Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš mocheros

super Rife thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gražus megztuko ažūrinis raštelis wub.gif
gal gali permesti į m.jolanciukas@gmail.com tada patalpinčiu į šią temą, kad ir kitos galėtų matyti raštelį, ir nereikės tada 10 postų skaityti su prašymais atsiųsti lotuliukas.gif
Atsakyti
čia gražiojo Rifės macherinio megztuko schemutė wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2006 04 21, 17:29)
Parašykit savo e-mailą įmesiu raštelį.

LABAS AS IRGI NORECIAU SIO RASTELIO thumbup.gif GAL GALETUM IR MAN ATSIUST IR MAN clap_1.gif MANO PASTAS,ARUNASAG@SPLIUS.LT mirksiukas.gif
Papildyta:
ATSIPRASAU NEPASTEBEJAU MANIAU KAD TAI VISA KITAS ,PAVEKSLELIS VISAI NEPANASUS I RIFES MEGZTUKA doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palergonija @ 2006 04 21, 16:05)
Rifės megztukas  wub.gif
user posted image
user posted image

Aš be žodžių, toks nuostabus darbelis, mezgėja verta didižiausių pagyrų už kruopštų ir neįtikėtinai gražų darbą 4u.gif
Atsakyti
Čia dar tuo pačiu raštu, kaip ir Rifės megztukas, apsiaustas. Turėtų būti gražus ir iš kokios moheros:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Rife, o tu tą gipiūrinį raštą mezgei ir išvirkščioj pusėj? Ar išvirkščioj pusėj tiesiog mezgei pagal raštą? Šitas raštas yra ir knygoj Mezgimo menas, bet aš jo ten nesuprantu schmoll.gif g.gif ten kažkodėl išvirkščios akys sumezgamos gerojoj pusėj??
Atsakyti
Raštas mezgasi ir gerojoje pusėje ir išvirkščiojoje
Atsakyti
RIFEI

Nors daug mezgu, bet ne i mezgimu tema. Pagaliau radau ir nejauna mamyte. Pagal vaiku gimimo metus atsekiau.Galvojau as cia viena su jau "praaugusiais " vaikais.




Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Mamytės,

Turiu problemą..... verysad.gif vakar atsiėmiau užsakytą mocheros megztuką, bet pardavėją jį buvo iškalbusi kažkokiu spec.skalbalu, tai jis toks jausmas, kad alyvoje skalautas. Pagalvojau, kad tiesiog per didelėj koncentracijoj skalbalo skalbė. Pirmu reikalu gerai išskalavau, tada rankomis išskalbiau "Perwoll Magic", na jis vis dar buvo toks keistai lipnus...tuomet skabimo mašinoje leidau jam "pasimirkyti ir paplaukioti" ir vėlgi "Perwoll" miltukais bei skysčiu. Palikau džiūti....šiandien ryte pažiūriu ir...gal kiek mažiau, bet vistiek "aliejuotas" verysad.gif unsure.gif ir paiimti į rankas taip nemalonu....KĄ DARYTI? Kažkaip nesinorėtų suskalbti dar neužsidėjus nei karto verysad.gif

Patarkit, a? help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Gal pamėgink su i ndų plovikliu , tik nepripilk daug ir skalbk rankomis. Tiesą pasakius, megztuko nesu taip skalbusi , bet kostiumėlį tai teko , nes kitaip neišsiskalbė riebalų dėmės , naudojau ''Fairy''. Ir dar vienas patarimas , mocherinių mezginių neskalbk su skalbimo mašina , nes gali sugadint megztinį , aš jau taip pasimokiau . Skalbk rankomis lengvai paspaudydama ir negręžk , o tik nuspausk , po to patiesk ant rankšluoščio , suvyniok į ''dešrą '' ir truputį paspaudyk.Džiovinti patiestą ant rankšluoščio . smile.gif Dar mocherą gerai skalbti su šampūnu , bet kad nebūtų 2 in1 . geriausias tas nebrangus lietuviškas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, Bazuka,

Paprastai aš tik rankomis ir skalbiu, bet čia tokia situacija, kad doh.gif Po rankinio skalbimo nieks nepasikeitė, o mašininis skalbimas, tai tik gležni teliuskavimai ir jokio gręžimo doh.gif - nei vienas megztinis dar nesugadintas. Apie "Feiry" taip pat galvojau, tik laukiau patvirtinimo blush2.gif
DĖKUI BAZUKA

P.S. Išsiaiškinau, kad skalbta "Lenore" doh.gif , tad patariu visoms skalbalus naudoti tik pagal paskirtį cool.gif
Atsakyti
Mocherinį megztuką skalbiau megztiniams skirtu režimu , bet gavosi didelis ššš verysad.gif
Atsakyti