Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Vakar nusipirkau mocheros. Lyg ir buvau sugalvojusi megzti susiauciama - surisama megztuka vien tik gerosiomis akimis. Ant siulu parasyta megzti 5-6 Nr. virbalais, bet abejoju ar nebus per daug skystas voratinklis g.gif . Pats siulas vizualiai matosi, kad siek tiek storesnis uz Kid mocheros. Kokiais Nr. virbalais jus mezgat megztukus? Jei megziu 4 Nr. ar nesigaus toks visai skystas, kuris po to istys?
Merginos pagelbekit, o tai pirma karta megziu is mocheros. 4u.gif
Cia mano pirkinys (del tu burbuliuku galvoju, kad rastas cia kaip ir butu nebereikalingas, o gal as klystu):
user posted image
Atsakyti
[quote=gitulia,2006 09 12, 13:25]
Vakar nusipirkau mocheros. Lyg ir buvau sugalvojusi megzti susiauciama - surisama megztuka vien tik gerosiomis akimis. Ant siulu parasyta megzti 5-6 Nr. virbalais, bet abejoju ar nebus per daug skystas voratinklis g.gif . Pats siulas vizualiai matosi, kad siek tiek storesnis uz Kid mocheros. Kokiais Nr. virbalais jus mezgat megztukus? Jei megziu 4 Nr. ar nesigaus toks visai skystas, kuris po to istys?
Merginos pagelbekit, o tai pirma karta megziu is mocheros. 4u.gif
Cia mano pirkinys (del tu burbuliuku galvoju, kad rastas cia kaip ir butu nebereikalingas, o gal as klystu):


man ir atrodo, kad raštelis netiks, labai gražūs siūlai ir aš mačiau tokių parduotuvėje, tik nesumąstau ką nusimegsti.
Atsakyti
Na, man asmeniškai, neatrodo gražiai tas "voratinklis", kai mohera ar angorka mezgama storais virbalais schmoll.gif Pati dažniausiai mezgu 2-3,5 storumo virbalais (žiūrint, kokie tuo metu laisvi būna blush-anim-cl.gif tongue.gif )... Siūlo susinaudoja gal kiek daugiau, bet gaunasi neskystas, plonas, šiltas megztukėlis clap.gif thumbup.gif O va tavuoju atveju nežinau... Nes ten tie burbuliukai yra... gal kaip tik gražiau bus su storesniais virbalais... g.gif Pabandyk su vienokiais ir su kitokiais po pavyzdėlį wink.gif Kuris tau pačiai bus gražesnis, tą ir narpliok bigsmile.gif ax.gif
Papildyta:
P.S. O siūlai labai gražūs, ir spalvytė liux good.gif
Atsakyti
Beziurint ir as uzsimaniau megzt.... ax.gif
Atsakyti
as tai siulyciau 4-4.5 numeriu megzti. Nebus per dideles skyles ir per mazos nebus. Tie burbuliukai labai grazu ir atskiro rasto tikrai nereikia.
Atsakyti
Aciu visoms uz patarimus 4u.gif
Vakar pradejau 4 Nr. virbalais, jau puse nugaros turiu biggrin.gif
Kad tik pavyktu taip kaip isivaizduoju g.gif
O jus megzdamos megztukus ties liemeniu siaurinat (iliemenuojat) ar mezgat staciai? As zadejau liemenuot, bet bijojau, kad kas nesigaus, neapsiskaiciavau ir mezgu staciai, gal nebus blogai kaip manot (megztukas suplanuotas susiauciamas - surisamas per liemeni) ?
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 13, 16:26)
Aciu visoms uz patarimus  4u.gif
Vakar pradejau 4 Nr. virbalais, jau puse nugaros turiu  biggrin.gif
Kad tik pavyktu taip kaip isivaizduoju  g.gif
O jus megzdamos megztukus ties liemeniu siaurinat (iliemenuojat) ar mezgat staciai? As zadejau liemenuot, bet bijojau, kad kas nesigaus, neapsiskaiciavau ir mezgu staciai, gal nebus blogai kaip manot (megztukas suplanuotas susiauciamas - surisamas per liemeni) ?



