Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Ilona78 @ 2006 09 14, 14:44)
Kokioje parduotuveje Jus pirkot tokiu graziu suli.....pasidalinkite info 4u.gif



Kaune tokių yra Urmo bazėj, mugėse... mirksiukas.gif
Atsakyti
Uz 1 vnt. mokejau 10 lt berods g.gif

P.s. prasymas - necituokit paveiksleliu, dabar mano siulu foto eis per kelis psl., kam bereikalo tiek vietos uzimt 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papildyta:
O čia tik idėjoms ( iš "Victoria Secret"):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Susiena supratau, kad paskutinių modeliukų schemučių nėra?
Atsakyti
verysad.gif nieko neisejo is mano mocherinio zalio megztinio verysad.gif
Isardziau puse rankoves, nes gavos per plati ir istatyti nemoku, teks ardyti ir pati megztini iki pazastu. Merginos padekit normaliai rankoves padaryti. Jei nugara megztinio mezgiau is 70 akiu, o rankoves bus is 50 (nes 60 per platu ir negraziai gavosi), kaip man padaryti pazastis, po kiek akiu nuimti ir kaip rankoves virsu numegzt, nemoku doh.gif
Atsakyti
Aš rankoves dažniausiai mezgu nuo peties linijos, tada nėra siūlės visai, kažkuri iš supermamyčių rašė kaip tai padaryt, tai aš tą mintį ir pasiskolinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2006 09 26, 14:46)
Aš rankoves dažniausiai mezgu nuo peties linijos, tada nėra siūlės visai, kažkuri iš supermamyčių rašė kaip tai padaryt, tai aš tą mintį ir pasiskolinau  blush2.gif


O kaip tas yra daroma? Papasakokit koki lengvesni buda normaliom rankovem numegzt, ir kiek akiu isimt is pazasties, kad butu normalus islinkimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 26, 13:52)
verysad.gif  nieko neisejo is mano mocherinio zalio megztinio  verysad.gif
Isardziau puse rankoves, nes gavos per plati ir istatyti nemoku, teks ardyti ir pati megztini iki pazastu. Merginos padekit normaliai rankoves padaryti. Jei nugara megztinio mezgiau is 70 akiu, o rankoves bus is 50 (nes 60 per platu ir negraziai gavosi), kaip man padaryti pazastis, po kiek akiu nuimti ir kaip rankoves virsu numegzt, nemoku  doh.gif

Aš siūlyčiau rankovei apmesti 40 akių ir mezgant kas 6-8 eilę pridėjinėt iš kraštų po 1 akį. O kai rankovė nusimegz iki pažastų, nuleist iš abejų pusių 1kartą 3 akis, 1 k. 2 akis, porą kartų po 1 akį, paskui kas 4 eilę po 1 ir taip 4 kartus, paskui po 3 akis iš kiekvienos pusės kiekvienoj eilej 3 kartus ir dar po 2 akis iš kiekvieno krašto. Likusias nuleisti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Peperoni @ 2006 09 15, 08:11)
Kaune tokių yra Urmo bazėj, mugėse...  mirksiukas.gif

Kaune yra dar ir tame kioskelyje prie stoties ir tikrai pigesni, negu 10 lt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2006 09 26, 14:52)
O kaip tas yra daroma? Papasakokit koki lengvesni buda normaliom rankovem numegzt, ir kiek akiu isimt is pazasties, kad butu normalus islinkimas?  4u.gif

Čia tikriausiai pirma reikia sumegzti priekį ir nugarą tarpusavy, paskui suimti akis aplink tą pažasties kraštą ant virbalų su valu ir megzti kaip vamzdį 4u.gif
Atsakyti
unsure.gif o jums patogu tais virbalais su valu megzt? g.gif unsure.gif aš kažkaip jau 100 metų tokiais nemezgiau.....
Atsakyti
Man virbalai su valu ziauriai patogus, bet ne tie, kuriu valas yra is kietokos plastmases. Turiu keleta ADDI firmos virbalus, kuriu valas minkstas, tai nekliuna ir patogu megzt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2006 09 26, 16:03)
unsure.gif  o jums patogu tais virbalais su valu megzt?  g.gif  unsure.gif aš kažkaip jau 100 metų tokiais nemezgiau.....

Man nepatogu schmoll.gif , nors turiu ir su minkštu valu
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2006 09 26, 16:03)
unsure.gif  o jums patogu tais virbalais su valu megzt?  g.gif  unsure.gif aš kažkaip jau 100 metų tokiais nemezgiau.....



labai patogu thumbup.gif ir nepavargsta taip rankos, jei mezginys platus ir iš sunkių siūlų... ax.gif
Atsakyti