,jei panesiota,sunku gali buti,bet del kitu siulu,man atrodo,verta demesio,jei nesinori moketi daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2006 09 28, 18:32)
gal kas turi kokios nors patirties perkant siulus viliuje?? gal kas zinot kokiu geresniu ir pigesniu blush2.gif perduotuviu:) labai noriu neapsipirkti nes kainos labai svyruoja visur. aciu jus is anksto 4u.gif


Didžiausias pasirinkimas ir pigiausi siūlai yra ... Gariūnuose blink.gif Už grynos vilnos 1000m (penki, berods, matkeliai - megztiniui) sumokėjau 40 litų. 50 medvilnės ir 50 vilnos - už šešis matkelius - 30 lt.
Jie yra pirmoje, berods eilėje - pačiam gale. Dar yra ketvirtos eilės gale. Ir dar ten prie kavinės kažkokios - irgi gale (Gariūnuose buvau antrąsyk gyvenime - su "gidėmis" - blush2.gif , tai tiksliau nenupasakosiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer: 03 spalio 2006 - 13:22
tikrai pabandysiu mergaites pasieiskot kaip ir pataret:) aciu uz pagalba;)
Atsakyti
Mielos mezgejeles,
prasau padekit! nusimezgiau toki faina megztuka is moheros, kuri siek tiek ilgelesnio plauko. mielas, minkstas. bet negaliu nesiot....... jau kad plaukuojasi, tai baisu!!!!!!!!!! kur tik eiciau, visur kalnai plauku veliasi....... bandziau iskalbti - ne velnio nepadejo..... i saldymo kamera kisau - tas pats....... verysad.gif gal kada teko ir jums susidurti susidurti su tokiu dalyku??? ka daryt, kad nesiplaukuotu taip?????
mesti lauk gaila.............. gal sakau galima kaip nors dar isspresti sia problema?
Buciau labai dekinga uz patarimus.
Atsakyti
Manau, kad nieko nepadarysi.Man irgi taip buvo.Rengiantis net ir ant blakstienų pakibdavo.Per laiką pūkų sumažėjo.Bet vistiek yra. Tad kantrybės cool.gif
Atsakyti
aš irgi toką turėjau tongue.gif per metus laiko išsišers lotuliukas.gif lotuliukas.gif kartą vaziavau truliku[tada blokados laikai buvo] TRULIS SAUSAKIMŠAS,prie manęs toks kostiumuotas prisiplojęs stovi.aš taip ir taip muistausi,sau vietos ieškau,paziūriu į to zmogelio nugarą,o ji visa mano vilna aplipus blink.gif sprukau pirma laiko iš trulio kol nuo zmonos kailin negavau tongue.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš porą tokių megzinukų , bet vienam padėjo toks labai paprastas būdas : įdedi į politileninį maišiuką ir parai į šaldytuvą biggrin.gif Pūkai nustojo kritę , bet kažkodėl tik vienam. Matyt dar ir nuo moheros kokybės priklauso ax.gif
Atsakyti
Jei perkate mocherą tai geriau rinkitės bent jau 80%, nes kitaip tai plaukų užeks ir sau ir kaimynams, dar ir baldams liks. O šaldymo kamera- vienai dienai. 4u.gif
Atsakyti