Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

Mirksta mano bliuzė feiryje ir pšššššššš..kaip riebi, taip riebi gun_bandana.gif bash.gif cray.gif kone ketvirtį buteliuko supyliau...nu bliamba bliamba bash.gif
Atsakyti
Rife, Jūsų megztukas super thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Kiek tokiai grožybei reikia siūliukų ?
Atsakyti
QUOTE(knopkė @ 2006 03 09, 16:11)
Taip, su mochera yra trupitį vargo g.gif Svarbiausiai mano nuomone padarei klaidą, kad plovei su mašina (aš irgi vieną megztinį išploviau ir teko atsisveikint, iškart prarado formą), nes mocherinius rūbus reikia skalbti tik su rankomis ir su specialiu šampūnu, o visų geriausiai tinka vaikiškas šampūnas ( tas kur galvą plauti). Dar svarbu, kad vanduo būtų ne karštas, o tik drungnas. Ir jokiu būdu negalima stipriai plauti, tik švelniai paspaudinėti. O gumuliukus galima nuburbuliuoti spec. aparatu.
Čia viską surašiau iš savo patirties, taip aš dabar elgiuosi su mochera ir pakolkas nešiojasi gerai. wub.gif  wub.gif  wub.gif

O tai kodel negalima karstam? blink.gif Gal kaip tik susitrauktu biggrin.gif Butu geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė Snapė @ 2006 05 12, 18:28)
O tai kodel negalima karstam? blink.gif Gal kaip tik susitrauktu biggrin.gif Butu geriau biggrin.gif



Na aš tai visus mocherinius daiktus plaunu tik skalbyklėj, dedu į maišeli ir plaunu, bet nustatau vilnos režimą ir temperatūrą tik 15 laipsnių. Ir naudoju tą specialų skystį vilnai ir labai viskas gerai gaunasi, švelnu ir nesusitraukę. Nežinau, ar tai tinka visoms mocheros rūšims, nes aš visad perku tos pačios firmos ir rūšies.
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 12, 21:38)
Na aš tai visus mocherinius daiktus plaunu tik skalbyklėj, dedu į maišeli ir plaunu, bet nustatau vilnos režimą ir temperatūrą tik 15 laipsnių. Ir naudoju tą specialų skystį vilnai ir labai viskas gerai gaunasi, švelnu ir nesusitraukę. Nežinau, ar tai tinka visoms mocheros rūšims, nes aš visad perku tos pačios firmos ir rūšies.

rolleyes.gif Na as tai kaip tik noreciau, kad manasis susitrauktu blush2.gif O tai nusimezgiau su baisiu vargu megztuka, o anas eme ir po poros nesiojimu taip nutyyyyso, kad nebeimanoma nesiot verysad.gif verysad.gif verysad.gif Tai dbr mastau, gal isskalbus karstam vandeny, megztinis pasitrauktu ir butu liux g.gif mirksiukas.gif thumbup.gif bet kazkaip pries tai noris pasikonsultuoti su labiau patyrusiomis - gal po tokio skalbimo isvis tektu tik kaip skudura ismest? blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 05 12, 11:05)
Rife, Jūsų megztukas super  thumbup.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif
Kiek tokiai grožybei reikia siūliukų ?



trijų matkiukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė Snapė @ 2006 05 12, 21:22)
rolleyes.gif Na as tai kaip tik noreciau, kad manasis susitrauktu blush2.gif O tai nusimezgiau su baisiu vargu megztuka, o anas eme ir po poros nesiojimu taip nutyyyyso, kad nebeimanoma nesiot verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Tai dbr mastau, gal isskalbus karstam vandeny, megztinis pasitrauktu ir butu liux g.gif  mirksiukas.gif  thumbup.gif bet kazkaip pries tai noris pasikonsultuoti su labiau patyrusiomis - gal po tokio skalbimo isvis tektu tik kaip skudura ismest? blink.gif  verysad.gif



