Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Nu, gerai suklydau doh.gif lotuliukas.gif Išnaršiau visą pintinę siūlų, kol etiketę suradau...25gr blush2.gif Mano megztukas melanžas-samaninė, ruda, dar blizga, mailutę pirkau ant petnešėlių tanko spalvos ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 06, 11:52)
Pasakojat tokius gerius, jau beveik ir as uzsimaniau ko nors is Kid mocheros, bet foto tai niekas norodot  4u.gif 
Pasigirkit gi savai naujais megztukais ir kitom gerybem, kad lengviau butu isivaizduot ta grozi  smile.gif

Nemoku įdėti foto,kaip išmoksiu,tai pasigirsiu.
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 09 05, 23:30)
Bet ta mochera iš GA tai man labai griaužia schmoll.gif

iš 4 išeina labai jau didelis šalis. Aš mezgu 4.5 virbalais, tai man trijų matkų sočiai užtenka:)

Neseniai mezgiau tokį nuo pečių kabantį megztuką, rankovėmis kiek žemiau alkūnių. Dydis - maždaug 34 smile.gif Tai šitų siūlų (su nylon) sunaudojau 4 matkelius, bet mezgiau dvigubu siūlu. Pridedu nebaigto susiūti megztinio fotkę smile.gif

user posted image

o čia dar du šalikai, abu po 120 akių į plotį, tik baklažaninis su raštu, tai raštas kiek susiaurina. Baklažaniniam sunaudojau 3 matkelius (jis jau beveik 2 metų senumo, daug kartų skalbtas skalbyklėj), o žaliam tik 2.5 matkelio (jis du kartus skalbtas).

user posted image


Šaunūs mezginiai thumbup.gif, tik megztukui apdailą dėčiau iš kitokių siūlų ax.gif.
Iš mocheros su šilku mezgiau šalį , 110 akių, virš dviejų metrų ilgio, kutų nedariau, sunaudojau lygiai keturis matkelius. Virbalai nr. 4. Siūlas fantastiškas thumbup.gif
user posted image

Iš mocheros su nailonu mezgiau kitą šalį, akių gal 80-90, ilgis virš 2 metrų, virbalai nr. 4, sunaudojau 3,5 matkelio. Esu įdėjus šalio nuotrauką anksčiau šitoj temoj smile.gif
Atsakyti
Neglaite, kažin ar išvis tas megztukas bus baigtas, žurnale man labiau patiko, o apdailai siūlai čia jau gal 3 variantas:) nerandu kol kas, kas tiktųsad.gif Siūlai turėtų būti stori ir standūs g.gif

Šalis labai gražus thumbup.gif O tuos kraštus tu iškart mezgei ar vėliau primezgei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 06 rugsėjo 2006 - 19:01
Viską mezgiau iš karto, turiu raštą kažkur. O vietoj kutų apnėriau smile.gif.

Tavo megztukas labai gražus, būtų labai gaila, jei nepabaigtum. O jeigu tuos kraštus apmegztum ta pačia mochera, tik trigubu ar net keturgubu siūlu mastau.gif. Toks kaip nuotraukoj per storas, o čia vis tik norėtųs tos pačios mocheros mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neglaite: 06 rugsėjo 2006 - 21:25
QUOTE(Neglaite @ 2006 09 06, 22:24)
Viską mezgiau iš karto, turiu raštą kažkur. O vietoj kutų apnėriau smile.gif.

Tavo megztukas labai gražus, būtų labai gaila, jei nepabaigtum. O jeigu tuos kraštus apmegztum ta pačia mochera, tik trigubu ar net keturgubu siūlu mastau.gif. Toks kaip nuotraukoj per storas, o čia vis tik norėtųs tos pačios mocheros mirksiukas.gif



Žinai, ten užmanymas buvo, kad viršus ir apačia iš visai kitos tekstūros ir spalvos storų siūlų, ir man būtent tai patiko. Bet dabar man tavo idėja atrodo labai gera, kuo nuoširdžiausiai ačiū už ją drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Jei savaitgali užbaigsiu, būsi pasitarnavus įkvepėja smile.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi padėjus drinks_cheers.gif, lauksim galutinio rezultato smile.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles, ziurineju vis ka grazaus mega mamos. Beskaitant apie grazu "nebaigta" megztuka kilo mintis, kad turetu graziai atrodyti i triguba machera imezgus liurekso.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2006 09 07, 13:37)
sveikos mezgejeles, ziurineju vis ka grazaus mega mamos. Beskaitant apie grazu "nebaigta" megztuka kilo mintis, kad turetu graziai atrodyti  i triguba machera imezgus liurekso.



Na as biski tundra, bet idomu pasidare kas tas liureksas? blush2.gif

O man manau graziai atrodytų triguba ta pati mochera su auksiniu blizganciu siuliuku (na nebent visokie blizguciai ne prie sirdies, bet dabar lyg ir madinga)... 4u.gif
Atsakyti
Daivaa ,
labai gražūs šaliai. wub.gif
Kokiu raštu mezgei baklažaninį? Ir kokio nr. virbalais mezgei abu šalius?
Nes iš macheros su šilku mezgiau tik megztinį, žiemai galvoju gal ir šalį reiktų nusimegzti. ax.gif
O galus apnėrei ar palikai taip gavosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 07 rugsėjo 2006 - 14:29
QUOTE(Rimukas @ 2006 09 07, 15:03)
Na as biski tundra, bet idomu pasidare kas tas liureksas?  blush2.gif

O man manau graziai atrodytų triguba ta pati mochera su auksiniu blizganciu siuliuku


Siaip tai liureksas ir yra blizgantis siūliukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2006 09 07, 18:26)
Siaip tai liureksas ir yra blizgantis siūliukas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



butent blizgantis siuliukas, maciau yra prikti visokiu spalvu net ir margu
Atsakyti