Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

QUOTE(Asta_ @ 2006 09 01, 22:05)
Sveikos moterys, merginos.............wink.gif))) drinks_cheers.gif

moteriskas klausimelis: ka galima butu padaryti, kd moheris(mochera) kuo maziau sertusi??? nesielektrintu?

Aš moherinius megztinius plaunu su spec.jai skirtomis skistomis rusiškomis priemonėmis,tai mano baltas megztinis nei šeriasi,nei veliasi,nei elektrinasi.
Atsakyti
o as kazka esu girdejusi, kad mocherinius mezginius i saldomaja kisa.... nu ta prasme i kamera... tik nezinau del ko
Atsakyti
Mocherinius daiktus aš skalbiu skalbyklėje, vilnai skirtu režimu, o naudoju skystas vilnai skalbti skirtas priemones, tik ne rusiškas (nieko blogo apie jas nežinau, tiesiog nepasitikiu jomis net nebandžius). Paprastai renkuosi vokiškus šampūnus vilnai smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus mirksiukas.gif , butinai isbandysiu.
Atsakyti
QUOTE(mamka-Blonde @ 2006 09 02, 12:52)
o as kazka esu girdejusi, kad mocherinius mezginius i saldomaja kisa.... nu ta prasme i kamera... tik nezinau del ko

taip drinks_cheers.gif mochera daznai ypac ant tamsiu rubu puka paleidzia, na pukuojasi, seriasi, i kamera ikisus, galima tai sumazinti, o kartais visai nebesiseria mocherinis gaminys thumbup.gif palaikyt reiktu idejus i maiseli para.
Atsakyti
Geru ideju radau sioje temeleje, reikes traukti virbalus ir kazka nusimegzti. biggrin.gif
Atsakyti
nuo ideju raibsta akys...net nezinau nuo ko pradeti...gal nuoto kad virbalus nusipirksiu... smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgėjėlės. Gal pagelbėtumėt
: noriu nusimegzti šaliką didelį iš mocheros, ažūrinį tokį. Gal kas kokį raštelį galėtumėt mestelt?
Atsakyti
Paaiskinkit man tamsuolei ar labai skiriasi mochera nuo angoros? man vizualiai tiek ta, tiek ta pukuota ir abi ko gero man grauztu, bet gal mochera svelnesne ar kuom nors geresne?

Ryzulia, as dabar mezgu is angoros salika, tuom labai jau cia daznai minimu rastu, kur 5 akys sumezgamos ir is vienos vel 5 ismezgamos, man grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2006 09 05, 09:28)
Paaiskinkit man tamsuolei ar labai skiriasi mochera nuo angoros?  man vizualiai tiek ta, tiek ta pukuota ir abi ko gero man grauztu, bet gal mochera svelnesne ar kuom nors geresne?

Jeigu geros kokybės mochera, tai tikrai negrauš. Ji labai švelni. Aš pati šalį turiu, tai švelnus, kaip kačiukas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu vasara, vadinas pries pradedant is angoros, reikejo pirma cia pasiklaust doh.gif
Tiek to, jei angorinis salikas mane erzins, padovanosiu cool.gif
Atsakyti
Kai parduotuvej rinkausi tarp mocheros ir angoros-
pardaveja sake, kad maziau pukuosis angora.
Tai nusipirkau abejus siulus ir - ziuresim smile.gif
Atsakyti