Karštesniam vandenyj jis tikrai pasitrauktų, bet neprognozuojama kiek smile.gif) vienas mano vilnonis (bet ne mocherinis) megztinis 30 laipsnių temperatūros susitraukė iki visai mažiuko:)) nes ne šiaip traukiasi, o kaip veltinis, pasivelia. Bet jei taviškis tįsalas ir vis tiek niekam netinkamas, tai gal bandyk eksperimentuoti. aš tai bandyčiau drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 12, 22:35)
Karštesniam vandenyj jis tikrai pasitrauktų, bet neprognozuojama kiek smile.gif) vienas mano vilnonis (bet ne mocherinis) megztinis 30 laipsnių temperatūros susitraukė iki visai mažiuko:)) nes ne šiaip traukiasi, o kaip veltinis, pasivelia. Bet jei taviškis tįsalas ir vis tiek niekam netinkamas, tai gal bandyk eksperimentuoti. aš tai bandyčiau  drinks_cheers.gif



aš kai kokia nesąmonę darau, visad galvoju: aj, blogiausiu atveju teks išmesti, blogiau nieko neatsitiks smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 12, 23:36)
Karštesniam vandenyj jis tikrai pasitrauktų, bet neprognozuojama kiek smile.gif) vienas mano vilnonis (bet ne mocherinis) megztinis 30 laipsnių temperatūros susitraukė iki visai mažiuko:)) nes ne šiaip traukiasi, o kaip veltinis, pasivelia. Bet jei taviškis tįsalas ir vis tiek niekam netinkamas, tai gal bandyk eksperimentuoti. aš tai bandyčiau  drinks_cheers.gif
Papildyta:
aš kai kokia nesąmonę darau, visad galvoju: aj, blogiausiu atveju teks išmesti, blogiau nieko neatsitiks smile.gif)

Na jo biggrin.gif Gerai sakai biggrin.gif Vis tiek gi nevaixciosiu po miesta su palaidine, kurios nugara kazkur ties uzpakaliu tabaluoja blink.gif biggrin.gif Matyt reix rizikuot biggrin.gif del manes, tai tegu ir veliasi, kad tik susitrauktu iki nesiojamos blink.gif Dargi kaip tik: apsivelus gal netistu? ax.gif rolleyes.gif Jo, matyt reix bandyt biggrin.gif Aciu uz padrasinima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė Snapė @ 2006 05 12, 23:12)
Na jo biggrin.gif Gerai sakai  biggrin.gif  Vis tiek gi nevaixciosiu po miesta su palaidine, kurios nugara kazkur ties uzpakaliu tabaluoja blink.gif  biggrin.gif Matyt reix rizikuot biggrin.gif del manes, tai tegu ir veliasi, kad tik susitrauktu iki nesiojamos blink.gif Dargi kaip tik: apsivelus gal netistu? ax.gif  rolleyes.gif Jo, matyt reix bandyt biggrin.gif Aciu  uz padrasinima  drinks_cheers.gif



aš du daiktus esu "sutraukus" per karštam vandenyje, tai jau patikėk, jie tikrai niekada nebesitampė smile.gif) parašyk rezultatą, jei bandysi "suvelti".
Atsakyti
QUOTE(Daivaa @ 2006 05 13, 00:36)
aš du daiktus esu "sutraukus" per karštam vandenyje, tai jau patikėk, jie tikrai niekada nebesitampė smile.gif) parašyk rezultatą, jei bandysi "suvelti".

mirksiukas.gif OK biggrin.gif jei gerai pavyx, gal net nuotrauka ikelsiu (ar paprasysiu, kad kas ikeltu blush2.gif ) ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapė Snapė @ 2006 05 12, 22:48)
mirksiukas.gif OK biggrin.gif jei gerai pavyx, gal net nuotrauka ikelsiu (ar paprasysiu, kad kas ikeltu blush2.gifax.gif  biggrin.gif



o aš tai jau geriau pabandyčiau ardyt ir permegzti, nes tas susitraukimas tai man kažkaip 90 proc. atrodo, kad turėtų nepavykti. Juk iš tikrųjų tai vilnos ir mocheros gaminiai "pamažėja", nes susivelia, tai ir gali išeiti kažkoks veltinukas sad.gif
Beje mano kolege turėjo panašios patirties. Tiesa, ji nepamažint norėjo, o tiesiog išplauti, įmetė kartu su kitais skalbiniais, vėliau išsitraukė viską, o tą savo megztinį nunešė net mamai parodyt, atseit: "Mama, o iš kur tarp mano skalbinių vaikiškas megztinis atsirado?" tik paskui dašuto, kad tai jos gražusis mocherinis megztinis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lijo @ 2006 05 12, 20:37)
trijų matkiukų  mirksiukas.gif



trijų matkiukų po 100 g. ar po 50 ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2006 04 21, 17:29)
Parašykit savo e-mailą įmesiu raštelį.

oi Rife - negaliu akiu atitraukt bigsmile.gif ypac graziai apacia atrodo 4u.gif

- gal ir as galiu paprasyti rastuko? voverytea@yahoo.com
Atsakyti