Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(lysa @ 2006 09 26, 16:03)
unsure.gif  o jums patogu tais virbalais su valu megzt?  g.gif  unsure.gif aš kažkaip jau 100 metų tokiais nemezgiau.....

Man irgi labai patogu. Aš iš viso mėgėja virbalų su valu ir net ir tose vietose, kur jie nebūtini su jais mezgu ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kaip jums siūlai iš parduotuvės Kęstučio g. kur yra Vilniuje, pamiršau pavadinimą parduotuvės, sveriami jie g.gif g.gif g.gif Aš dėl moheros klausiu, nes sveriami pigiau išeina ax.gif ax.gif
Atsakyti
Ieskausi internete,ka cia idomaus ir grazaus is mocheros nusinarpliojus,nes turiu bais daug visokios,o ideju-0 doh.gif
tai ir jum idesiu,jei idomu 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
dar keletas 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oho clap.gif moshke, kokių tu čia grožybių pridėjai thumbup.gif Man labai patiko ta ant šleikučių - nei tai bliuskytė, nei tai liemenė wub.gif thumbup.gif minimum siūlų ir pastangų, o rezultatas greitas ir gražus wub.gif clap.gif
Atsakyti
Esu ir aš tokį gražų megstinuką nužiūrėjusi wub.gif , tik va niekaip laiko nelieka unsure.gif
(čia iš Promod puslapiuko smile.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2006 09 27, 13:49)
Esu ir aš tokį gražų megstinuką nužiūrėjusi  wub.gif , tik va niekaip laiko nelieka unsure.gif
(čia iš Promod puslapiuko smile.gif )

user posted image

labai mielas megztukas
Atsakyti
Dute, Parduotuvė Kęstučio gatvėje "Diteksas" vadinasi smile.gif ir siūlai ten geri, man niekuo nesiskiria nuo tų kur parduotuvėse pardavinėja, tik daaaug pigesni
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodo @ 2006 09 27, 15:43)
Dute, Parduotuvė Kęstučio gatvėje "Diteksas" vadinasi  smile.gif ir siūlai ten geri, man niekuo nesiskiria nuo tų kur parduotuvėse pardavinėja, tik daaaug pigesni
thumbup.gif

Aha, tą parduotuvę turėjau omenyje ax.gif Reiks tada nugriebti ką nors iš ten thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Šitas megztukaslabai gražus, gal turit jo aprašymą?
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2006 09 27, 11:42)
user posted image

Gal kas turi sito rastuko schema? Toks banguotas debeselis, kurio man laaabai prisireike blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white:): 27 rugsėjo 2006 - 18:17
QUOTE(gitulia @ 2006 09 26, 13:52)
verysad.gif  nieko neisejo is mano mocherinio zalio megztinio  verysad.gif
Isardziau puse rankoves, nes gavos per plati ir istatyti nemoku, teks ardyti ir pati megztini iki pazastu. Merginos padekit normaliai rankoves padaryti. Jei nugara megztinio mezgiau is 70 akiu, o rankoves bus is 50 (nes 60 per platu ir negraziai gavosi), kaip man padaryti pazastis, po kiek akiu nuimti ir kaip rankoves virsu numegzt, nemoku  doh.gif


Aš tai viską darau pagal iškarpą. Mezgu tiesų ir kai jau pagal iškarpą laikas rankovę daryti - pridedu visą mezginį prie iškarpos ir skaičiuoju kiek nuimti pagal iškarpą kad gražu būtų. Kaip čia geriau paaiškint g.gif
Žodžiu nuimu akių skaičių tiek, kad pagal iškarpą gautųsi aptaku. Nu pvz.: vienoj eilėj nuimu kokias 4-5 akis, numezgu iki galo, grįžtu atgal - vėl pridedu prie iškarpos. Tada jau kažkiek mažiau nuimt reikia ir t.t.
Taip darau ir iškirptes.

Bliamba lengviau parodyt būtų. Sorry jei neaiškiai blink.gif ax.gif
Atsakyti