Aš mezgiau susiaučiamą su mašina ir mezgiau tiesiai ir paskui šonus gavau įsiūti, nes negražiai gulė. schmoll.gif Ir tik po to atkreipiau dėmesį, kad visų susiaučiamų megztinių iškarpos, kurių ilgis žemiau talijos, yra ties liemeniu susiaurinti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jagu: 13 rugsėjo 2006 - 15:56
Teks ardyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 12, 13:25)
Vakar nusipirkau mocheros. Lyg ir buvau sugalvojusi megzti susiauciama - surisama megztuka vien tik gerosiomis akimis. Ant siulu parasyta megzti 5-6 Nr. virbalais, bet abejoju ar nebus per daug skystas voratinklis  g.gif . Pats siulas vizualiai matosi, kad siek tiek storesnis uz Kid mocheros. Kokiais Nr. virbalais jus mezgat megztukus? Jei megziu 4 Nr. ar nesigaus toks visai skystas, kuris po to istys?
Merginos pagelbekit, o tai pirma karta megziu is mocheros.  4u.gif
Cia mano pirkinys (del tu burbuliuku galvoju, kad rastas cia kaip ir butu nebereikalingas, o gal as klystu):


Taip raštelio čia visai nereikia, nes siūlai tikrai patys iš savęs puošnūs. Aš iš panašių siūlų mezgiau 3,5 virbalais. Šiaip nelabai žiūriu,ką rašo ant etiketės, nes tada gaunasi tysalai. aš tokių nelabai didelė megėja. Todėl pabandyk pasimegti mažą gabaliuką su 3,5 o paskui palyginimui 4. Ir matysi kurie geriau.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 12, 14:25)
Vakar nusipirkau mocheros. Lyg ir buvau sugalvojusi megzti susiauciama - surisama megztuka vien tik gerosiomis akimis. Ant siulu parasyta megzti 5-6 Nr. virbalais, bet abejoju ar nebus per daug skystas voratinklis  g.gif . Pats siulas vizualiai matosi, kad siek tiek storesnis uz Kid mocheros. Kokiais Nr. virbalais jus mezgat megztukus? Jei megziu 4 Nr. ar nesigaus toks visai skystas, kuris po to istys?
Merginos pagelbekit, o tai pirma karta megziu is mocheros.  4u.gif
Cia mano pirkinys (del tu burbuliuku galvoju, kad rastas cia kaip ir butu nebereikalingas, o gal as klystu):
user posted image




Kokioje parduotuveje Jus pirkot tokiu graziu suli.....pasidalinkite info 4u.gif
Atsakyti
Ten kur as gyvenu, nera spec. siulu parduotuves, tai pirkau mugej (prekyvietej) siulu skyriuj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2006 09 06, 19:26)
Šaunūs mezginiai thumbup.gif, tik megztukui apdailą dėčiau iš kitokių siūlų ax.gif.
Iš mocheros su šilku mezgiau šalį , 110 akių, virš dviejų metrų ilgio, kutų nedariau, sunaudojau lygiai keturis matkelius. Virbalai nr. 4. Siūlas fantastiškas  thumbup.gif
user posted image

Iš mocheros su nailonu mezgiau kitą šalį, akių gal 80-90, ilgis virš 2 metrų, virbalai nr. 4, sunaudojau 3,5 matkelio. Esu įdėjus šalio nuotrauką anksčiau šitoj temoj smile.gif


koks megstukas gražus wub.gif gaila, kad man kartais kantrybės nepakanka didelius darbus apsiimti gaminti verysad.gif


QUOTE(gitulia @ 2006 09 12, 14:25)
Vakar nusipirkau mocheros. Lyg ir buvau sugalvojusi megzti susiauciama - surisama megztuka vien tik gerosiomis akimis. Ant siulu parasyta megzti 5-6 Nr. virbalais, bet abejoju ar nebus per daug skystas voratinklis  g.gif . Pats siulas vizualiai matosi, kad siek tiek storesnis uz Kid mocheros. Kokiais Nr. virbalais jus mezgat megztukus? Jei megziu 4 Nr. ar nesigaus toks visai skystas, kuris po to istys?
Merginos pagelbekit, o tai pirma karta megziu is mocheros.  4u.gif
Cia mano pirkinys (del tu burbuliuku galvoju, kad rastas cia kaip ir butu nebereikalingas, o gal as klystu):
user posted image


kiek už siūliukus sumokėjai, jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti