Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(gitulia @ 2006 09 05, 09:52)
Aciu vasara, vadinas pries pradedant is angoros, reikejo pirma cia pasiklaust  doh.gif
Tiek to, jei angorinis salikas mane erzins, padovanosiu  cool.gif



Gali grauzhti tiek mochera, tiek angora, priklauso nuo kokybes. pvz. turkishka ir mochera, ir angora man grauzhia. O visishkai negrauzhia italishka kid mochera ir angora.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 09 05, 10:50)
Gali grauzhti tiek mochera, tiek angora, priklauso nuo kokybes. pvz. turkishka ir mochera, ir angora man grauzhia. O visishkai negrauzhia italishka  kid mochera ir angora.



O aš dar pastebėjau, kad kuo pigesnė, tuo labiau graužia.
Itališka kid mohera tikrai labai gera, ir nešiojasi gerai, ir prižiūrėti ją lengva, bent jau tą, kurią aš perku.

Atsakyti
Daivaa, o kur perki italiska mochera ?
Atsakyti
Ir kiek ji kainuoja? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 05, 14:24)
Ir kiek ji kainuoja?  ax.gif

Aš asmeniškai kid mocherą pirkau Verpalų parduoduvėje. Ji Vilniuje yra arba VCUP'e arba Vokiečių g. Tikrai labai thumbup.gif kokybė. Ir yra kelių rušių - su šilku, su sintetika (bet jos labai nedaug). Tai dar ir skirtingai krenta - viena minkštesnė, o kita geriau formą laiko. Kainos visų virš 10 Lt. (12-15) už matkelį. Aš savo tikrai dideliam šaliui pirkau 5 matkelius, tai buvo pats tas. Megztiniui gal netgi mažiau reiktų. Šiaip tai aš esu tos nuomonės, kad jei nori gero ir kokybiško daikto, tai jis nebus pigus. Renkiesi arba kokybę, arba kainą cool.gif
Atsakyti
O cia kaina uz matkeli 100 gr. ar 50 gr.
jei uz simta, tai ne taip ir daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 05, 15:23)
O cia kaina uz matkeli 100 gr. ar 50 gr.
jei uz simta, tai ne taip ir daug  g.gif

Manau, kad 50g., bet garantuoti negaliu. Žinau tik, kad mochera yra mezgama gana laisvai ir jos metražas yra didesnis, nei paprastos vilnos tokio svorio matkelio. Aš tikrai didelį šalį su kutais nusimezgiau iš 5 matkelių.
Atsakyti
Aš irgi perku Verpaluose:) Tos, kur visad perku, matkelis (25 g, ilgis ~ 225 ar 250 m, berods) kainuoja apie 14 litų. Paprastai ji būna sudėta už stiklo prie kasos aparato. Tarp kitko, neseniai pirkau su šilku, tai ji truputį šiurkštesnė. Galėsiu namie nufotkinti etiketes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 05 rugsėjo 2006 - 15:11
QUOTE(Daivaa @ 2006 09 05, 16:10)
Aš irgi perku Verpaluose:) Tos, kur visad perku, matkelis (25 g, ilgis ~ 225 ar 250 m, berods) kainuoja apie 14 litų. Paprastai ji būna sudėta už stiklo prie kasos aparato. Tarp kitko, neseniai pirkau su šilku, tai ji truputį šiurkštesnė. Galėsiu namie nufotkinti etiketes smile.gif




Ash irgi ten perku smile.gif Man :) be rankoviu ish tokios kid mocheros lygiu mezgimu is 2 matkeliu ishejo.
Atsakyti
Kaip žadėjau, įdedu savo patikrintų siūlų fotkes:)

80 proc. mohair kid ir 20 proc. nylon (Matkelyje po 25 g., o ilgis 245 m.)
user posted image

70% mohair + 30 % silk (Matkelyje po 25 g., o ilgis 220 m.)

user posted image

Atsakyti
QUOTE(vasara01 @ 2006 09 05, 15:31)
Manau, kad 50g., bet garantuoti negaliu. Žinau tik, kad mochera yra mezgama gana laisvai ir jos metražas yra didesnis, nei paprastos vilnos tokio svorio matkelio. Aš tikrai didelį šalį su kutais nusimezgiau iš 5 matkelių.


tik 25 g, bet didelis metražas apie 220-240 metrų. Didelis šalis išeis iš 4 matkelių, jei nedarysit kutų, o tiesiog apnersit kraštą . Kutams daug išeina doh.gif .
Aš irgi mocherą dažnai perku Verpaluose, ypač švelni yra su šilku (ta pati kur Daiva įdėjo mirksiukas.gif )thumbup.gif, bet matkelio kaina apie 15-16 lt. Tiesa, megztukui siūlų reiks mažiau nei šaliui, priklauso nuo apimčių rolleyes.gif . Pardavėjos ten paprastai labai puikiai pataria, nes dauguma jų pačios mezga.

Dar pirkau mocherą Gerose akyse, buvo akcija po 4,99 už matkelį. Šaliui gerai, toks netysalas gaunas, o vat nėriau tokį nertinuką, tai graužia jis man unsure.gif . Pažiūrėsiu kaip jausiuos kai išplausiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neglaite: 05 rugsėjo 2006 - 21:24
QUOTE(Neglaite @ 2006 09 05, 22:24)
tik 25 g, bet didelis metražas apie 220-240 metrų. Didelis šalis išeis iš 4 matkelių, jei nedarysit kutų, o tiesiog apnersit kraštą . Kutams daug išeina doh.gif .
Aš irgi mocherą dažnai perku Verpaluose, ypač švelni yra su šilku (ta pati kur Daiva įdėjo mirksiukas.gif )thumbup.gif, bet matkelio kaina apie 15-16 lt. Tiesa, megztukui siūlų reiks mažiau nei šaliui, priklauso nuo apimčių rolleyes.gif . Pardavėjos ten paprastai labai puikiai pataria, nes dauguma jų pačios mezga.

Dar pirkau mocherą Gerose akyse, buvo akcija po 4,99 už matkelį. Šaliui gerai, toks netysalas gaunas, o vat nėriau tokį nertinuką, tai graužia jis man  unsure.gif . Pažiūrėsiu kaip jausiuos kai išplausiu.



Bet ta mochera iš GA tai man labai griaužia schmoll.gif

iš 4 išeina labai jau didelis šalis. Aš mezgu 4.5 virbalais, tai man trijų matkų sočiai užtenka:)

Neseniai mezgiau tokį nuo pečių kabantį megztuką, rankovėmis kiek žemiau alkūnių. Dydis - maždaug 34 smile.gif Tai šitų siūlų (su nylon) sunaudojau 4 matkelius, bet mezgiau dvigubu siūlu. Pridedu nebaigto susiūti megztinio fotkę smile.gif

user posted image

o čia dar du šalikai, abu po 120 akių į plotį, tik baklažaninis su raštu, tai raštas kiek susiaurina. Baklažaniniam sunaudojau 3 matkelius (jis jau beveik 2 metų senumo, daug kartų skalbtas skalbyklėj), o žaliam tik 2.5 matkelio (jis du kartus skalbtas).

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivaa: 05 rugsėjo 2006 - 22:29