Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Man iškilo toks įdomus klausimas. Šiuo metu mezgu šviesų megztuką iš moheros, tai jis gausis praktiškai permatomas. Kaip ji nesioti? Nes liemenukas matysis. Galvoju gal maikutę ant šleikučių po megztuku reikia pasimauti. Kaip jus nesiojate šviesius megztukus? Su tamsesniais lengviau kazkaip... smile.gif
Atsakyti
Labutis, aš taip pat nusimezgiau megztuką- voratinklį, tai kol radau maikutę tinkamos spalvos po juo doh.gif , nes kitaip vaizdelis schmoll.gif Na, gal jaunoms ir sexi norinčioms atrodyt ir be maikutės thumbup.gif blush2.gif
Aš siūlus perku casa lanoj-50g apie10lt, ten 250m mirksiukas.gif Megztukui užteko 3ir galas geras liko (46dydis mano).
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 09 05, 23:30)
Bet ta mochera iš GA tai man labai griaužia schmoll.gif

iš 4 išeina labai jau didelis šalis. Aš mezgu 4.5 virbalais, tai man trijų matkų sočiai užtenka:)


Mano ir yra labai didelis - ir platus, ir ilgas, ir dar su raštu. Tai sunaudojau 4 matkelius mezgimui ir dar virš 0,5 kutams. Bet šalis thumbup.gif. Jei kada prisiruošiu, tai nufotografuosiu ir įdėsiu ax.gif
Atsakyti
Mezgėjos, o ką manot apie Kid mochierą, kuri Maximoj pardavinėjama po 7 ar 8 lt už 50 gr? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2006 09 06, 08:43)
Labutis, aš taip pat nusimezgiau megztuką- voratinklį, tai kol radau maikutę tinkamos spalvos po juo doh.gif , nes kitaip vaizdelis schmoll.gif Na, gal jaunoms ir sexi norinčioms atrodyt ir be maikutės  thumbup.gif  blush2.gif
Aš siūlus perku casa lanoj-50g apie10lt, ten 250m mirksiukas.gif Megztukui užteko 3ir galas geras liko (46dydis mano).


o maikutė ant šleikučių ar trumpom rankovem? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2006 09 06, 09:43)
Labutis, aš taip pat nusimezgiau megztuką- voratinklį, tai kol radau maikutę tinkamos spalvos po juo doh.gif , nes kitaip vaizdelis schmoll.gif Na, gal jaunoms ir sexi norinčioms atrodyt ir be maikutės  thumbup.gif  blush2.gif
Aš siūlus perku casa lanoj-50g apie10lt, ten 250m mirksiukas.gif Megztukui užteko 3ir galas geras liko (46dydis mano).



O siūlas plonas? Jei plonas, tai 50 g gal nelabai gali būti 250 m? turėtų būti daaaaug daugiau:) Arba siūlas storas g.gif

Aš dabar tokį visišką voratinklį mezgu, bet būtent su ta mintim, kad renksiuos jį ant kitokios spalvos maikutės smile.gif Pvz mėlyną vorantinklį ant žalios maikutės:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 06 rugsėjo 2006 - 09:30
QUOTE(dontstop @ 2006 09 06, 09:57)
Mezgėjos, o ką manot apie Kid mochierą, kuri Maximoj pardavinėjama po 7 ar 8 lt už 50 gr?  4u.gif



kid mohera yra jauno gyvuliuko vilna:) ji turėtų būti švelnesnė, nei suaugusio, bet kad ten labai jau šiurkšti. Pigu, bet ar bus įmanoma vilkėti?
Atsakyti
[quote=Daivaa,2006 09 06, 10:15]
O siūlas plonas? Jei plonas, tai 50 g gal nelabai gali būti 250 m? turėtų būti daaaaug daugiau:) Arba siūlas storas g.gif

Siūlas tikrai plonytis. Tik gramų ten 25, o ne 50, arfa suklydo... Iš tiesų galėjo jai užtekti 3 kamuoliukų, jei retai mezgė ir yra smulkaus sudėjimo. O 4 kamuoliukų praktiškai visada megztukui užtenka thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Virbalai,2006 09 06, 11:21]
[quote=Daivaa,2006 09 06, 10:15]
O siūlas plonas? Jei plonas, tai 50 g gal nelabai gali būti 250 m? turėtų būti daaaaug daugiau:) Arba siūlas storas g.gif

Siūlas tikrai plonytis. Tik gramų ten 25, o ne 50, arfa suklydo... Iš tiesų galėjo jai užtekti 3 kamuoliukų, jei retai mezgė ir yra smulkaus sudėjimo. O 4 kamuoliukų praktiškai visada megztukui užtenka thumbup.gif
[/quote]


Kad užteko 3, tai aš net neabejoju:)
Tik dėl ilgio ir svorio suabejojau, bet irgi manau, kad ten visgi 25 g smile.gif
Atsakyti
ne per seniausiai nusimezgiau megztuka is Kid moheros. Pirkau Geros akys, su nuolaida uz matkeli 5 Lt. Labai svelnus, plonas siuliukas, gerai mezgasi.
Atsakyti
Pasakojat tokius gerius, jau beveik ir as uzsimaniau ko nors is Kid mocheros, bet foto tai niekas norodot 4u.gif
Pasigirkit gi savai naujais megztukais ir kitom gerybem, kad lengviau butu isivaizduot ta grozi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2006 09 06, 11:43)
ne per seniausiai nusimezgiau megztuka is Kid moheros. Pirkau Geros akys, su nuolaida uz matkeli 5 Lt. Labai svelnus, plonas siuliukas, gerai mezgasi.



Aš nenormaliai jautri vilnai, tai man jie šiurkštūs g.gif O gal aš ne apie tuos galvoju...
Atsakyti